Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
    Нещо се отклонихте от темата.
    Прав си Вальо,в предните постове искаше яснота имали желаещи за траял и други състезания.Вместо да има направени заявки за участие,почнахме-на кой му е по-добър/джипа/.Предполагам,че отново ще има състезание за дамите и нека те или техните половинки да заявят участие.Ако има желаещи за траял нека и те се запишат.Аз мога да се пусна на траяла,ама не знам дали ще мога да финиширам без асистенция.Виж за другите мероприятия ще направя всичко възможно да участвам.Братята Диневи са потвърдили участие,Бакалов и той/ако намери с кво да си докара желязото/,Сигурен съм,че Ники и Миленчо от Ямбол също ще се запишат.Остава и другите да се записват.
    п.п.Като гледам на къде отиват нещата,май ще стане офроуд събор с паркетници
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      За дамския траял - запишете мен с навигатор Таня Кълева.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Паркетници или не важното е да направим хубав и интересен събор.Миналата година много искаха да помогнат Е сега е момента.

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Бат Радо , повечето ще бъдат с цивилните джипки и няма как да се пуснат на траял пък бил и той лек . Бегачката няма да я докарвам щото нямам платформа и все още нямам и влекач . На място ще решим какви състезания да организираме , пък ако няма чак толкова желаещи ние ще си ги караме . Сляпото каране е интересно и за него не се изискват кой знае какви ресурси - няколко колчета и лента и едни затъмнени скиорски очила , но шоуто е гарантирано за публика и участници
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Колеги искахте Събор и състезания.Имам ДА от Общината но и те искат да видят нещо.Ако остане къмпингуване и плажуване за догодина какво правим.

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              При мен нещата не са много сигурни,та и затова гледам да не се меся и да давам акъли

              Но според мен е важно за евентуалните състезатели да знаят какво ги чака-трасе ,правилник,програма,класове ,такси,защо не и награден фонд и т.н. и тогава да се открие списък за записвания .
              Иначе така без конкретни условия няма как да стане.А и те зависят от бюджета ,който ще се отдели за състезанието.
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                С риск да си навлека гнева на пишещите тук ще драсна два реда.На 13 страници се пише само кой какво ще консумира и колко джангър ще вдига.Стегайте се бре,все пак става дума за събор на "Оффоуд-България",а не за палатков лагер с надпиване.Не видях програма на събора с видовете състезания/колко и с каква трудност/ и игри.Все пак е важно за да може желаещите да си направим сметка какво,как и дали да се записваме.За справка вижте миналите години.Ама каквото е такова.
                Последно редактирано от gimax; 21-08-14, 09:36.

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Каквото трасе сътворим това ще караме. Награден фонд ще има НО такса не.Траялче Грация също може и плажното спускане да уредим.Това съм уговорил до сега.

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    С риск да си навлека гнева на пишещите тук ще драсна два реда.На 13 страници се пише само кой какво ще консумира и колко джангър ще вдига.Не видях програма на събора с видовете състезания/колко и с каква трудност/ и игри.Все пак е важно за да може желаещите да си направим сметка какво,как и дали да се записваме.За справка вижте миналите години.Ама каквото е такова.
                    Уредил съм всичко.Чакам помощ от някой който може да пише и да направи програма това беше условието аз сам не успявам.Уредено е ТОК ВОДА ТОАЛЕТНИ БАГЕР НАГРАДЕН ФОНД

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      За настаняване има предложение.Вила Виктория закуска и вечеря 46лв стаята.намирасе по пътя за Перла.тел 0884 - 69 87 66

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Още два реда от мен.Добре де,тоя форум няма ли медия или обатното-тая медия няма ли си форум,да пусне банерче някакво/поне/или да осигури някакви награди от свои рекламодатели-за справка събора преди две години.Няма ли тук търговски партньори,които продават всякакво /къмпинг,оффроуд и др./обурудване.Толкова ли е сложно и скъпо да разпънат по една шатра със стока/не вервам Вальо да ги одруса с некакъв зверски наем/,та белким позаприлича на оффоуд събор.

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Една предварителна заявка за участие в траяла:

                          Георги Георгиев /............. Нисан Патрол Y60 - Варна

                          п.п.ако може да кажете предварително трудността на траяла,да знам дали да нося и Силвърстоуните
                          NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                          ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Още два реда от мен.Добре де,тоя форум няма ли медия или обатното-тая медия няма ли си форум,да пусне банерче някакво/поне/или да осигури някакви награди от свои рекламодатели-за справка събора преди две години.Няма ли тук търговски партньори,които продават всякакво /къмпинг,оффроуд и др./обурудване.Толкова ли е сложно и скъпо да разпънат по една шатра със стока/не вервам Вальо да ги одруса с некакъв зверски наем/,та белким позаприлича на оффоуд събор.
                            До сега на никого нее искан някакъв наем.Награди ще има.

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                              Една предварителна заявка за участие в траяла:

                              Георги Георгиев /............. Нисан Патрол Y60 - Варна

                              п.п.ако може да кажете предварително трудността на траяла,да знам дали да нося и Силвърстоуните
                              Терена няма да е тежък въпроса е купона да стане.

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                                ........Награди ще има.
                                Колкото повече,толкова по добре.Цяла та ми идея е да се поразмърдат и други,а не да ползват форума само за търговска платформа-поне да ги видиме на живо и още повече абсолютно фрии.Все пак да не се бъркаш само ти за награден фонд.
                                Последно редактирано от gimax; 21-08-14, 11:40.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X