Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
    Може...е тия да извикаме..?

    [ATTACH=CONFIG]330754[/ATTACH]
    Ааа ще ме умориш Това да не е Берковската духова... Като къс самородно злато изглеждат Особено тези с гумените ботушки
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
      Колега,брат!С тебе нема как да не се съглася,само с ЕДНО допълнение-нека звучи лека музичка там,на самото място...ти знаеш каква ще е...
      Ех Мещерче а не може ли със слушалки и уокмени на коланите
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Снощи съм изпуснал дискусията за това сега ще взема отношение.
        От големия ми опит по ходене на пикници и палатки с приятели, с познати и с непознати съм стигнал до извода (а и не само аз) че е най-удачно да се събират пари само за храна, а алкохола и цигарите - всеки си знае мярката и да си носи сам. Най-малкото защото са много разтегливи като цени. Един бърз пример - един обича да пие уиски за 50лв 700ml, и една бутилка няма да му стигне, друг си обича домашна и ще си донесе от вкъщи и се получават голЕми разлики.
        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
        .... Да съберем пари за печеното с една примерна сума,а за пиене - всеки да носи....
        Абсолютно съгласен с Пепи, това и аз го предложих на "събранието" при Иван, и като гледам и други започнаха да се съгласяват.


        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
        .....броят на участниците бъде уточнен,а това трябва да стане поне 3-4 дни преди мероприятието....
        С това също съм абсолютно съгласен. Защото аз за сега съм "там" със златото и евентуално малката, но дотогава има много време.

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          Имам още едно предложение,пък да видим...Предлагам всепак да печем младо животно/или две/-хем става по-бързо,хем по-крехко.Още нещо: в Сърбия имат много подходяща за целта порода свине-правилно опечено,месото пада от ръжена и е много сочно.Аз говорих днес с едни приятели от там и ми казаха,че могат да го/и заколят и подготвят.Живото тегло е по 180 динара(3.80-4.00 лева).Около 240-250 лева ще ни излезнат 2 прасета от по 30кг. или наполовина - едно.Как мислите..?

          Ааа ще ме умориш Това да не е Берковската духова... Като къс самородно злато изглеждат Особено тези с гумените ботушки

          Тези са Фанфаре Чиокарлия румънски цигани - най-бързият брас-бенд в света...
          Последно редактирано от Bat_Pepo; 12-05-11, 13:33.
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
            Имам още едно предложение,пък да видим...Предлагам всепак да печем младо животно/или две/-хем става по-бързо,хем по-крехко.Още нещо: в Сърбия имат много подходяща за целта порода свине-правилно опечено,месото пада от ръжена и е много сочно.Аз говорих днес с едни приятели от там и ми казаха,че могат да го/и заколят и подготвят.Живото тегло е по 180 динара(1.80-4.00 лева).Около 240-250 лева ще ни излезнат 2 прасета от по 30кг. или наполовина - едно.Как мислите..?
            Офертата е супер, Пепо!
            Все пак си мисля, че разнообразието в менюто е по-добрия вариант. Едно прасенце на шиша, кукурек и други мезета за скарата, докато чакаме шиша... Пък и салатките за пиещите. Все пак повечето ще са там за два дни. А на софра сме най-силни, трябва да е достатъчно всичко.
            Другарки и другари, айде да не го тъниме толкова, че накрая ще вземе да се скъса...вакарелския купон беше предостатъчно поучителен.

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              За мен няма проблем Казвайте..? Оу! Сгреших...3.80-4.00 им е цената...
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                З Оу! Сгреших...3.80-4.00 им е цената...
                Те това не го разбрах, левчета ли е евро или динари А и имай в предвид че месо през границата е проблем за някои де Като гледам засега масовоста на участие едно ще ни стигне и остане даже.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Само да не залетим към сръбските прасета (класическите) не че са лоши, но си идват готови.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12142.JPG
Прегледи:2
Размер:184.1 КБ
ID:5277807

                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  .... имай в предвид че месо през границата е проблем за някои де ......
                  За тези които продават не е проблем.

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Те това не го разбрах, левчета ли е евро или динари А и имай в предвид че месо през границата е проблем за някои де Като гледам засега масовоста на участие едно ще ни стигне и остане даже.
                    Левове бе Ванка - 180 динара(3.80-4.00 лева).Е-е-е, евро...ше ги wеба у сърбите...Границата ...не е проблема мога и да ги поръчм да ми ги донесат,само фризер нямам...
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                      Благодаря ти много! Вода слагам когато каймата е мляна повече от два пъти (пие много ),а иначе сода (газирана вода),но пак зависи каймата каква е... Дочев,ще си говориме и ще ти дам доста рецепти - нали сме една категория..?! Поздрави!
                      Ще съм ти изключително благодарен.
                      С каквото мога да съм ти полезен съм на среща.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                        Ще съм ти изключително благодарен.
                        С каквото мога да съм ти полезен съм на среща.
                        Благодаря! А за рецепти - само питай... Виж,ако искаш, постовете ми в темата на Мещера относно пушените мезета..?
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Абе, братче ти да не си готвач? Като пиша, държа клавиатурата вертикално, за да се изтича слюнката. Хънтъра не го слушай, да не си купиш накрая Самурай /такъв като неговия -радиационен от Фукушима/. Вземай една Гега и си свиркай. Иван Керчев оная вечер не ти ли предложи? Ама е 280-куц кон, иначе е много Убава.
                          Стига бе Цецо,мойта не се продава,а и на Пепо Г500 ще му прилича повече.Нещо прочетох,че била Гей класа(верно е ама да не разказвам сега вицове)Хубавото е,че в нея има място нещо да опънеш(даже може и две),а в Самурая и една ч.к.я няма място да си шибнеш
                          sigpic
                          Land rover lightweight-series 3
                          Range Rover V8
                          Range Rover Classic Vouge SE V8
                          Mercedes G280

                          ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
                            Стига бе Цецо,мойта не се продава,а и на Пепо Г500 ще му прилича повече.Нещо прочетох,че била Гей класа(верно е ама да не разказвам сега вицове)Хубавото е,че в нея има място нещо да опънеш(даже може и две),а в Самурая и една ч.к.я няма място да си шибнеш
                            Да не разводняваме хубавата тема Тази за кърските е.тра-ла-ла, е два дена в ляво Адаш нещо против скакалеца ли имаш

                            пп. С малко размисъл го сменям с онова от аватара ти
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Абе...скакалец...Защото не е огромен ли..?Дръпна ми колата като тапа...
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Добре хайде да изясняваме участие.

                                1.DERHUNTER + Верче
                                2.Марто (Мартин Христов)/+1/
                                3.cveta68
                                4.artefekt
                                5.c_gul/+1 човек, засега/
                                6.Пламен Ковачев(zaiko 1234)/+1/
                                7.Bat_Pepo
                                8.Paladin/+1/
                                Жалко за мен, ще пропусна, и на двете дати ще съм далеч от трапезата. Наздраве!
                                VARADERO SD2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X