Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
    ... Ливадата кога се кОси, та да не правим бели?
    Га дойде убавото време - сам си го написал. И седмица след това. Айде, да се глАси Стария.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Дръжте се момциЩом окосиме немедленно подавам сигнал

      Само да спрат дъждовете че всичко се превърна в блато
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Аз дезертирам от Перник за седем -осем дни в Родопите.Между другото се оказва че жените са по корави на стрес.Аз още живея по приятели а дамашните ми са си вкъщи.
        Румен Николов

        0888 358 572

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
          Аз дезертирам от Перник за седем -осем дни в Родопите.Между другото се оказва че жените са по корави на стрес.Аз още живея по приятели а дамашните ми са си вкъщи.
          Абе Румене,кажИ си,че ергенския живот ти допада повече
          My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Нема си признае никогиш
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              Нема си признае никогиш
              ... и не е редно!
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Днес с Цвета като тръгнахме от Войняговци нагоре към билото, леко, леко пеш, по пътя...и една торба масловки.
                ХаресА ни, май ще ставаме гъбари. Обаче давайте някаква рецепта, как да си ги направим, че да не излагаме клуба.

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                  ......... Обаче давайте някаква рецепта, как да си ги направим, че да не излагаме клуба.
                  'начи... гъбите нИ ги варите! нИ 'фърляте вода! Не ги пържите и/или пИчетИ! Направо ги 'фърлятИ и слагате пражолитИ
                  ПП Тука Ванката ще ме заклейми, ама аман от злощастни гъбари в последно време!
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                    Днес с Цвета като тръгнахме от Войняговци нагоре към билото, леко, леко пеш, по пътя...и една торба масловки.
                    ХаресА ни, май ще ставаме гъбари. Обаче давайте някаква рецепта, как да си ги направим, че да не излагаме клуба.
                    Масловките са най-добри изхвърлени в кофата за боклук Изключение тези най-дребни и млади. Това чудо на природата като го обелиш отгоре и махнеш дунапрена отдолу и остават едни 10-тина % от набраното, и то лигаво и воднисто. В момента има страшно много друг гъбак перфектен за консумация.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0120.jpg
Прегледи:2
Размер:105.0 КБ
ID:5380342Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0121.jpg
Прегледи:1
Размер:177.4 КБ
ID:5380341Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0119.jpg
Прегледи:2
Размер:134.5 КБ
ID:5380343Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0118.jpg
Прегледи:2
Размер:137.1 КБ
ID:5380344Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0116.jpg
Прегледи:2
Размер:137.9 КБ
ID:5380345Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0110.jpg
Прегледи:3
Размер:148.2 КБ
ID:5380346Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0111.jpg
Прегледи:2
Размер:125.2 КБ
ID:5380347 Е виж за тези мога да дам някоя и друга рецептичка
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      'начи... гъбите нИ ги варите! нИ 'фърляте вода! Не ги пържите и/или пИчетИ! Направо ги 'фърлятИ и слагате пражолитИ
                      ПП Тука Ванката ще ме заклейми, ама аман от злощастни гъбари в последно време!
                      Извъобще няма да те заклеймявам/ виж горният пост/, и да пълна е токсикологията, ама аз пиша от компа вкъщи и замезвам сладко-сладко

                      п.п. Виж Верче каква е уморена на картинката. Това е от мъкнене на гъби. А и обърни внимание на ролетката къде е мерчицата.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        Масловките са най-добри изхвърлени в кофата за боклук Изключение тези най-дребни и млади. Това чудо на природата като го обелиш отгоре и махнеш дунапрена отдолу и остават едни 10-тина % от набраното, и то лигаво и воднисто. В момента има страшно много друг гъбак перфектен за консумация.[ATTACH=CONFIG]458992[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458991[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458993[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458994[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458995[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458996[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458997[/ATTACH] Е виж за тези мога да дам някоя и друга рецептичка
                        Млади са. Сърнели не намерихме, но срещнахме едни хора, които бяха набрали доста. За съжаление, любими са ми...

                        П.П.Цвета пита кога ще ни водиш на лов(за гъби)


                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        'начи... гъбите нИ ги варите! нИ 'фърляте вода! Не ги пържите и/или пИчетИ! Направо ги 'фърлятИ и слагате пражолитИ
                        ПП Тука Ванката ще ме заклейми, ама аман от злощастни гъбари в последно време!
                        И бре Цецкооо...

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                          Днес с Цвета като тръгнахме от Войняговци нагоре към билото, леко, леко пеш, по пътя...и една торба масловки.
                          ХаресА ни, май ще ставаме гъбари. Обаче давайте някаква рецепта, как да си ги направим, че да не излагаме клуба.
                          Миро не слушай никойкато апнеш масловки с копър чесън оцет и магданоз пак ше си говориме дали са добри

                          Само че ше береш само млади като ги пипнеш да са твърди старите меки като дунапрен не ги пипай изобщо.

                          Масловката е прекрасна но като всички гъби е най добра кога е като копчета за балтон
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                            Млади са. Сърнели не намерихме, но срещнахме едни хора, които бяха набрали доста. За съжаление, любими са ми...

                            П.П.Цвета пита кога ще ни водиш на лов(за гъби)
                            Добре де на кои казвате млади? Аз приемам за млади масловки не повече от 2-3 см. на които можеш да не махаш нищо. И повярвай ми пак не мога да ти дам рецепта. Може би с масълце.
                            А относно лова на гъби Съмнявам се че Цвета ще иска, или по-скоро ще и хареса. Аргументирам се: Вчера например в най-голямата буря, надвечер, ние беряхме под дъжда челадинки на Мало Бучино. Верче в един момент изстреля култовия лаф " Пикае ми се, но съм толкова мокра че не знам стрували си да си свалям панталона изобщо" Днес-ставане в 5.00ч. кафе на крак и на терена. Там след няколко минути си мокър до кръста въпреки че не вали. Днес около 30 км. пеш с периодично приклякане, завиране в гори, трънаци и храсти. Да не пропусна, коприва до над кръста но там пък са сърнелите, естествено гарнирани с къпинак за разкош Та ако и хареса тази идилия става. Е те това го практикувам от няколко седмици всеки възможен момент.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Уффф, ясно е, че повече масловка няма да откъсна, ако ще и да ме гони Час и половина ги чистя тия гадове, разтрепераха ми се парцалките от тая пипкава работа. Обаче, вече има към килограм готови изчистени и трябва да ги приготвя. Тони, варят ли се преди мариноването и ако да, колко време? Явно на салатка с копър, чесън оцет и олио ще ги забъркам.

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Днес се засякохме с Асен Даскалски и стигнахме до заключението ,че всичките се много несериозни !
                                Лудак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X