Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    В 15 часа ще включим по OFFRoad Radio Йордан Стоянов (jordansto). Старозагорската група е отишла в Харманли, откъдето са им казали да продължават направо за с. Бисер. Хората там много са се зарадвали и са обяснили точно от какво имат нужда. Оказва се, че въпреки уверенията на държавните институции, има нужда от доста неща - най-вече гумени ботуши, обувки, чорапи, трайни храни и дрехи.
    Линиите на телефон 0700 450 50 също ще бъдат отворени, за да се координираме в ефир, ако има нужда.
    www.offnews.bg

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Колеги, имайте предвид буса ако се съберат прекалено много неща като обем за извозване от София. Още десетина чифта ботуши ще откарам до края на деня.

      Коцето
      0887 530 911
      Мобилна Спасителна Служба "Сдружение Офроуд" - http://www.mss-offroad.org/
      LZ1BGE / А+ / механик-водач MTTU Падзверо (Мк2, '94, LWB 2.8TD)

      Fortune favours the bold.

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        След разговор по телефона с Данчо от Стара Загора решихме да тръгнем от Бургас. Проблемите по разпределение на помощите ги оставяме на страна и всичко ще доставим директно до нуждаещите се села. Събрахме страшно много дрехи и ще се наложи да тръгнем с буса който е с предно предаване, затова ще го ескортираме и с една ТЛК. От СБА Бургас любезно предложиха да заредят гориво на колите за което им благодаря. Ако има някой желаещ от Бургас който иска да ни придружи е добре дошъл има място по колите. Телефона ми е 0899852338

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Въпреки, че НЕ събираме пари, преди малко в пункта дойде З. З. и остави 1000,00 лв. Предлагам да ги използваме целево след като колегите се приберат от бедстващите райони и дадат точна информация от какво имат най-голяма нужда хората. Ако някой има идея, да казва.

          Освен това, обадиха се семейство Златка и Трифон Трифонови от с. Пролеша до София. Приготвили са домашно тъкани постелки и завивки, но нямат възможност да ги донесат. Моля някой колега, които има възможност да отиде с кола до Пролеша да се свърже с мен за да му дам телефона на семейството !!!!!
          Последно редактирано от Веско; 08-02-12, 14:46. Причина: букви

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Браво колеги ,железни сте.....Браво и на СБА Бургас.
            Красимир Йотов

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Аз мога да отида след 18:00 да взема нещата от Пролеша и да ги закарам в Зоната. Ако няма да е късно, кажете.

              тел: 0886049373 - Добрин
              Последно редактирано от mechopuh007; 08-02-12, 14:24. Причина: допълнение

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Така като гледам ще продължаваме да събираме помощи в Стара Загора и в четвъртък пак почти сигурно ще се организира ходене към селото.
                Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Върнахме се в Стара Загора. От видяното разбрах едно: няма да прекратим събирането на помощи и доставката им.

                  Давам отново адреса и телефона за Стара Загора и региона:

                  гр. Стара Загора
                  кв. Индустриален ул. Пружинна 12
                  Йордан Стоянов
                  0878 706 714

                  Благодаря на всички отзовали се до момента!
                  0878 706 714

                  WWW.OFFROADMASHINI.COM

                  Коментар


                  • От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                    Здравеи, аз съм от гр.Златица, имам около 2 чувала с дрехи , в понеделник ще ходя до Пловдив. Има ли там пункт в който да ги оставя ?

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Ето ТУК има сумирана информацията и разговорите по радиото от одеве.

                      Коментар


                      • От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                        Първоначално публикуван от stiv70 Преглед на мнение
                        Здравеи, аз съм от гр.Златица, имам около 2 чувала с дрехи , в понеделник ще ходя до Пловдив. Има ли там пункт в който да ги оставя ?
                        Помощите от Пловдивския регион ще се събират на адрес:
                        Пловдив, ул. Акад. П. Динеков 10 - намира се в Кючук Париж.
                        База на фирма VAV. http://maps.google.bg/maps/place?q=V...61033285621839
                        Телефони за връзка: 032 698778, факс 032 698668, мобилен 0887282959.

                        ПП. Време за комуникация и приемане на помощите от 9.00 до 16.00 часа.
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                          Първоначално публикуван от Teteven 4X4";1763133]Помощите от Пловдивския регион ще се събират на адрес:
                          Пловдив, ул. Акад. П. Динеков 10 - намира се в Кючук Париж.
                          База на фирма VAV. [URL="http://maps.google.bg/maps/place?q=Vav+1991+Ltd,+Plovdiv&hl=bg&cid=6990361033285621839
                          http://maps.google.bg/maps/place?q=V...61033285621839[/URL]
                          Телефони за връзка: 032 698778, факс 032 698668, мобилен 0887282959.

                          ПП. Време за комуникация и приемане на помощите от 9.00 до 16.00 часа.
                          Благодаря колега, ще пътувам през Карлово, с пикап съм и ако има събрани помощи там мога да ги транспортирам до Пловдив. Телефона ми е 0879866763

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Колеги и аз днес успях да сортирам събраното, събирах до обяд. При мен има 2-чувала със блузи, 1-чувал със бебешки и детцки дрехи, 1-чувал със якета, 1чувал със дънки много запазени и панталони и няколко чанти със чисто нови ватирани работни гащеризони и чорапи дарени от местна фирма.

                            Та моля за съдействие за извозването им аз нямам проходим автомобил. Ако някой от колегите от Старазагора пътува за Хасково към по-горе споменатият пункт на гражданска защита нека се обади да се разберем или кажете къ кого дасе обърна аз .

                            Сервиза ми се намира на на 150 м. от околовръстен път
                            Последно редактирано от vacho; 08-02-12, 17:19. Причина: допълнение
                            Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Първоначално публикуван от vacho Преглед на мнение
                              Колеги и аз днес успях да сортирам събраното, събирах до обяд. При мен има 2-чувала със блузи, 1-чувал със бебешки и детцки дрехи, 1-чувал със якета, 1чувал със дънки много запазени и панталони и няколко чанти със чисто нови ватирани работни гащеризони и чорапи дарени от местна фирма.

                              Та моля за съдействие за извозването им аз нямам проходим автомобил. Ако някой от колегите от Старазагора пътува за Хасково към по-горе споменатият пункт на гражданска защита нека се обади да се разберем или кажете къ кого дасе обърна аз .

                              Сервиза ми се намира на на 150 м. от околовръстен път
                              Остави координати и тел като се пътува ще минат да ги вземат.
                              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                              "Mud Angels" Stara Zagora

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Телефона ми е във подписа: 0899 83 76 07 Въчо Иванов. На 150м. от околовръстния път От детелината посока центъра на главният път съм.

                                Най добре да се чуем като тръгва някой.
                                Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X