Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Вкусове разни, писах умерена доза за около килограм кайма, иначе и аз се оттървам като докопам глава/две чесън и кайма за кюфтета.
    А който е правил кюфтета от дърта овца/примерно набор на Л.Иванова, максимум восъчната зрялост на С.Васева/, знае за какво става въпрос - също една леха чесън стига ли.
    Хъм растури темата спамер такъв .Зайко пише по темата , защото немоем да си влеза в профила . Отнас винаги и когато насрочите срещата .

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      Сбирката на организационния комитет е утре! Хънтара да каже от колко часа... От мен има една голяма купа салата от маринован зарган, както съм обещал! Пепо не го знам последно какво ще приготви, но искам да имате предвид, че се събираме да изберем място за следващата сбирка и да си разпределим задачите, а не да заговяваме... Хънтъра беше така добър да ни приеме в ресторанта си, а той си работи и няма как да се влиза в кухнята и да се готви! Това от мен и от Пепо е за гъдела, останалото се поръчва на място от заведението! Не искам да звуча като онбашия, но е по-добре всичко да е ясно и точно предварително, за да си спестим неудобни моменти! Благодаря за разбирането...

      Поздрави

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Първоначално публикуван от mimi77 Преглед на мнение
        Хъм растури темата спамер такъв .Зайко пише по темата , защото немоем да си влеза в профила . Отнас винаги и когато насрочите срещата .
        К'о реч'и ?
        Ти прасе/малко/ пълнено с кюфтета, бахур, наденици и пресни картофи не си ли борил?
        ...пробвай, с много зелено - носи на всичко, това си е пролетно изпълнение/не забравяй чаша;две бяло вино или бира при пълнежа - добре става/

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          Към колко саат се гласитова нещо
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Сбирката на организационния комитет е утре! Хънтара да каже от колко часа... От мен има една голяма купа салата от маринован зарган, както съм обещал! Пепо не го знам последно какво ще приготви, но искам да имате предвид, че се събираме да изберем място за следващата сбирка и да си разпределим задачите, а не да заговяваме... Хънтъра беше така добър да ни приеме в ресторанта си, а той си работи и няма как да се влиза в кухнята и да се готви! Това от мен и от Пепо е за гъдела, останалото се поръчва на място от заведението! Не искам да звуча като онбашия, но е по-добре всичко да е ясно и точно предварително, за да си спестим неудобни моменти! Благодаря за разбирането...

            Поздрави
            Точно и ясно .Поздрави Зайко , каквото решите ние сме за .

            Коментар


            • Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              К'о реч'и ?
              Ти прасе/малко/ пълнено с кюфтета, бахур, наденици и пресни картофи не си ли борил?
              ...пробвай, с много зелено - носи на всичко, това си е пролетно изпълнение/не забравяй чаша;две бяло вино или бира при пълнежа - добре става/
              Този път ела , взаймно да го борим. Поздрави Зайко.

              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
              Към колко саат се гласитова нещо
              19. 30 пиди секунди говорихме с Хънтара.
              Последно редактирано от mimi77; 09-05-11, 21:28.

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Тъй, утре в 19.30ч Драгалевци, ул. Ябълкова градина 14. Хотел Дарлинг. За бодро настроените- събираме се да уточним мястото и организацията за да няма издънки. Да се знае кой какво ще прави за да няма пожарни изпълнения в последният момент. Заигравките и веселбата предлагам да ги оставим за около прасето/ прасетата, в зависимост от това колко народ ще се съберем за мероприятието. Не ме разбирайте погрешно но миналият път, като за първи такъв си имахме доста пропуски и ми се ще този път да са по-малко.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Ванко,от мене тоя път няма да има издънки.Щот няма да присъствам.Пожелавам от сърце и душа и гърло-само най-точни и сочни привкуси и усещания!
                  Ще следя темата с интерес,но...толкоз,засега.

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Аз...за сега съм взел октопод,ще направя мезе от него(като саганаки нещо) и две кила калмари - тях мисля за скара да ги подготвя.Утре,ако е живот и здраве,може и скариди малко - пак за саганакито.И...дано стигне...
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      Утре ще съм с вас само духом. Не ме жалете, броите ме и ме товарете със задачи Поздрави!
                      VARADERO SD2

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Ванка,надявам се масата ти е голяма.Аз ще дойда.....гладен!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Гладен, гладен, колко да си гладен Пък и колко да изядеш Абе, Айде колкото поемеш
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Гладен, гладен, колко да си гладен Пък и колко да изядеш Абе, Айде колкото поемеш
                            Абе то да са гладни добре, ама да не дойде някой сит, че тогава ще видиш!

                            Дядо ми, лека му пръст си отиде на 96 лазарника и все така викаше "мен от гладен ме не е страх, дойде нахвърля се, изду е се и само пъшка, а сития боцка по малко и поема триш повече от гладния"
                            И все казваше "хляб яще колкото искате, само не го препичайте".
                            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Гладен, гладен, колко да си гладен Пък и колко да изядеш Абе, Айде колкото поемеш
                              Крум с пиенето е по-страшен! Там говорим за литри.... лимонаТа!
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Крум с пиенето е по-страшен! Там говорим за литри.... лимонаТа!
                                Т'ва откак отказа кОлата ли?
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X