Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    На Приморско всичко е спокойно , водата е солена , плажуващите са в кондиция и всичко върви по план .
    Прикачени файлове
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      А ти отде намери интернет в гората,та чак снимки да качваш?
      Между другото прогнозата по новините каза,че по черноморието ще вали от вторник до четвъртък най-много.
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        На Приморско всичко е спокойно , водата е солена , плажуващите са в кондиция и всичко върви по план .
        И Бай Калов стриктно изпълнява плана. Снощи си лгна с пенсионерите. Ама нали е ветеран - простено му е. А Таргата изчезна още на свечеряване. Кзаха, че си е легнал, ама знае ли се?!
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Айде и аз май ще тръгна до два часа с автомобил през Варна (за по-напряко), а после с автобус(дано да има) до Приморско...! Надявам се да се материализирам при вас в светлата част на деня.
          Пазете ми място за палатката в най-голямата дъндания.
          Вальо, зачислявай ме за седмица на кетъринга и готви паламуда, че вече го сънувам!
          До скоро, симпатяги...!

          ПС Ако някой колега от Варна ще пътува в късния следобед и има място за мен и багажа, нека ми звънне по телефона(в подписа), та да си пътуваме весело, щото с автобуса е голяма скука..! Предварително благодаря!
          Последно редактирано от Таня Кълева; 31-08-14, 09:00. Причина: допълнение
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
            Айде и аз май ще тръгна до два часа с автомобил през Варна (за по-напряко), а после с автобус(дано да има) до Приморско...! Надявам се да се материализирам при вас в светлата част на деня.
            Пазете ми място за палатката в най-голямата дъндания.
            Вальо, зачислявай ме за седмица на кетъринга и готви паламуда, че вече го сънувам!
            До скоро, симпатяги...!

            ПС Ако някой колега от Варна ще пътува в късния следобед и има място за мен и багажа, нека ми звънне по телефона(в подписа), та да си пътуваме весело, щото с автобуса е голяма скука..! Предварително благодаря!
            Ние ще пътуваме от Варна, ама в понеделник

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Скоро и други ще се материализираме на място. Налична е малка лимитирана серия с некомерсиална цел за приятелска дегустация.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-08-31 13.28.43.jpg
Прегледи:1
Размер:257.6 КБ
ID:5607998
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  От положение лежешком ли е снимката? Работете щото идваме...
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Моля кмета на събора- Господин Радо Метъла да приготви два броя адресни карти за настаняване за утре за сем. Борисови
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Моля кмета на събора- Господин Радо Метъла да приготви два броя адресни карти за настаняване за утре за сем. Борисови [/QUOTE]

                      готово,плащате на рецепциятя/чичо Митко/ 20 лв. и получавате парко място

                      Хигиената е на ниво
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140901_114103.jpg
Прегледи:1
Размер:220.9 КБ
ID:5608174
                      Последно редактирано от Радо 57; 01-09-14, 10:46.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Малко ще избързам , но ще обява за четвъртък състезанието по ориентиране "Търсене на съкровището" . Състезанието ще е ориентиране със автомобил 4Х4 по координатни точки , движението ще се извършва по съществуващи нормални черни пътища . В състезанието могат да участват напълно стокови джипки , единственото условие е наличието на GPS за въвеждане на координатните точки . Каски няма да се изискват , но коланите са задължителни . Като цяло състезанието ще е намиране на предварително дадени точки , разположени край съществуващи черни пътища . Който успее да намери на бързо всички точки печели "Съкровището" . Повече инфо ще има на място на събора , пълна програма по дни за състезанията по време на събора ще има довечера . Очакваме ви , заповядайте всички !
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Малко ще избързам , но ще обява за четвъртък състезанието по ориентиране "Търсене на съкровището" . Състезанието ще е ориентиране със автомобил 4Х4 по координатни точки , движението ще се извършва по съществуващи нормални черни пътища . В състезанието могат да участват напълно стокови джипки , единственото условие е наличието на GPS за въвеждане на координатните точки . Каски няма да се изискват , но коланите са задължителни . Като цяло състезанието ще е намиране на предварително дадени точки , разположени край съществуващи черни пътища . Който успее да намери на бързо всички точки печели "Съкровището" . Повече инфо ще има на място на събора , пълна програма по дни за състезанията по време на събора ще има довечера . Очакваме ви , заповядайте всички !
                          Много скоро бре,още в четвъртък!Ние мислихме да дойдем събота и неделя за да участваме в състезанията но...
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Пуснете някоя снимка, бре.......
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              В четвъртък пристигам. Само че сега съм много зает и нямам никакво време да разбера как се разпъва тая пуста палатка. Така че като дойда, ще помоля някой да ми окаже съдействие. Пък вечерта ще го почерпя една ракия, само че не сливова.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                                В четвъртък пристигам. Само че сега съм много зает и нямам никакво време да разбера как се разпъва тая пуста палатка. Така че като дойда, ще помоля някой да ми окаже съдействие. Пък вечерта ще го почерпя една ракия, само че не сливова.
                                Ще се намери кой да помага за опъването, нема да са пУашиш ;-) (на палатката, де).
                                Ние всякакви ракии пиеме...
                                Наздраве.
                                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X