Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Да идвам да помагам......
    за местенето де, да върна жеста.
    Още сме млади и нямаме толкова багаж
    Лудак

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Аз мога да ти помогна в пийнйето и еденето

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        ..... Ма дали функционира бурето? Бат Пепо да каже.
        Мани, разсЪЪнА се.

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Ей! Много мераклии за черпене бре! Човек да спре да празнува или да пише у форума направо..?!!! Да видим тази година кой ще изкара агнето на база "Вакарел", щото фурната се разъхна... Човек и да хвърли топа, ще се намери кой да го накара да почерпи!

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            ............... Човек и да хвърли топа, ще се намери кой да го накара да почерпи!

            Ей това си е попадение и национална черта.

            Аз ще се разгранича. Не ми допада кухнята по погребения и помени.

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Аз затворих бурето-сега правя каца...Докато я направя,моите поводи смятам да отмятаме тук:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19022012329.jpg
Прегледи:2
Размер:155.5 КБ
ID:5354324
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Де го това?
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  42`59'50.45"C 22`46'22.21"И
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Аха, само за хора с навигации

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                      Аха, само за хора с навигации
                      Или хора с...гугъл ърт..?
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                        Аха, само за хора с навигации
                        Не, бе. Туй са счетоводни сметки по Международни счетоводни стандарти
                        Одиш, ядеш, пииш и ти виждат сметката

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                          42`59'50.45"C 22`46'22.21"И
                          Само на мен ли ми излиза извън границите на Б-я?
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Само на мен ли ми излиза извън границите на Б-я?
                            Не.
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Всъщност е в Сърбия,на 5-6км. от границата.
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                                Всъщност е в Сърбия,на 5-6км. от границата.
                                Звучи много чревоугоднически(:
                                VARADERO SD2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X