Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    За Плевен и околията, мога да предоставя пункт за събиране на помощи, и дарения.
    Разполагам с бус и се ангажирам лично всичко да стигне до пункта в София.
    Телефонът ми е 0884249221 Красимир Йотов
    Красимир Йотов

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
      Информация от последните минути. Явор и Ванката продължават да се борят с преспите в района на Тополовград. С помоща на органите от МВР Тополовград напредват бавно към с. Бисер.
      От Стара Загора сме готови да тръгнем да помагаме . Чакаме обаждане от Явор и Ванката.
      Няма преспа, която може да спре Явор Вромоса.
      От какво място ме е вадил, мислех, че ще остана там замразен като мамут за вечни времена.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Първоначално публикуван от atanas05 Преглед на мнение
        Колеги, чета и се ядосвам.Вече писах един път- нека се открие ДАРИТЕЛСКА СМЕТКА. Аз съм от Ловеч. Организация тук няма. Не искам да пращам пари чрез SMS и държавата да вземе част от тях. Не вярвам на институции. Искам да ги пратя ТУК, защото нещата се случват. Сега трябват бутуши, утре строителни материали- ами купуват се с пари от Харманли и няма и превоз. И съм сигурен, че тези пари ще стигнат до хората. С това мога да помогна. Хайде!
        Момчета, аз също съм на мнение, че това би било много полезно!! Днес писах на ЛС на Nik Nikolov да даде някаква сметка, където да мога да приведа някакви средства, повода беше конкретно първия конвой, който както се разбра е бил финансиран от към гориво с лични средства. Разбирам, че едва ли му е до това в тоя момент и за това не ми и отговори. Но наистина, има много хора, които имат голямо желание да помогнат, а това е единствения начин по който биха могли да го направят, било то защото са в чужбина, било то защото имат някакви ангажименти ил инещо друго.
        Според мен, от една сметка на която да могат да се привеждат пари ще има огромна полза!!!

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Явор е разтоварил и тръгва обратно. Трудно е било пътуването в снега.
          0878 706 714

          WWW.OFFROADMASHINI.COM

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
            Явор е разтоварил и тръгва обратно. Трудно е било пътуването в снега.
            В такъв случай до къде е проходимо за обикновен лек автомобил? Супер ще е, ако някой снесе повечко инфо за пътната обстановка до селото, щото има хора, които самоинициативно ще карат натам. без да са много осведомени какво е, що е.

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Първоначално публикуван от Brego Преглед на мнение
              Момчета, аз също съм на мнение, че това би било много полезно!! Днес писах на ЛС на Nik Nikolov да даде някаква сметка, където да мога да приведа някакви средства, повода беше конкретно първия конвой, който както се разбра е бил финансиран от към гориво с лични средства. Разбирам, че едва ли му е до това в тоя момент и за това не ми и отговори. Но наистина, има много хора, които имат голямо желание да помогнат, а това е единствения начин по който биха могли да го направят, било то защото са в чужбина, било то защото имат някакви ангажименти ил инещо друго.
              Според мен, от една сметка на която да могат да се привеждат пари ще има огромна полза!!!
              Ник Николов НЕ ПРОПУСКА НИЩО!...Идеята за сметка не е добра.Ставаме тромави и куп други кофти неща.....Ако искаш да помогнеш с кеш си избираш един съфорумник и влизаш в контакт с него.И те така!.....

              Първоначално публикуван от vloo Преглед на мнение
              В такъв случай до къде е проходимо за обикновен лек автомобил? Супер ще е, ако някой снесе повечко инфо за пътната обстановка до селото, щото има хора, които самоинициативно ще карат натам. без да са много осведомени какво е, що е.
              Пътната обстановка се мени постоянно и за това не се пише за нея общо взето.Но е ТЕГАВА в 99% от времето,а другия 1% е когато спрем на бензиностанция за кафе.
              Самоинициативните с леките автомобили ако могат да изчакат до другата седмица няма да е лошо.Не че няма да ги дръпнем от канавката де,но...

              П.П.И не бъркайте професионален състезател от републиканския шампионат по офроуд с дългогодишен опит и стаж в национални и международни състезания какъвто е Явор Vromos.com,с любител шофьор!
              Последно редактирано от goshko-loshko; 08-02-12, 22:49.

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Моят съвет е 4Х4 с хубави гуми!
                0878 706 714

                WWW.OFFROADMASHINI.COM

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Първоначално публикуван от Brego Преглед на мнение
                  Момчета, аз също съм на мнение, че това би било много полезно!! Днес писах на ЛС на Nik Nikolov да даде някаква сметка, където да мога да приведа някакви средства, повода беше конкретно първия конвой, който както се разбра е бил финансиран от към гориво с лични средства. Разбирам, че едва ли му е до това в тоя момент и за това не ми и отговори. Но наистина, има много хора, които имат голямо желание да помогнат, а това е единствения начин по който биха могли да го направят, било то защото са в чужбина, било то защото имат някакви ангажименти ил инещо друго.
                  Според мен, от една сметка на която да могат да се привеждат пари ще има огромна полза!!!
                  Извинявай, прибрах се преди малко. Видях сега личното съобщение и ти отговарям направо тук.

                  При превод на пари към лични сметки възникват данъчни проблеми. Колеги от форума работят по въпроса за форумна сметка, с перфектно отчитане пред участниците и в съответствие с данъчните закони на България.
                  За целта е необходимо да сме Юридическо Лице и.т.н. Много е сложно, затова досега отказвахме, но види се ще трябва да се оформи и благотворителна сметка. Аз не съм специалиста , нито работя по този въпрос.
                  Надявам се уважаваш решението на форума да работим само според закона.
                  Когато има решение на проблема, първо ще разбереш от радиото. http://www.offroad-bulgaria.com/Offm...io/player.html
                  Особено ако живееш в чужбина, разбираемо е, че нямаш друг начин да помогнеш. Но тогава би трябвало да знаеш, че с данъчните шега не бива.
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Който има желание, намира начин. Както писах не още някой, харесваш си пликче, харесваш си куриер, слагаш в писмото каквото си си решил (снимка на славейков, стамболов и там който още си решил, стихотворения, песнички и най-добри пожелания) и по куриера с обратна разписка в пункта в точка А.
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Снегът милостиво беше прикрил много рани... Отново искам да благодаря на хората от София, които събраха помощи толкова скоростно и особено на колегите, които в тежки пътни условия успяха да ги доставят в Стара Загора. Също искам да благодаря на колегите и гражданите на Зарата за събраните и все още събиращите се помощи...













































































































                      Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Това е мястото, което видяхме ние, и за което събираме помощите!
                        0878 706 714

                        WWW.OFFROADMASHINI.COM

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          „ НАРОДЕ ? ? ? ? ”

                          (написано на цяла една страница с четири въпросителни в тефрерчето на Левски)



                          Погледни навън-ледено студено и снегът трупа ли трупа.......
                          Домът ти го няма вече, стихията го отнесе, всичко от живота ти е само спомен или е било сън.
                          Студено ти е и няма къде да идеш.
                          Трепериш.
                          Няма я вече твоята възглавница.
                          И леглото го няма.
                          Наоколо се суетят всякакви чужди хора.
                          Тътсят трупове.
                          Сънуваш ли?
                          Или по-добре да не виждаше всичко това?
                          Миришеш.
                          Нямаш обувки.
                          А вали.
                          И е студено в ледената пустиня наоколо.
                          Гледаш надолу.
                          Мислиш назад.
                          Не напред.
                          И като мислиш назад, ридаеш.
                          И не знаеш.
                          Нищо не знаеш.

                          ____________________________________________________________________

                          Да, признавам отпиах се да ви ограбя с този текст.Опитах се да ви лиша от удобството, за да разберете колко много е един топъл чай или дреха, една ролка тоалетна хартия или един сън на възглавница. Един медикамент за сгряване или лек.Едни топли и сухи чорапи или обувки, ако вие сте на мястото на героя. Както казва Ричард Бах, бягайте от сигурността, защото тя е илюзиорна и не съществува, и че животът е. Животът просто е. И мъдреца от Изтока също твърди и учи, че най-универсалната подправка на всички ястия е гладът. Тогава разбираш кое само всъщност си ти а именно и само разстоянието от върха на пръстите на краката ти до върха на черепа ти. И всичко останало е декорация, притежание и отношения, от които си зависим или генерираш сам. Едното са само вещи, а другото е любов или злост. Но само любовта ти трябва, за да си Човек.


                          Членове на www.offroad-bulgaria.com организират събиране на дрехи за пострадалите от с. Бисер
                          Места където се приемат дрехи от членове на форума

                          София
                          1. София Зона Б5 бл.7 - Методи - 0899278323

                          2. с.Лозен (Софийско)
                          Каса на Бол Бг Изток ООД, ул. Горник 6 (над бившият ресторант "Синя Перла"). Пон-Съб 10:00-20:00, Нед 10:00-18:00.
                          0882101101 и 02/9925031 са телефоните в офиса ,0899995972 (Трайчо).


                          Бургас
                          Селскостопанското летище в базата на Vromos - 0899852338 Явор
                          Стара Загора
                          кв. Индустриален ул. Пружинна 12
                          Йордан Стоянов тел. 0878 706 714
                          Варна
                          Адреса е ул. "Синчец" N3 . -тел . 0898 45 36 35 Станислав .


                          Пловдив
                          ул. Акад. П. Динеков 10 - намира се в Кючук Париж.
                          База на фирма VAV. http://maps.google.bg/maps/place?q=V...61033285621839
                          Телефони за връзка: 032 698778, факс 032 698668, мобилен 0887282959.

                          с.Скутаре / 8 км източно от Пловдив /
                          Дървеното кафене-магазин вдясно след моста по шосето посока с.Рогош
                          Румен Димитров – 0879 331 391, 0889 327 685


                          ПП. Време за комуникация и приемане на помощите от 9.00 до 16.00 часа.


                          Горна Оряховица
                          Пламен Исаев тел.0878123141


                          Моля, подкрепете акцията за помощи на бедстващите от приподните стихии хора !


                          Hallo! I Must Be Going!

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Явор от Вромос макар и трудно е успял да достигне селото и да разтовари цял бус от Бургас. Дано да пише тук да знаем, че се е прибрал по живо и по здраво.
                            Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Хора, първо - Респект! Не мога да повярвам какво направихте и за колко кратко го направихте. Вие доказахте, че още има човещина в Българите!

                              А сега по същество: аз мога да дойда с някой от джиповете да помагам, ако ви трябва работна ръка.
                              Имам читава зимна екипировка и опит в гадни условия, иска ми се да помогна някак ако е възможно...

                              Намирам се в София, но ако трябва ще хвана влак до Пловдив, Стара Загора или където ви е удобно. Телефона ми е 0889 149 363, ако организирате нещо и ви трябва още един човек - звъннете!

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Хора, предлагам да се вслушаме в предложението на Gancho1 и да се разделим на по-малки групички и да ходим на там малко по-регулярно, вместо да се трупаме на веднъж.

                                Аз, за съжаление в момента съм в бокса, но предполагам, че до петък-събота, ще съм приключил с ремонтите.
                                Тъй като предполагам, че ще има повече хора които ще са съгласни да отделят събота или неделя за да помогнат на пострадалите в селото, аз предлагам да организирам групичка която да отидем и да помагаме в понеделник или вторник.

                                Но все пак, нека изчакаме да пристигнат утре колегите в селото и те да кажат от какво още има нужда, от колко хора или техника.

                                И един отделен въпрос, някой наясно ли е дали в селото има ток?
                                One Planet, One Internet!
                                We Are All Connected!

                                Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X