Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    Така, да нахвърлям и аз някои неща:
    Вальо се е раздал на максимум и от него нищо повече не можем да искаме. Тази година жена му няма да може да му помага, та му се струпва всичко накуп. Така че:
    1. Както виждам трябва да се събере някаква такса за участие на събора. Вече се обърках има ли фиксирана сума и нае ли се някой да я събира? Вальо лично няма да може да се занимава с тези неща. А е ясно, че ще трябва да се бръкнем и да му дадем пари, защото пак да се харчи той за нашия кеф няма как да стане, нали?
    2. Относно състезанията, нека да се изясним кои и какви ще са и отново ние да наблегнем с организирането им, Вальо да не го товарим. Да даде само наставления.
    3. Тъй като моментът със спонсорите е вече тегав и няма време - нито една по-сериозна фирма няма да може да реагира за две седмици, даже и месец, за да даде пари за събора, даже да са малко, даже и да ги има. Още повече, че нямаше конкретна програма до неотдавна. Така например, говорих с Бош, които винаги са били за събора, но единствено могат да осигурят някакви награди, било то и по-скромни за състезание / състезания.
    4. И в този ред на мисли, има достатъчно колеги от форума с интересен бизнес, който да покажат на Перла. Предлагам срещу една символична такса от 50 - 100 лв. да докарат по една шатра, както правя аз всяка година, и да покажат нещата си. Най-малкото в такива шатри се оформят и доста клубове по интереси и приятелства. Ако нямат тази възможност (ясно, че не говоря за финансовата, щото са 100 лв), нека си изпратят рекламен транспарант, който да опънем за някаква по-скромна стойност.
    Предлагам да се опитаме да конкретизираме някаква програма и да се задействаме.
    Ице, относно събирането на символични такси от участниците в събора, Вальо продължава да не ще но ние с Таргов решихме и вече съм поръчал лентичките за ръце с които ще показваме съпричастност към делото и като няма спонсори ние ще си само финансираме мероприятието.
    Идеята ми е по 10лв. на човек като за деца под десет години да не се плаща.
    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
    0896 846 246

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Не се обаждам относно конкретен ангажимент по организацията, защото една я мислих, друга се заформя.. Когато успея да се добера до Приморско, ще се включа с каквото мога. Тъпо ми е, но няма как...

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
        Ице, относно събирането на символични такси от участниците в събора, Вальо продължава да не ще но ние с Таргов решихме и вече съм поръчал лентичките за ръце с които ще показваме съпричастност към делото и като няма спонсори ние ще си само финансираме мероприятието.
        Идеята ми е по 10лв. на човек като за деца под десет години да не се плаща.
        подкрепям идеята,но 10 лв. ми се виждат малко
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
          подкрепям идеята,но 10 лв. ми се виждат малко
          Очаквам предложения.
          Иначе както вече писах аз се наемам със събирането /ако ще някой да ме пцуе/
          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
          0896 846 246

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Братя Диневи сме от понеделник 01.09. с Тойотата, заемаме се с траяла, колчета и ленти ще носим. Ще направим и дамски траял за петък следобед на поляната дето беше миналата година . Траяла за подготвените джипки до колкото разбрах ще е на старото място в блатото . Кажете за кой ден да е големия траял за експертите ? . Мисля си за събота след обяд за да има повече публика и реклама на община Приморско .
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
              Очаквам предложения.
              Иначе както вече писах аз се наемам със събирането /ако ще някой да ме пцуе/
              примерно-20 лв. на човек
              ако няма други предложения,нека да направим нещо като гласуване и което предложение има повече подкрепа,то ще бъде
              всички ще се съобразим с волята на мнозинството
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                Братя Диневи сме от понеделник 01.09. с Тойотата, заемаме се с траяла, колчета и ленти ще носим. Ще направим и дамски траял за петък следобед на поляната дето беше миналата година . Траяла за подготвените джипки до колкото разбрах ще е на старото място в блатото . Кажете за кой ден да е големия траял за експертите ? . Мисля си за събота след обяд за да има повече публика и реклама на община Приморско .
                Гарга знаеш,че траяла който се провеждаше на дигата и на част от плажа е много атрактивен,но не се приема еднозначно от почиващите.Ако общинските власти смятат,че това няма да навреди на репутацията им,аз бих дал гласа си за траяла,който се провеждаше предишните години.В подкрепа на тезата ми е и обстоятелството,че екстремистите провеждаха част от мероприятията си на плажа и никой не мърморещи.Само Вальо ако може да го уреди,смятам,че ще направим инженерните работи.Иначе на блатото няма да има проблеми.
                Последно редактирано от Радо 57; 21-08-14, 21:00.
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                  Гарга знаеш,че траяла който се провеждаше на дигата и на част от плажа е много атрактивен,но не се приема еднозначно от почиващите.Ако общинските власти смятат,че това няма да навреди на репутацията им,аз бих дал гласа си за траяла,който се провеждаше предишните години.В подкрепа на тезата ми е и обстоятелството,че екстремистите провеждаха част от мероприятията си на плажа и никой не мърморещи.Само Вальо ако може да го уреди,смятам,че ще направим инженерните работи.
                  Траялът/истинския/е на друго място.
                  Гаргата споменава "блато".Там се провеждаше едно време "Приморско 4х4".

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    А бе Радо ,какво има да покажа аз ?
                    Всъщност има какво ,ама деца все пак ще има...

                    Леко ,че уплаши канарчетата
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                      Траялът/истинския/е на друго място.
                      Гаргата споменава "блато".Там се провеждаше едно време "Приморско 4х4".
                      Пламка,блато го знам,но то е далеч и едвали ще има публика.Говоря за траялите 2011 и 2012 те бяха на Перла.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                        Гарга знаеш,че траяла който се провеждаше на дигата и на част от плажа е много атрактивен,но не се приема еднозначно от почиващите.Ако общинските власти смятат,че това няма да навреди на репутацията им,аз бих дал гласа си за траяла,който се провеждаше предишните години.В подкрепа на тезата ми е и обстоятелството,че екстремистите провеждаха част от мероприятията си на плажа и никой не мърморещи.Само Вальо ако може да го уреди,смятам,че ще направим инженерните работи.
                        Това казвам , на стария траял . Не на плажа , дето миналата година ходихме да се закачаме .
                        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                        тел. 0889 017703
                        0897 516030

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Наемам се да организирам "сляпо каране" с леки наченки на траял(щото все пак сме офроуд събор), стига да има 20-30 колчета и 100 метра лента. Може и без лентата де, ама е по-добре да я има.
                          Ще донеса боядисаните очила, мога да донеса и въздушната пушка, стига да се реши, че ще има състезание по надстрелване.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                            Това казвам , на стария траял . Не на плажа , дето миналата година ходихме да се закачаме .
                            Ако ще има истински траял и мерене на ходове да караме траялните машини.Нямам особено желание,но ако трябва да впечатлим Общината ще се тръскам с Ивекото до там.

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                              ето нещо като основа на програмата,правете предложения за мероприятия и часове

                              ПРОГРАМА НА ОФФРОУД СЪБОРА





                              Четвъртък
                              - настаняване , хапване и подгряване
                              - парти с музика и танци

                              Петък
                              -майсторско шофиране-жени
                              -сляпа навигация
                              -нови придобивки изложение
                              -най подготвен джип,най-красив джип;най-грозен джип
                              -стрелба с пневматична пушка
                              - атракционни игри с автомобили, мерене на ходове
                              -спортен риболов
                              -вечер на българската скара
                              - парти с музика и танци

                              Събота
                              - регистрация за участие в състезанието за търсене на съкровището и траял
                              - брифинг
                              - старт на състезанията
                              -лапане на кебапче от навигатор в движение
                              -пиене на бира със сламка
                              -ядене на пасти без прибори
                              -спортен риболов
                              -кулинарно шоу
                              - обявяване на резултатите
                              - парти с музика и танци
                              - атракция – подарък за участниците

                              Неделя
                              - плаж и разбор на мероприятието
                              - оборка на района, отпътуване
                              Хубаво си го написал, но нека да го приемем като идея за мероприятията. Ако смяташ това за петък да го свършим всичкото, и при това без да настане пълна бъркотия.................. По добре да се започне още от вторник с мероприятията, каквито и да са те и да бъдат по 2, максимум 3 на ден. Примерно. Иначе ще стане голяма бъркотия.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Глас в подкрепа на таргата.
                                Не сме на състезание, а на събор. Формат който предполага разпускане, лежерност, нищоправене, като различните мероприятия са само за колорит. Нека да не прекаляваме със състезанията, според мен две на ден са си напълно достатъчни.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X