Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
    Адашче, раци имаше и дегустирах един на жар Обаче комарите бЕха по-големи, а дървата за огъня бЕха кът. Като за първи път бЕхме леко неподгодготвени, но ша са поправим, ако пак ни поканят
    Първо трЕбе да изядем тези щото са в хладилника в стартова за изяждане позиция и така употребявайки ги решаваме кога ще е следващият лов, на който естествено сте поканени Той най-вероятно няма да е при голееемите кОмари че онези рибарите ми вкА рАха вредни мисли...
    Относно сукалчето на Цецо, което е най-вероятно шиле идващият уйкенд съм в некви работно-гадни отношения със себеси в смисъл: зает събота след 18ч. и неделя от сутринта до другата сутрин. Ако го решите за тогава може да дойда евентуално за приготвянето, ако няма кой, но...толкова.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Лоши Ора, бре! Само Добри дава задоволителни резултати, а ей т'ва ме утепА:
      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      не било комари най-било Омари
      ПП И Люси ми се обади.

      Хайде повече активност, колеги. За по-малко от 5 души не си струва заниманието.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Ако Цецо ще го е хванала липсата,нема да стане това с агнето.А пък и не е задължително! Аз мога и само на телешка наденица да карам!А и имам планове до една седмица да пропия бело винце,та и там няма да сте сами!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Цецо, сметам познаваш чревоугодниците. На тая оферта, която давате с Добри, да черпавате без да присъствате нема кой да откликне. Като гледам очертава се да връчите на Тонката това ягне, дето клони към шиле, да Ви го пасе и гледа докато живот и здраве имате повод да почерпите и желание да присъствате на събитието.

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Убавите работи бавно ставатЗа къде бързатеТука в момента е най големия напън(сенокоса)

            Докато не събереме сеното за зимата не бива да мислим за друго

            Днеска са изтекли две кила пот от мене наваксани с 4 кила бира и малце ракиявечерта

            Ше средиме нещата нема страшно

            Да прибереме сеното и действаме
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Наборе,ти както си го подкарал с по 4 л бира и малце ракия за десерт няма да окОсиш до Коледа???
              My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Тонка, я кажи баце, кога планираш края на сенокоса ? Щото при тея дъждове и слънце???
                ПП Сриозен човек съм и накрая може да купя и овен, ако ш'е кОсиш по Коледа
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  .. Сриозен човек съм и накрая може да купя и овен, ако ш'е кОсиш по Коледа
                  Ъъъъъ не е ли по-добре теленце тамън до към коледа ще опаткаме биче
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Поздрави от Белград.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      Поздрави от Белград.
                      Това Зойка видЕ ли го:
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Не само че видяла, ама дори и приемала посилно участие.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Това е "Непосилно" участие!!! Да се беше обадил,да видиш за какво се ползва ножа!!

                          п.п Добре тренирате,ама кога ще е олимпиадата!??Или...как беше....Скарадиадата!!

                          Тони,казвай кога да идвам да косим и пластим,че вече не се търпи!! Бахти сеното,даже ше го балирам........с голи ръце.........а ако съм доктатъчно гладен......и без ръце!!!
                          Последно редактирано от REGULATOR; 25-06-12, 19:16.
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Ъъъъъ не е ли по-добре теленце тамън до към коледа ще опаткаме биче
                            Малееее на биченце требва да заседнеме един месец кви сме ящни а не пиещни

                            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                            Поздрави от Белград.
                            Али добрознаят преку границу как се лумпа у кафани
                            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                            Това е "Непосилно" участие!!! Да се беше обадил,да видиш за какво се ползва ножа!!

                            п.п Добре тренирате,ама кога ще е олимпиадата!??Или...как беше....Скарадиадата!!

                            Тони,казвай кога да идвам да косим и пластим,че вече не се търпи!! Бахти сеното,даже ше го балирам........с голи ръце.........а ако съм доктатъчно гладен......и без ръце!!!
                            Круме не бой се за всичко има машини само реденето в плевнята ме озорвата после се свестявам с 3-4 бързи бири

                            Асен ли се чудеше на 7-8 бири ма това е дажбата до обед бе наборче

                            А Цезарчето как ли ще измие срамът че до сега не е присъствалЧух нещо за бяло винце ама от него бързо се занитвашай ай ай
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              ....... Бахти сеното,даже ше го балирам........с голи ръце.........а ако съм доктатъчно гладен......и без ръце!!!
                              Да не правиш пълнени чушки /без ръце/? Така зяносваш квинтесенцията на клуба.
                              Д'ет вика Иван, чушките требе да са пълни с пилИта, а пИлитата - с кИбапчета!

                              ПП Няма ли мераклии за с/н за ягне? Времето тече.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                явно няма мераклии.

                                Чревоугодна анкета:

                                Кой зехтин е най-вкусен?
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X