Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Печено прасе по айдушки

    Кви прасета бре??? Тази вечер обявиха че е открито огнище на шап в софийско село!Остава варианта с морските дарове,от Варна!!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #62
      От: Печено прасе по айдушки

      Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение


      А наздраве !
      Еййййй, фанА ме веднага.

      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
      Кви прасета бре??? Тази вечер обявиха че е открито огнище на шап в софийско село!Остава варианта с морските дарове,от Варна!!
      Ти не си Регулатор, ти си провокатор!!! Ще го консумираме шапа. Безгрижно - с леб и салата! А морските дарове от Варна - зарган, сафрид, калкан и миди. Друго нЕма.
      ПП И да не си мислите, че съм кофти настроен към морската столица ще кажа: И аз съм роден във Варна, и на мен ми е влизал песОк в гъза и това си е моят любим град!
      Ъъъъъъ, не съм пял в хора на варненските хюмнета.

      Офертата е ЗЛАТНА!!!
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #63
        От: Печено прасе по айдушки

        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
        Ха-хаДобре,Ванка Едно тогава да пекнеме,ама по-големшко..? Ама това май по-натам ще стане ясно,като добие вид групата ) А ти специално,тоя път искам да седиш до мене и да...работиш с пръст
        Йееееее Ама няма как да стане Да седя до теб-да, ама да работим само с пръст- твърдо не, просто нема как да не се умешем в сътворението на благинките
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #64
          От: Печено прасе по айдушки

          Абе,миналия път ви изпуснах,ама този път мисля и аз да присъствувам.
          My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

          Коментар


          • #65
            От: Печено прасе по айдушки

            Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
            Абе,миналия път ви изпуснах,ама този път мисля и аз да присъствувам.
            Асене айде вземи се по насериозно тоя път и гледай да се прод@@@искаш след купона а не преди
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #66
              От: Печено прасе по айдушки

              Колеги, интересува ме Мястото приема ли се или не?, за да продължиме напред.
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #67
                От: Печено прасе по айдушки

                Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                Колеги, интересува ме Мястото приема ли се или не?, за да продължиме напред.
                Ми нека видим и мястото на Пепи като го снима, пък тогава да броим гласовете...

                Коментар


                • #68
                  От: Печено прасе по айдушки

                  Пламене на мен този район си ми е слабост и мястото ме кефи много. Дай да видим какво ще кажат и другите.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #69
                    От: Печено прасе по айдушки

                    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение

                    Ти не си Регулатор, ти си провокатор!!! И аз съм роден във Варна, и на мен ми е влизал песОк в гъза и това си е моят любим град!
                    Ъъъъъъ, не съм пял в хора на варненските хюмнета.

                    Офертата е ЗЛАТНА!!!
                    Цецо, не си съвсем прав! Освен другите неща, Крум е и консуматор, а както стана ясно напоследък и строител-конструктор! За справка- нужника на ливадата на Стария...

                    П.П. Абе за момент си помислих, че тия, дето не ни е влизал песък у г@зо, не можем да присъстваме! Ако е така, да се вземем у ръце, доде е време...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #70
                      От: Печено прасе по айдушки

                      Като видех кукуреците и изпаднах в екстаз
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #71
                        От: Печено прасе по айдушки

                        Наздраве Староооо! Кокорек ще направя и от гръцкия,и от турския по-вкусен..! Само мерак да има
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Печено прасе по айдушки

                          А бе хора,не сте "ожалили" агнето,"тръшнахте" прасето.Наздраве на дружината.
                          878511557

                          Коментар


                          • #73
                            От: Печено прасе по айдушки

                            Наздраве и точене на лиги - на края! Дайте да се разберем за дата и място, и да си подкарваме организацията....

                            Коментар


                            • #74
                              От: Печено прасе по айдушки

                              Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
                              Марто, в този радиус се вписва хижа Бунтовна. И течаща вода има, и е ... достъпно за леки автомобили. Черният път е около 10 км. Преди две години се качих с А4 до там.

                              Цецо и Адашите (Хънтара и Керчев) също имат преки впечатления от там.

                              Но за там си трябат два дни с преспиване и препиване.
                              Това предложение също ми изглежда добре. Ще може да останат и тези, които не са любители на палатките.
                              Но нека да изчакаме и снимките на мястото на бат Пепо...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Печено прасе по айдушки

                                Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                                Това предложение също ми изглежда добре. Ще може да останат и тези, които не са любители на палатките.
                                Но нека да изчакаме и снимките на мястото на бат Пепо...
                                Да Бунтовна става но: Като гледам времето е много вероятно да има и сняг там за 24-ти. Ако ли пък е хубаво времето най-вероятно ще е навалица от туристи,а аз някак си по обичам на такова мероприятие да сме си само ние. Мое мнение.

                                пп Друго за което си мисля е че ако някой има възможност да дойде само за ден 100+км. ще му дойдат множко.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X