Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
    Абе.....къде е Цецо бре?? Нещо за хайванчета се спомена,и тоя изчезнА!! .........
    Виж 4-5 поста нагоре.
    Тук съм си. Просто с Добри нещо не се разбрахме. Писах, че падежът е малко след Великден, но ставаше въпрос за моят любимец Невдянкофф. Добри пък решил, че срокът е свързан със заем от МВФ, но там падежът беше края на годината. Не че правителството от тогава не е взело заем под една или друга форма.
    Написах това, за да се изяснят нещата, а не да си преф'ръгаме топката.
    И така - министърът още е действащ / мамицата му/ и то доста след Великден, а правителството емитира дълг, ама не е от МВФ, ако има някакво значение. Според мен като те еВат е без значение кой е отзад, но това е друга тема.

    ПП Предлагам след като остане този пост няколко дни, многоуважаемият deerhunter, да го пусне в кошчето, за да не се цапа нашата си тема с политика.
    Надявам се сега всичко се изясни.
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
      Виж 4-5 поста нагоре.
      Тук съм си. Просто с Добри нещо не се разбрахме. Писах, че падежът е малко след Великден, но ставаше въпрос за моят любимец Невдянкофф. Добри пък решил, че срокът е свързан със заем от МВФ, но там падежът беше края на годината. Не че правителството от тогава не е взело заем под една или друга форма.
      Написах това, за да се изяснят нещата, а не да си преф'ръгаме топката.
      И така - министърът още е действащ / мамицата му/ и то доста след Великден, а правителството емитира дълг, ама не е от МВФ, ако има някакво значение. Според мен като те еВат е без значение кой е отзад, но това е друга тема.

      ПП Предлагам след като остане този пост няколко дни, многоуважаемият deerhunter, да го пусне в кошчето, за да не се цапа нашата си тема с политика.
      Надявам се сега всичко се изясни.
      Ский ся, Бат'Цигуле, ако дължиш едно Ягне и нямаш кинти да го платиш, вземаш отнякъде на заем направо ягнето и ликвадираш първия дълг чрез превъртане, като задлъжнееш с нов на друго място. Схемата се вика roll-over и, според зависи как спазариш ягнето, може да си намалиш или увеличиш дълга. Те така правят и твоите приятели (неФДянковите), а и повечето малки и средни фирмички. Е, може би не всички вРътЪт Ягнища, но такъв е контекста на темата!

      П.П. Тоя пост да си в'ръи с твоя! Амин!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
        Виж 4-5 поста нагоре.
        Тук съм си. Просто с Добри нещо не се разбрахме. Писах, че падежът е малко след Великден, но ставаше въпрос за моят любимец Невдянкофф. Добри пък решил, че срокът е свързан със заем от МВФ, но там падежът беше края на годината. Не че правителството от тогава не е взело заем под една или друга форма.
        Написах това, за да се изяснят нещата, а не да си преф'ръгаме топката.
        И така - министърът още е действащ / мамицата му/ и то доста след Великден, а правителството емитира дълг, ама не е от МВФ, ако има някакво значение. Според мен като те еВат е без значение кой е отзад, но това е друга тема.

        ПП Предлагам след като остане този пост няколко дни, многоуважаемият deerhunter, да го пусне в кошчето, за да не се цапа нашата си тема с политика.
        Надявам се сега всичко се изясни.
        Та в тази връзка, снощи на по чаша жива бира, нЕкои от чревоугодниците решихме:
        За да се изЯсни най-накрая спорния бас, главните заподозрени се кооперират и взимат хайванчето. После всички дружно го пИчем и решаваме кой какъв бас е спечелил или загубил Добри е "ЗА", остава Цецо да кандиса и Тони да окОси
        Обаче трябва да го направим другата седмица, щото после Добри го няма...и баса ще виси във въздуха още дълго

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Добре де, мога да предложа терен на 120 км. от София, пещ има, ливадата е окосена, за Цвета ще се намери легло в стая, за останалите - те си знаят.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Добре де, мога да предложа терен на 120 км. от София, пещ има, ливадата е окосена, за Цвета ще се намери легло в стая, за останалите - те си знаят.
            мАлечко ми съ видят ексрите като за 120км Я вземи да добавиш и нЕколко "какички", така ако може да не са от мноу мургавите и по-надстроени откъм балконя че тоя път мисля ерген да го раздавам Па дали тези двамцата жъ съ разберат да има ли Ягне или не е без значение ние така или иначе ще си носим по нещичко

            пп После ако трябва ще мина с големата гума.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              Виж 4-5 поста нагоре.
              Тук съм си. Просто с Добри нещо не се разбрахме. Писах, че падежът е малко след Великден, но ставаше въпрос за моят любимец Невдянкофф. Добри пък решил, че срокът е свързан със заем от МВФ, но там падежът беше края на годината. Не че правителството от тогава не е взело заем под една или друга форма.
              Написах това, за да се изяснят нещата, а не да си преф'ръгаме топката.
              И така - министърът още е действащ / мамицата му/ и то доста след Великден, а правителството емитира дълг, ама не е от МВФ, ако има някакво значение. Според мен като те еВат е без значение кой е отзад, но това е друга тема.

              ПП Предлагам след като остане този пост няколко дни, многоуважаемият deerhunter, да го пусне в кошчето, за да не се цапа нашата си тема с политика.
              Надявам се сега всичко се изясни.
              Баси,ти си роден политик бре!!! Аз питам за ягнЕ,той ми разви цела тема! Добре де,нема да те товариме с туй жувотно!Ама ще те оставим само на лимонада,за да преглъщаш по-лесно ягнешкото!!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                Та в тази връзка, снощи на по чаша жива бира, нЕкои от чревоугодниците решихме...
                Ц ц ц ц ц ... А Миро обеша, чи ш дрънне...
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                  Ц ц ц ц ц ... А Миро обеша, чи ш дрънне...
                  Инцидентно се получи. Клубната част бе дотолкова, колкото да се обсъди наболелия въпрос по липсващото хайванче...
                  Но НИЕ чревоугодниците не сме сръдливи хора и дето вика Хънтъра, само да се уточни мястото, сами ще си донесем туй онуй.
                  За тогава ще звънна и смей само да не дойдеш.

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                    ...За тогава ще звънна и смей само да не дойдеш.
                    Има само 2 варианта за да не дойда - жената да е намислила друго семейно мероприятие преди да я уведомя за това или Господ да е намислил друго за мен (както се случи предишните пъти)... Затва - овреме!

                    Засега набелязвам едно няколкодневно(3-4) посещение тия дни на едни бунгала на Цигов чарк с цел риболов, почивка, малко контрол на дърводелски цехове в района, цър-пър и винце, ако и Господ даде - пръж-пръж на някое рибе...
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Мен тотално ме от*бахте! Събират се да ходят на раци - ни вопъл, ни стон! Събират се да пият бира и да си говорят за хайванчета - същата работа! Затова края на седмицата заминавам за Велинград и такива снимки ще ви напускам от там, че да се удавите от лиги! После оцелелите ще довърша с едни дълги и подробни фотосесии от морето (сещате се какво ще има основно на снимките) - до пълното самоудавяне на дружината! На война - като на война! Отивам да си сипя едно "мъртво" шуменско...

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Mи то... като Марто и Цезаря са около Цигов чарк... да вземем и ний ли да додим? И без това с Марто имаме едно незавършено мероприятие там от зимата още...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                          Ц ц ц ц ц ... А Миро обеша, чи ш дрънне...
                          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                          Има само 2 варианта за да не дойда - жената да е намислила друго семейно мероприятие преди да я уведомя за това или Господ да е намислил друго за мен (както се случи предишните пъти)... Затва - овреме!

                          Засега набелязвам едно няколкодневно(3-4) посещение тия дни на едни бунгала на Цигов чарк с цел риболов, почивка, малко контрол на дърводелски цехове в района, цър-пър и винце, ако и Господ даде - пръж-пръж на някое рибе...
                          Като те знам как идваш на организирано повече от месец мероприятие, представям си как ще откликнеш на спонтанно повикване като снощното Пък и беше основно по работа...

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Мен тотално ме от*бахте! Събират се да ходят на раци - ни вопъл, ни стон! Събират се да пият бира и да си говорят за хайванчета - същата работа! Затова края на седмицата заминавам за Велинград и такива снимки ще ви напускам от там, че да се удавите от лиги! После оцелелите ще довърша с едни дълги и подробни фотосесии от морето (сещате се какво ще има основно на снимките) - до пълното самоудавяне на дружината! На война - като на война! Отивам да си сипя едно "мъртво" шуменско...
                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Mи то... като Марто и Цезаря са около Цигов чарк... да вземем и ний ли да додим? И без това с Марто имаме едно незавършено мероприятие там от зимата още...
                          Много сме дОбри на писане, ама иначе хич ни я няма организацията

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение

                            Много сме дОбри на писане, ама иначе хич ни я няма организацията
                            Баш днеска ли такива ще ми ги пишеш, а? Я, честито и тука и... почвай да черпаваш..
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Към Цвета-кооперациите не са ми силната страна.
                              Не ме разбрахте явно, ш'от сАм политик. Нека Тони намери едно "хайванче", пък аз ще го платя /ш'от съм сиромах/.
                              Държа да го изядете за здраве на моето семейство, щото вероятно няма да присъствУвам.
                              След ден-два пътувам за Пловдив, така че ще се отбия през Вакарел и ще уредя масрафа.
                              Наздраве!
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                                Към Цвета-кооперациите не са ми силната страна.
                                Не ме разбрахте явно, ш'от сАм политик. Нека Тони намери едно "хайванче", пък аз ще го платя /ш'от съм сиромах/.
                                Държа да го изядете за здраве на моето семейство, щото вероятно няма да присъствУвам.
                                След ден-два пътувам за Пловдив, така че ще се отбия през Вакарел и ще уредя масрафа.
                                Наздраве!
                                Чшшш, Цецо, що няма да присъствуваш, ве? Познавам и други, дет са ходоли до Пловдив, а после са се връщали...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X