Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    На който се цепи от колектива, колектива му го нацепва колективно...

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      На който се цепи от колектива, колектива му го нацепва колективно...
      Значи, колко пъти драсвам тук че отивам например за гъбки и то около Базата На някой не му се става рано, на друг му мокро на трети- трето Това снощи си беше проучвателно и първи лов за тази година. А ако нямаше рачковци?!? Ебаси и излагацията Представяте ли си да се съберем чета гладници и нищо. Друго- трябваше да се пробие път че някой идиот през зимата е натрупал камари пръст. Пробих със Скакауеца и въпреки това Рейнджа понесе първо бойно кръщение във вид на надрана боя. За щетите Керчеви -той да пише, но днес сигурно е ходил до застраховател. И те така. А, и мястото е доста тесничко и не е като за баш много народ, но за следващият тур ОБЕЩАВАМ да надам вой тук
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        Значи, колко пъти драсвам тук че отивам например за гъбки и то около Базата На някой не му се става рано, на друг му мокро на трети- трето Това снощи си беше проучвателно и първи лов за тази година. А ако нямаше рачковци?!? Ебаси и излагацията Представяте ли си да се съберем чета гладници и нищо. Друго- трябваше да се пробие път че някой идиот през зимата е натрупал камари пръст. Пробих със Скакауеца и въпреки това Рейнджа понесе първо бойно кръщение във вид на надрана боя. За щетите Керчеви -той да пише, но днес сигурно е ходил до застраховател. И те така. А, и мястото е доста тесничко и не е като за баш много народ, но за следващият тур ОБЕЩАВАМ да надам вой тук
        Ъъъъ, аз да питам, вземате ли за разходка кандидати за клуба, имаче изпечени червоугодници, бивши граничари, почти бивши граждани и бъдещи ловци /вероятно/, към 115 кила, в момента само с лека кола?
        Визирам себе си.
        Най - малкото тряя ги науча тия гъби най - на края. А, гледам, тука пълно с хора като мене...

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
          Ъъъъ, аз да питам, вземате ли за разходка кандидати за клуба, имаче изпечени червоугодници, бивши граничари, почти бивши граждани и бъдещи ловци /вероятно/, към 115 кила, в момента само с лека кола?
          Визирам себе си.
          Най - малкото тряя ги науча тия гъби най - на края. А, гледам, тука пълно с хора като мене...
          Естествено че всеки чревоугодник е добре дошъл. Има обаче едно условие- в клуба се влиза през врата, а тя се отваря "со газо". Предполагам ти е ясно какво значи това. Относно гъбите, подходът ти е правилен в смисъл, гъби се учат с гъбар не по картинка и книжка. Но ще те разочаровам малко. Там където аз ходя на гъби си трябва поне паркетник, с лека кола не става. Покрива се огромна територия и за пеша също не става.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            За гъзо знам, има си хас... За гъбите - много ме е яд,,, баба ми ги знаеше перфекто, ама бях малък като се спомина, а аз 15 год. все работа.... Ше се организираме и с таралясляк, ама другата седмица - тия дни ше си обикалям баирите на село. Ще снимам.
            Последно редактирано от derhunter; 14-06-12, 23:21.

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              В общи линии беше много готино.На отиване до езерото се чудех, дали няма да се катурна ама неможах.На качване леки проблеми но излезнахме с помоща на мускулите на Адаша(Благодарско!).Щетите са само козметични-цялостно пастиране и стана работата.Абе на крива ракета,космоса и крив.Като немога да карам така е.
              sigpic
              Land rover lightweight-series 3
              Range Rover V8
              Range Rover Classic Vouge SE V8
              Mercedes G280

              ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
                В общи линии беше много готино.На отиване до езерото се чудех, дали няма да се катурна ама неможах.На качване леки проблеми но излезнахме с помоща на мускулите на Адаша(Благодарско!).Щетите са само козметични-цялостно пастиране и стана работата.Абе на крива ракета,космоса и крив.Като немога да карам така е.
                Ама и ти си като ония от вица, тръгнали на престрелка с ножове та и ти с баничарка за раци Да кажеш че нямаш подходяща техника а то...
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Аре бе Тони! Не я ли окоси тази ливада (*бах я у ливадата)...?!! То лятото половината мина да го ...!!! Миналата година на 1 Май беше всичко на писта окосено... Тая година уж повече дъжд (би трябвало да расте тревата по-бързо и съответно по-бързо да става за косене), уж повече сняг зимата, а..?!! Или я чакаш да я косиш 3-ти път..?!! Я си признай!
                  Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 17-06-12, 11:50.

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Днес, докато Марто е писал горното, децата огладняха и... в 13:30 запалих колата, в 14:30 акустирах те тука:



                    Тука е много гадно:



















                    У нас и децата знаят, че когато Бат'Пепо говори за кръчма и скара, трябва да се слуша повече от колкото в училище! Е... явно си бяхме научили урока...



                    Ако някой иска, може да ме пита дали не ми е тежка тая храна, в тая жега...? ... Замислих се, но мога да отговоря... Не, хич не ми е тежка!

                    Имало е моменти, в които се е работело тука...



                    Пепи, благодаря ти, че не ми го препоръча това място тогава...
                    Айде стига, че ми свърши дуловицата, дет си бях донесъл...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Баси! Добре, че жена ти не е огладняла, или недай Боже - даскалицата по физика
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Да си припомним как се стига до там с какви пари платихте? Благодаря!
                        VARADERO SD2

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                          Да си припомним как се стига до там с какви пари платихте? Благодаря!
                          Някъде по-напред в темата имаше и гпс координати, иначе лесният начин е, караш до първото село след ГКПП-то и гледаш в лЕво. Там един жълт чадър и точно преди него пак в ляво, после само направо и след малко си право в кръчмата Плаща се с евраци, динари... Освен мръвките ви препоръчвам да си поръчате прясно сиренце уникално е, и содена питка направена от майката на собственика.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Плаща се и с левове и освен това е неприлично евтино. Като не работи "Бурето", мисля да отскачам до там за обяд...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Абе.....къде е Цецо бре?? Нещо за хайванчета се спомена,и тоя изчезнА!! При братята сърби може да се отскочи всякога,ама на Цецо агЪнето е веднъж годишно....евентуално!! Ако обещая едно бУре с водка,дали ще се поЯви тоз серсемин!?
                              088пет722пет99
                              http://www.hydropompi.com/

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                                Ако обещая едно бУре с водка,дали ще се поЯви тоз серсемин!?
                                Гаранция
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X