Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Според правилата на форума, всяка нова акция трябва да има организатор и план за провеждането и. Ако се наложи стартиране на нова акция, организаторите ще публикуват актуална информация.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Колеги, спешно трябва да осигурим склад за сортираните дрехи! Тук вече няма никакво място!!!

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        В момента по радиото се обсъждат помощите и това какво е нужно - на живо от с. Бисер.

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Групата е на място и разпределят нещата, които са закарали.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Здравейте, аз говорих с колегата Гошко лошко и се разбрахме утре като е готов да дойде при мен в зоната за да прехвърлим при него готовите и пакетирани чували, НО ще трябват още колеги с транспорт защото в момента има готови около 50-70 чувала, а има още почти толкова непакетирани дрехи. Които утре ще пакетираме, те също ще идат при него,ако има място.От днес следобяд започнах да казвам на хората който се обаждат че спираме със събирането на дрехи, да следят форума и ако трябва тогава ще го подновим!
            0899278323-0877500798

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Ето малко снимки от товаренето и изпращане на групата днес.

              Гумени ботуши 52 чифта номера 39,41,42,43,44 - за 390 лева



              Консерви за 800 лева.

              И всички останали дрехи, одеяла, якета и вълнени чорапи, които така мигновено събрахме.

              Други гумени ботуши, от дарения и спонсори. Като се върне Гошко ще каже колко.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                ОК - положението е следното:
                Групата е там, раздавали са директно на хората ботушите, чорапите ... целевите неща. Това, което са оставили при кметицата си е прибрано по складовете и класните стаи. Кметицата е казала, че за сега нямат нужда от повече дрехи и неща и затова ще е добре да задържим с носенето, докато не бъдат разпределени нещата. Може би към края на седмицата ще се обади на Владо Йончев, за да му каже от какво ще имат нужда, така че да събираме целево помощите.
                Има няколко неприятни неща, които ще обсъдим като организация, за да ги изгладим.
                Първо, до колкото разбрах не е останало време да се посетят другите две пострадали села, което е за пореден път. Ще говоря с колегите от Стара Загора ако могат да минат тази седмица и да кажат какво е положението там.
                Второто неприятно е включването на различни хора в маршрута на групата и съответно забавянето й. Ясно е, че го правят с добри чувства, но нека всяка организирана акция да си тече по план - и без друго има достатъчно странични фактори, които я забавят. Просто нека се съобразяваме с колегите, които пътуват по 600-700 километра на ден и да не ги караме да чакат тук 5 минути, там още 20 и да минат през точки С', С'', В' и т.н., което допълнително забавя нещата.
                Трето, помещението в София се напълни отново и няма къде да се събират още неща за следващия курс. Нека направим така, че да не носим повече, докато не бъде обявен следващия транш. Нека и ако има колега със склад удобен за целта, да се обади на мето или да пише тук.
                Надявам се да няма обидени, още веднъж благодаря на всички, които са се включили и ще се включат занапред, но просто имаме нужда от малко време за реорганизация. Сами разбирате, че за два дни изградихме нещо, което държавните институции са градили с десетилетия и е нужно малко време за да доизшлайфаме системата. Още веднъж апелирам да следите темата и да продължите с даренията след като разберем от какво точно има нужда намясто.
                Четвърто, хората от ГЗ и БЧК вече отказват всякакви дарения, връщат храни и други неща, което явно е съобразено с нещо. Нуждите на населението не е известно дали имат общо с това, но така или иначе се цупят на нас, когато им занесем нещо. Съвсем друг е въпросът, дали може да се разчита на тях или не, тъй като тяхната роля в повечето случаи е да премахне директната заплаха за живота на населението, а не, да се интересуват какво става с него след отминаване на директната заплаха за живота.
                Последно редактирано от upi; 09-02-12, 20:06.
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  UPI, аз се разбрах с Гошко лошко, той има къде да прехвърлим нещата но ще ни трябва транспорт за утре, предполгам около обяд.
                  0899278323-0877500798

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    При мен има място! Мога да складирам дрехи, обувки и т.н.
                    0878 706 714

                    WWW.OFFROADMASHINI.COM

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
                      При мен има място! Мога да складирам дрехи, обувки и т.н.
                      Значи, утре сутрин ако можеш направо ела.Аз съм там след 09ч.нещата са пакетирани в чували и запечатани!
                      0899278323-0877500798

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
                        Значи, утре сутрин ако можеш направо ела.Аз съм там след 09ч.нещата са пакетирани в чували и запечатани!
                        Проблем! Аз съм в Стара Загора! И базата със свободното място също е в Стара Загора. Мисля, че стана ясно до сега. При мен събираме помощите от нашия регион. Имам място, така че ако се намери транспорт, можем да съхраняваме помощите при мен.
                        0878 706 714

                        WWW.OFFROADMASHINI.COM

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Обади се колега, който има възможност да складира известно количество от чувалите в София. Утре ще съгласуваме кое къде...

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            Обади се колега, който има възможност да складира известно количество от чувалите в София. Утре ще съгласуваме кое къде...
                            ок,
                            0899278323-0877500798

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
                              Проблем! Аз съм в Стара Загора! И базата със свободното място също е в Стара Загора. Мисля, че стана ясно до сега. При мен събираме помощите от нашия регион. Имам място, така че ако се намери транспорт, можем да съхраняваме помощите при мен.
                              Извинявай, не съм разбрал. Малко ми е изморено.
                              0899278323-0877500798

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Аз съм на линия утре за София със бус за прехвърляне на събраните помощи.
                                0889 22 46 18

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X