Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    И аз да кажа каква съм я свършил до сега. Поръчал съм 300 лентички за ръце които могат да се мокрят и пекът. Приготвил съм си съдийската жилетка, хронометъра и ще издействам един мегафон за своевременно оповестяване на игрите през деня.
    Мисля да си взема и въздушната пушка да проверя мерниците на всички ловджии и най вече на Наско и Дочев, че спорят кой е по голям
    Ако всичко върви по план ще докарам и лодката с ринга да направим малко шоу за публиката и кеф за децата.
    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
    0896 846 246

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
      И аз да кажа каква съм я свършил до сега. Поръчал съм 300 лентички за ръце които могат да се мокрят и пекът. Приготвил съм си съдийската жилетка, хронометъра и ще издействам един мегафон за своевременно оповестяване на игрите през деня.
      Мисля да си взема и въздушната пушка да проверя мерниците на всички ловджии и най вече на Наско и Дочев, че спорят кой е по голям
      Ако всичко върви по план ще докарам и лодката с ринга да направим малко шоу за публиката и кеф за децата.
      Добра идея е състезание по стрелба с въздушни пушки, само трябва да се организира стрелбище. От мен също имате един мегафон.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Така, да нахвърлям и аз някои неща:
        Вальо се е раздал на максимум и от него нищо повече не можем да искаме. Тази година жена му няма да може да му помага, та му се струпва всичко накуп. Така че:
        1. Както виждам трябва да се събере някаква такса за участие на събора. Вече се обърках има ли фиксирана сума и нае ли се някой да я събира? Вальо лично няма да може да се занимава с тези неща. А е ясно, че ще трябва да се бръкнем и да му дадем пари, защото пак да се харчи той за нашия кеф няма как да стане, нали?
        2. Относно състезанията, нека да се изясним кои и какви ще са и отново ние да наблегнем с организирането им, Вальо да не го товарим. Да даде само наставления.
        3. Тъй като моментът със спонсорите е вече тегав и няма време - нито една по-сериозна фирма няма да може да реагира за две седмици, даже и месец, за да даде пари за събора, даже да са малко, даже и да ги има. Още повече, че нямаше конкретна програма до неотдавна. Така например, говорих с Бош, които винаги са били за събора, но единствено могат да осигурят някакви награди, било то и по-скромни за състезание / състезания.
        4. И в този ред на мисли, има достатъчно колеги от форума с интересен бизнес, който да покажат на Перла. Предлагам срещу една символична такса от 50 - 100 лв. да докарат по една шатра, както правя аз всяка година, и да покажат нещата си. Най-малкото в такива шатри се оформят и доста клубове по интереси и приятелства. Ако нямат тази възможност (ясно, че не говоря за финансовата, щото са 100 лв), нека си изпратят рекламен транспарант, който да опънем за някаква по-скромна стойност.
        Предлагам да се опитаме да конкретизираме някаква програма и да се задействаме.

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          ето нещо като основа на програмата,правете предложения за мероприятия и часове

          ПРОГРАМА НА ОФФРОУД СЪБОРА



          Четвъртък
          - настаняване , хапване и подгряване
          - парти с музика и танци

          Петък
          -майсторско шофиране-жени
          -сляпа навигация
          -нови придобивки изложение
          -най подготвен джип,най-красив джип;най-грозен джип
          -стрелба с пневматична пушка
          - атракционни игри с автомобили, мерене на ходове
          -спортен риболов
          -вечер на българската скара
          - парти с музика и танци

          Събота
          - регистрация за участие в състезанието за търсене на съкровището и траял
          - брифинг
          - старт на състезанията
          -лапане на кебапче от навигатор в движение
          -пиене на бира със сламка
          -ядене на пасти без прибори
          -спортен риболов
          -кулинарно шоу
          - обявяване на резултатите
          - парти с музика и танци
          - атракция – подарък за участниците

          Неделя
          - плаж и разбор на мероприятието
          - оборка на района, отпътуване
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Радо 57; 21-08-14, 13:50.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
            Добра идея е състезание по стрелба с въздушни пушки, само трябва да се организира стрелбище. От мен също имате един мегафон.
            -това за безопасността ще бъде направено,ако и друг иска може да си донесе пневматичното оръжие за да можем да организираме например състезание чрез пряка елиминация по двойки
            -ако някой има лък ще стане още по-забавно
            -мегафони задължително трябва да има за да не се надвикваме
            -ако намерим и някоя друга баля слама за мишените,ще е добре
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
              Така, да нахвърлям и аз някои неща:
              Вальо се е раздал на максимум и от него нищо повече не можем да искаме. Тази година жена му няма да може да му помага, та му се струпва всичко накуп. Така че:
              1. Както виждам трябва да се събере някаква такса за участие на събора. Вече се обърках има ли фиксирана сума и нае ли се някой да я събира? Вальо лично няма да може да се занимава с тези неща. А е ясно, че ще трябва да се бръкнем и да му дадем пари, защото пак да се харчи той за нашия кеф няма как да стане, нали?
              2. Относно състезанията, нека да се изясним кои и какви ще са и отново ние да наблегнем с организирането им, Вальо да не го товарим. Да даде само наставления.
              3. Тъй като моментът със спонсорите е вече тегав и няма време - нито една по-сериозна фирма няма да може да реагира за две седмици, даже и месец, за да даде пари за събора, даже да са малко, даже и да ги има. Още повече, че нямаше конкретна програма до неотдавна. Така например, говорих с Бош, които винаги са били за събора, но единствено могат да осигурят някакви награди, било то и по-скромни за състезание / състезания.
              4. И в този ред на мисли, има достатъчно колеги от форума с интересен бизнес, който да покажат на Перла. Предлагам срещу една символична такса от 50 - 100 лв. да докарат по една шатра, както правя аз всяка година, и да покажат нещата си. Най-малкото в такива шатри се оформят и доста клубове по интереси и приятелства. Ако нямат тази възможност (ясно, че не говоря за финансовата, щото са 100 лв), нека си изпратят рекламен транспарант, който да опънем за някаква по-скромна стойност.
              Предлагам да се опитаме да конкретизираме някаква програма и да се задействаме.
              -на пръв прочит се сещам за Данчо от Ст.Загора;Антон от Гавраилово;Ивайло Скорпиона от Ямбол,има какво да покажат
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Ице ТАКСИ няма да има Общината обеща да спонсорира СЪБОРА.Само трябва да се организираме.Това което прави Радо е супер това ми трябваше.ПРОГРАМА

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                  Ице ТАКСИ няма да има Общината обеща да спонсорира СЪБОРА.Само трябва да се организираме.Това което прави Радо е супер това ми трябваше.ПРОГРАМА
                  -това е самд идея,нека останалите да споделят какви мероприятия/състезания/ могат да се добавят
                  -в какви часове на деня е подходящо да се провеждат мероприята
                  п.п.ако някой може да донесе един принтер ще е добре
                  Нека силата да бъде с нас!
                  Suzuki Grand Vitara
                  +34 642 91 4154

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Имам въпрос , защо програмата е от 04 а не от 01 ? Може ли по-рано да са настаняваме ?

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от mi6emorkov Преглед на мнение
                      Имам въпрос , защо програмата е от 04 а не от 01 ? Може ли по-рано да са настаняваме ?
                      няма никакъв проблем да е и от по-рано,дай предложения за мероприятия и кой ще участва в тях
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        От 01 08 Надпиване.

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          От 01 08 Надпиване.
                          Вальо,не така.За петък и съботат са предвидени състезанията- "кулинарни изкушения".Тогава ще е и надпиването,че без мезе не става.
                          п.п.През останалото време,всяка употреба на алкохол е извън формата на Събора и не се включва в крайното класиране
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                            -на пръв прочит се сещам за Данчо от Ст.Загора;Антон от Гавраилово;Ивайло Скорпиона от Ямбол,има какво да покажат
                            А бе Радо ,какво има да покажа аз ?
                            Всъщност има какво ,ама деца все пак ще има...
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              А бе Радо ,какво има да покажа аз ?
                              Всъщност има какво ,ама деца все пак ще има...
                              как какво,за какво я стяга тая Витара
                              ами офроуд лимоната и други подобни неща,това ще покажеш,напечатай някои друг етикет и носи стекчета,хем реклама,хем продажба
                              това имах предвид
                              п.п.Ако нямаш продавач,лично ще извършвам разносна търговия по палатките
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                А бе Радо ,какво има да покажа аз ?
                                Всъщност има какво ,ама деца все пак ще има...
                                носи безалкохолно с рекламна цел и участие с червената бегачка
                                Нека силата да бъде с нас!
                                Suzuki Grand Vitara
                                +34 642 91 4154

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X