Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
    Малко уточнение , братя Диневи сме двама ....Диян Динев по прякор Гаргата. Наздраве
    По известен като Симуланта.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Вий не спите ли бре.

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
        Вий не спите ли бре.
        Ами ти ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Ами ти ...
          Аз трябва и да бачкам.

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
            Аз трябва и да бачкам.
            Пък аз трябва да събирам багажа.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Пък аз трябва да събирам багажа.
              Ми кво се моташ още.

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Ех,да ви амах проблемите.След малко отивам на зъбния доктор да подреди малко тарбите.Не,че е нещо кофти,ама става една седмица ми бърка в устата.
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Пък аз трябва да събирам багажа.
                  Добре,че миналата седмица качих по-големите неща,сега е лесно-един сак дрехи,една щайга посуда и 10-тина шишета.
                  Нека силата да бъде с нас!
                  Suzuki Grand Vitara
                  +34 642 91 4154

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Саше, аз съм с две ръце ЗА(и с три крака), ама имам леко горчиви спомени от миналата година от състезанието в Нови пазар. Групата си свиреха прилично(колкото могат де), но народа беше каталясал, а освен това искаха да си правят купон само на барбекю, и на сръбска музика...

                    Та стана малко конфузно спрямо групата. Да не се разочароват момчетата.
                    Коле, те децата не бяха виновни а организаторите. Нямаше достатъчно захранване за уредбата и това което слушахме беше сякаш някой го е хванал за макарите и ги усуква.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                      Коле, те децата не бяха виновни а организаторите. Нямаше достатъчно захранване за уредбата и това което слушахме беше сякаш някой го е хванал за макарите и ги усуква.
                      Имам усещането,че и без тях,джангър голям ще има.Аз си нося едно малко 10 ватово кубенце и едно микрофонче,ей тъй да ми пее на ушенцето.За маса става идеално.Сложих и един диск с караоке,та който му се пее.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Абе, ако им се идва на момчетата - да идват, ще се намери време и за тях.
                        Пък ако няма публика - рисковете на живото предаване...
                        Ако са наистина добри, каквото и да свирят - публика ще има...

                        Геро е малко скаран с писането, ама ще дойде със състезателната кола..
                        ...ще има конкуренция ;-)

                        ТРябва да приключвам месец, ма на 3-4 най-късно ще се дотъркалям и аз. Тогава ще се включа с каквото мога. Най ме бива в дегустацията ;-)
                        Имам усещането, че тази година доста народ ще дойде...
                        Тази година ще си мерим ли... ходовете?
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                          Ончо е познавач на подобни мероприятия и никак не се съмнявам,че ни е приготвил нещо забележително.Но и аз като Младен да попитам-ще си носим ли нещо за хапване,или всичко ще е на един дъх.
                          Хапване задължително обяда ще е около средата на прехода.

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                            Хапване задължително обяда ще е около средата на прехода.
                            Благодаря за изчерпателния отговор приятелю!
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Към пряко ангажираните мисля че е време да се пусне програма за мероприятията по дни и часове . Да няма пак неразбрали . Специално за ДОБРИ на лични .

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                                Стига съм чел темата време е да се включа и аз . Тъй като петък и събота са заети от мероприятия ще обявим за четвъртък една офроуд разходка от Приморско до Инди-паска и обратно . Трасе около 120 км. 40-хасвалт . Ще се тръгва в 9.00 от лагера в Приморско.
                                http://greencorridors.burgas.bg/bg/corridors/view/5
                                Където не стига Нива, се стига с хеликоптер.
                                LZ5MP KN32PQ loc. Aytos Михаил Малчев
                                СК "Геа офроуд 4х4" Лада Нива 4x2 и 4x1
                                gsm: 0888302036

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X