Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
    Няма нормални,има непрегледани....
    Въобще не е вярно. Доктора каза че съм таман. После скочи от покрива, щото не можа да ме изтърпи.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #62
      От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Въобще не е вярно. Доктора каза че съм таман. После скочи от покрива, щото не можа да ме изтърпи.
      Теб в селото не те искат , той за поповата къща пита ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #63
        От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Теб в селото не те искат , той за поповата къща пита ...
        Много не приказвай, да не скачаш и ти от покрива.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #64
          От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Ясно е вече кой с кого ще спи Някво подаръче ? , нещо скромно но от сърце гумено с гаранция
          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
          тел. 0889 017703
          0897 516030

          Коментар


          • #65
            От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            отново питам,има ли желаещ да ми закара Витарата до Приморско/заредена,напълно обслужена/
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • #66
              От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Ей, тука всички чувате гласове, ама като гледам някои са започнали и да им отговарят.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • #67
                От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Привет на всички
                Мераклийка за събор, но с проблем Не съм шофьор (най-накрая признах пред целият форум )
                Та, търся едно място за пътуването, ... някой да ме отведе и да не ме остави там Разбира се, с участие в разходите!
                Не съм присъствала на съборите никога до сега.
                В отпуска съм от 1 до 7. Нямам претенции за дните. Имам си всичко необходимо за там.
                Имам и 1-2 варианта евентуално за път, но не са сигурни
                Може и на лични .... да не ни се скарат нещо модераторите
                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                Коментар


                • #68
                  От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                  Привет на всички
                  Мераклийка за събор, но с проблем Не съм шофьор (най-накрая признах пред целият форум )
                  Та, търся едно място за пътуването, ... някой да ме отведе и да не ме остави там Разбира се, с участие в разходите!
                  Не съм присъствала на съборите никога до сега.
                  В отпуска съм от 1 до 7. Нямам претенции за дните. Имам си всичко необходимо за там.
                  Имам и 1-2 варианта евентуално за път, но не са сигурни
                  Може и на лични .... да не ни се скарат нещо модераторите
                  Веднага да се засрамиш и да идеш на курс. На събора можем да ти проведен начално-съкратен.

                  Място бързо ще си намериш. Включително и при мен, ако катунът стане две коли.

                  Коментар


                  • #69
                    От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    В момента по ХобиТВ има репортаж от 2009 година.

                    Много приятни спомени!!!


                    Главен съдия - Георги Грудов

                    Джорджо, де си?

                    Коментар


                    • #70
                      От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-1.jpg
Прегледи:2
Размер:28.3 КБ
ID:5604693някой да има идя от къде мога да се снабдя с такъв комплект,чичо Митко миналата година донесе такъв и много ми хареса
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • #71
                        От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                        Аз това казвам,че който смята да участва в някакви мероприятие нека да заяви.
                        Затова давам заявка за участие в игри,ако се организират такива.
                        Ако други колеги смятат да "се пускат" нека и те заявят участие и така ще разберем,ще се прави ли нещо или само ще си приказваме.Поздрави!
                        Айде и аз у кюпа.
                        Само уточнете какъв ще е формата,че да знаем с какво да идваме.

                        Коментар


                        • #72
                          От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Последно в Метро и още някъде в големите вериги бях срещал.





                          Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]732330[/ATTACH]някой да има идя от къде мога да се снабдя с такъв комплект,чичо Митко миналата година донесе такъв и много ми хареса
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #73
                            От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Много ме впечатляват съборите в Приморско, всеки се интересува за здравето ми, предлагат ми също така да пия, дори да не съм жаден, но само алкохол, защото иначе съм щял да ръждясам, че и ме карат и да сядам на стол, пейка или направо на земята. Загрижени хора...
                            Психиатрията изследва свойте пациенти, а събора своите клиенти .
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #74
                              От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Нека записването започне сега .

                              Братя Диневи , Тойота Червена ,клас вечерни алкохолици . Цял ден сме на разположение за каквото и да е . От 1. септември сме на линия .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • #75
                                От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Психиатрията изследва свойте пациенти, а събора своите клиенти .[/QUOTE]


                                Моля някой модератор да го сложи за фон на темата .
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X