Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Проблема май беше в захранването...
    С втория генератор нещата май се оправиха,ама вече никой не слушаше...
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Ух!
      Заръчаха ми да попитрам и това правя.
      Натрапници няма да пращам.
      Далеч съм от мисълта да налагам мнение,но ако съчетаем изпълнението на групата с танците/купона/ ще е готино.Все пак друго е да се танцува на "жива музика".Ако предваително дадат и плей-листата мисля,че ще се получи.На сто процента съм сигурен,че ако момчета засвирят популярна песен,на доста хора ще им се прище да "грабнат микрофона".Аз ще съм първия.
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        На тяхната музика няма да може да се танцува. Няма лошо да посвирят, но както каза Пламен, да не останат разочаровани. Че тук сме все специалисти с претенции.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          На тяхната музика няма да може да се танцува. Няма лошо да посвирят, но както каза Пламен, да не останат разочаровани. Че тук сме все специалисти с претенции.
          Що бе , ти си направо като излязъл от филма "Мръсни танци" с тая стъпка където я вкарваш ...
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
            Що бе , ти си направо като излязъл от филма "Мръсни танци" с тая стъпка където я вкарваш ...
            хубаво е да им знаем репертоара и тогава със сигурност бихме могли да имаме общо становище
            ако свирят само траш метал,джангъра ще е голям и аз не бих го изтърпял,но ако се доближават до блус рока,защо не
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Вкусове!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Бидейки сборище на най-различни хора може да се очаква, че и всички ще имат различни предпочитания за музиката.
                В първите ми години тук си мислех, че офроудърите са поне с малко над средното ниво, и като част от това по-високо слушат малко по-интелигентна музика.
                Но впоследствие разбрах, че сме си представителна извадка на българите. Демек-яко се слуша чалга, сръбско и гръцко.

                Та момчетата ще останат разочаровани. Няма лошо да дойдат и да се представят, но нашия събор не е сред целевата им публика. Никой нама да ги овика, но да свирят пред 20 човека е унизително. Вече го брах този срам, и знам, че е гадно, та се пазя. Ако мога да помогна с опиата си-гледам да го направя, затова и пиша тези постове.

                Не ме разбирай грешно, аз съм много ЗА, както вече го писах, но ме е яд за момчетата...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Не забравяйте и другия джангър, който ще слушаме по принуда, ако идват да свирят момчетата ще е по-подходящо преди четвъртък, а тогава няма да сме всички .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Бидейки сборище на най-различни хора може да се очаква, че и всички ще имат различни предпочитания за музиката.
                    В първите ми години тук си мислех, че офроудърите са поне с малко над средното ниво, и като част от това по-високо слушат малко по-интелигентна музика.
                    Но впоследствие разбрах, че сме си представителна извадка на българите. Демек-яко се слуша чалга, сръбско и гръцко.

                    Та момчетата ще останат разочаровани. Няма лошо да дойдат и да се представят, но нашия събор не е сред целевата им публика. Никой нама да ги овика, но да свирят пред 20 човека е унизително. Вече го брах този срам, и знам, че е гадно, та се пазя. Ако мога да помогна с опиата си-гледам да го направя, затова и пиша тези постове.

                    Не ме разбирай грешно, аз съм много ЗА, както вече го писах, но ме е яд за момчетата...
                    и аз имам същото усещане,като знам,че свирят по мотосъбори,публиката им е в друга директория
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Ще линкна темата.
                      Пичовете свирят предимно траш.
                      Братчеда е луд по Металика и Гънс.
                      Опитват и друго, но съм съгласен че сме изключително критични.
                      Аз в това число.
                      Хиляди пъти съм се опитвал да му внуша някой неща.

                      Всеки обаче има гледна точка.
                      Ако аз правех група, щях да свиря абсолютно всичко, от Бийтълс, през Богдана Карадочева, Джордж Майкъл, та до Металика.
                      Без чалга, разбира се.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Има още един участник от нашия клуб във всички състезания,които ще се организират,но го е срам да се запише.
                        С бяла Витара-дълга база.С Ваша помощ ще го агитираме на място.

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Аз предлагам да поканим ей тези "момчета" да свирят)))

                          http://vbox7.com/play:4f4511dd63
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                            Аз предлагам да поканим ей тези "момчета" да свирят)))
                            Що не. Ще има достатъчно слушатели.

                            Тигре не кани момчетата. Не заради нас.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Малко уточнение , братя Диневи сме двама ....Диян Динев по прякор Гаргата и Любен Динев по прякор Бат Любо , ще носим ленти и колчета достатъчно за всички мероприятия , както и Тойотата Червена за тренировки и преминаване Траяла . Наздраве
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                                Малко уточнение , братя Диневи сме двама ....Диян Динев по прякор Гаргата и Любен Динев по прякор Бат Любо , ще носим ленти и колчета достатъчно за всички мероприятия , както и Тойотата Червена за тренировки и преминаване Траяла . Наздраве
                                Ха добро утро на всички!
                                И без уточнение,хората знаят кои сте и колко сте.Любо да вземе кафеварката,че миналата година много ми ареса кафето му/макар,че не съм кафеджия/.И чук голям да не забравите.
                                Нека силата да бъде с нас!
                                Suzuki Grand Vitara
                                +34 642 91 4154

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X