Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
    примерно:
    ...
    -ядене на пастички без прибори
    ...
    И тук нямам конкуренция...
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      И тук нямам конкуренция...
      Пекани зеленчуци с чеснов сос ????????
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
        -смяна гарнитура глава на V8
        - ...
        На Татра ?
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          ей размърдахте се,само за няколко часа колко идеи за мероприятия
          каквото си направим,това ще е
          после някой да не се сърди,че не знаел какво ставало на събора
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            И тук нямам конкуренция...
            Дали? Таргата да си каже мнението.
            . LRE Bulgaria.
            RRC SE V8 91г.

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
              Дали? Таргата да си каже мнението.
              Мани го тоя психопат. Луд ще го направя.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nnn.jpg
Прегледи:1
Размер:351.1 КБ
ID:5605522Ех,ако някой реши да направи плакат за мероприятието,като този от 2011-та,ще е добре.Може чрез продажбата му на някаква цена да се съберат кинти за събора и игрите.Това е само идея де,ако срещне одобрение защо да не се реализира.
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Супер идей има Радо но за сега нямаме нито един спонсор а времето напредва.

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                    Супер идей има Радо но за сега нямаме нито един спонсор а времето напредва.
                    То затова тази сутрин пуснах това,като лека подкана .И призива ми към онези,които иват възможност -първо да отпечатат плакат за мероприятието и второ ,към ония ,които имат възможност да отделят някой лев.И да не стане така-дайте да дадете,съм отделил една сума,която ще предоставя.Надявам се колеги,занимаващи се с реклама и печат,да проявят интерес към изготвяне на плаката.А пък за спонсорите-ако има такива,както са рекли бабите "Господ здраве и пари да им дава".
                    п.п.Идеята ми беше,че с отпечатването и продажбата на рекламни материали,ще се съберат средства за събора
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:купонджия 2.jpg
Прегледи:1
Размер:77.0 КБ
ID:5605538Натиснете снимката за да я уголемите

Име:сертификат денс.jpg
Прегледи:1
Размер:110.2 КБ
ID:5605539Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамота1.jpg
Прегледи:1
Размер:57.7 КБ
ID:5605544
                    нещо подобно ще получават победителите в организираните мероприятия,остава вие да определите категориите ,за да се отпечат бланките
                    Последно редактирано от Радо 57; 17-08-14, 07:52.
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Много се умълчахтенямаме много време що е до мен аз съм насреща.Чакам вашата подкрепа да направим хубав събор.

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Много се умълчахтенямаме много време що е до мен аз съм насреща.Чакам вашата подкрепа да направим хубав събор.
                        И на мен това ми прави впечатление,от вчера сутринда,та до днес,нито един коментар,предложение,па дори и една критика.Да не прегоряхте.С такова нетърпения чакахме новината ,че ще има събор в Приморско,а почти два дни затишие.Дано да е затишие пред буря.
                        п.п.Вальо,колегите сега стягат багажите и не им е до коментари.Броят всеки ден до началото на събора.Сигурен съм,че всичко ще стане както си трябва.С тези,които общувам са потвърдили участие и се готвят старателно/траялните пичове/.Те поне тази година имат опит в палатковите лагери,че някои и позабогатяха-кемпери,каравани,ремаркета-нямат стигане.Отделно и от това тренират за Приморско/яденье и пиенье/.Щом ще има наливна бира,скара и лед,всичко другото ще се нареди.
                        Последно редактирано от Радо 57; 18-08-14, 17:59.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Адаш, ако някой направи предпечата, плакатите са от мен.

                          ПП ако ще првите трасе и има нужда, мога да дойда с джипа 2-3 дена по-рано.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Ще пробвам и аз да дойда по-рано да помагам, иначе ще донеса няколко кофи добро настроение и обещавам да мушна 30-40 бири от кетъринга ;-)
                            Акъл избягвам да давам, щото нямам.
                            Ама ако Злати даде Жакчета, обещавам да ги разпределя "по братски" ;-)
                            Мисля, че ще бъдем повече народ от миналата година, дано и повече гора ни "отпуснат".

                            П.С. ако трябват: бензинопил, храсторез, генератор и др. имам някой-друг в наличност ;-)

                            П.П.С, абе аз и лопати имам, ма разправят хората, че маса по ми отивала ;-)
                            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                              Привет на всички
                              Мераклийка за събор, но с проблем Не съм шофьор (най-накрая признах пред целият форум )
                              Та, търся едно място за пътуването, ... някой да ме отведе и да не ме остави там Разбира се, с участие в разходите!
                              Не съм присъствала на съборите никога до сега.
                              В отпуска съм от 1 до 7. Нямам претенции за дните. Имам си всичко необходимо за там.
                              Имам и 1-2 варианта евентуално за път, но не са сигурни
                              Може и на лични .... да не ни се скарат нещо модераторите
                              Соня, има ли развитие при теб, не питам за шофьорския курс, а за транспорта ти до Приморско?
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                От 1ви, или най-късно 2ри сме там с къщата. Дали с караваната, дали с ремаркето-мезонет, още не сме решили, но сме там. Готов съм да помагам в организацията за каквото прецените.
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X