Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
    Вальо,то това е важното.На място и в движение ще доразвиваме организацията.Поздрави Наско и ще го помоля тази година отново да ни покаже рогатите.....,абе той си знае,макар,че ми остана лош спомен от един стършел-мушна се през прозореца на колата му и така ме жилна,че не можах до края на събора да пия вода,само някакви питиета ми даваха за да споднел оттока
    Той дори чете със мен и се смее.

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
      Той дори чете със мен и се смее.
      То си беше за смях де.В тъмното де ме намери пущината като ударен от ток скочих,а те се смеят.Очаквам с нетърпение началото за да се видим,побъбрим и почерпим.
      Този път вече ще нося пърлачка,монтажа пяна,тубата от миналата година с нафтата и газта,че да ги поопушим гадините.
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Дебели ракавици и каска.

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
          Дебели ракавици и каска.
          каската и ръкавиците от мотораНатиснете снимката за да я уголемите

Име:215008_1490321195948_1771557485_765702_7360229_n.jpg
Прегледи:1
Размер:202.8 КБ
ID:5605358а пък що не и с гащиризона,поне ще е пълна защитата
          Последно редактирано от Радо 57; 16-08-14, 12:15.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Тук само за алкохол и барбекюта се пише.
            Предлагам да има и културно-просветен обмен на опит.
            Напр. пред "Клубът на трезвеника", всяка вечер от 20 до 23ч. лично Аз ще изнасям безплатни лекции за вредата от алкохола, и предимствата на трезвеността. !
            П.П. Лекциите ще се чуват по уредбите из цялата гора. Защото може да няма място наблизо за всички желаещи.....!!!
            П.П.П. Това ще е големият Ми принос за събора..!!!!!
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Ако ще се прави "сляпо навигиране" мога да донеса боядисаните очила които използвахме на "траял Ивански" за сляпата зона.
              Наистина е много интересно и за пилот и за навигатор и за публиката, машината не се подлага на издевателства(поне не кой знае какви де), а забавлението е подсигурено.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                Тук само за алкохол и барбекюта се пише.
                Предлагам да има и културно-просветен обмен на опит.
                Напр. пред "Клубът на трезвеника", всяка вечер от 20 до 23ч. лично Аз ще изнасям безплатни лекции за вредата от алкохола, и предимствата на трезвеността. !
                П.П. Лекциите ще се чуват по уредбите из цялата гора. Защото може да няма място наблизо за всички желаещи.....!!!
                П.П.П. Това ще е големият Ми принос за събора..!!!!!
                Много добра идея Ваше Величество, да Ви бият, да Ви бият, колко ще Ви бият.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Колкото присъстват.
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                    Вчера видях на две дървета мн гадини СТЪРШЕЛИ.
                    Подсилих си лопатата за стършелите.

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Дисциплината "Мерене на ходове" ,трябва да има по строг регламент - предложението ми е да се смята по RTI- формулата !
                      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                        Дисциплината "Мерене на ходове" ,трябва да има по строг регламент - предложението ми е да се смята по RTI- формулата !
                        А пък моето предложение е:който спечели черпи всички участници по бира.

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Ако дойда със ей тоя Сач,може ли да подсигурите нещо като кръгообразно и що годе равно трасе,ей така за атракция.Става въпрос за през седмицата,до петък включително,после съм на състезание.
                          Те го те:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140225_065903.jpg
Прегледи:1
Размер:182.5 КБ
ID:5605383
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140621_084823.jpg
Прегледи:1
Размер:204.9 КБ
ID:5605384
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            Ако дойда със ей тоя Сач,може ли да подсигурите нещо като кръгообразно и що годе равно трасе,ей така за атракция.Става въпрос за през седмицата,до петък включително,после съм на състезание.
                            Те го те:
                            [ATTACH=CONFIG]733468[/ATTACH]
                            [ATTACH=CONFIG]733469[/ATTACH]
                            Ако го докараш така, със снега- равен няма да имаш
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                              примерно:
                              -лапане на кебапче /обилно намазано с лютеници или майонеза/ от навигатора в движение
                              -пиене на бири със сламка
                              -ядене на пастички без прибори
                              -сляпа навигация
                              -теглене на джип отборно
                              -теглене на джип индивидуално
                              -мерене на ходове
                              -смяна на гума
                              -смяна гарнитура глава на V8
                              -смяна верига на раздатка
                              - ...
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Много ще ми е трудно,ама ще се пробвам да е във ей този вид
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140129_164337.jpg
Прегледи:1
Размер:101.8 КБ
ID:5605387
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X