Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Първоначално публикуван от SVD Преглед на мнение
    Ами това е от техния сайт "Препоръчваме изпращаните дрехи и вещи да бъдат адресирани до открития пункт на Дирекция „Социално подпомагане“ в град Харманли, ул. Иван Вазов 46А, тел. 0373 82501." - препоръчват, предполагам обаче че щом са помощи ще ги доставят до където ги пратим, но въпросът е ти знаеш ли до къде - че да стигнат до където трябва?
    Уточнил съм в нашия форум.Ще използваме или еконт или ваши колеги от по големите градове.

    СОФИЯ ---От утре 07.02 от 09.00ч. който има възможност и желание може да носи дрехи и одеала на адрес-София Зона Б5 бл.7 до вх.В помещението е м/у входовете на блока. Със сини решетки - Сервиз за битова техника- Аз съм там: Методи - 0899278323

    БУРГАС---, който иска да дари каквото и да е за бедстващите да го донесе на селскостопанското летище в базата на Vromos. Аз имам грижата всичко да стигне до нуждаещите се !!! Телефона ми е 0899852338 Явор, По всяко време !!!

    СТАРА ЗАГОРАМога да предоставя пункт за събиране на дрехи и помощи в Стара Загора. Имам достатъчно място. По всяко време!
    Адрес: Стара Загора кв. Индустриален ул. Пружинна 12
    Йордан Стоянов тел. 0878 706 714

    Утре и аз съм на разположение в Стара Загора мога да помагам за транспортирането до помещението на Данчо!!!
    Телефон: 0897495046 Живко!

    ДИМИТРОВГРАД Осигурявам помещение за събиране на помощи в Димитровград. Оказвам пълно съдействие. 0899 837 607

    ПЛОВДИВ --- Пловдив нещата се събират на ул. Академик Петър Динеков, 10 в Кичук париж.тел там е 0887 28 29 59, събират всичко.Като гледам форумът обаче има повече нужда от транспорт, и най вече да събираме ботуши и чорапи.

    ПЛЕВЕН и околията, мога да предоставя пункт за събиране на помощи, и дарения.
    Разполагам с бус и се ангажирам лично всичко да стигне до пункта в София.
    Телефонът ми е 0884249221 Красимир Йотов

    Адресът във Варна е ул. „Синчец“ 3, а за там отговаря Станислав Петров (Stank) - 0898 45 36 35.


    "Еконт в подкрепа за с. Бисер
    За да подкрепим пострадалите българи, станали жертва на ужасното бедствие в с.Бисер, ще транспортираме за наша сметка всички пратки, които съдържат помощи за тях.
    Препоръчваме изпращаните дрехи и вещи да бъдат адресирани до открития пункт на Дирекция „Социално подпомагане“ в град Харманли, ул. Иван Вазов 46А, тел. 0373 82501.
    Предварително благодарим и за Вашата съпричастност."
    http://www.econt.com/2012/02/biser/
    Последно редактирано от Веско; 09-02-12, 12:21. Причина: излишна реклама в болд

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      колеги какво стана с жената Виолета 0886818851-има дрехи неможе да ги донесе.
      0899278323-0877500798

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Първоначално публикуван от SVD Преглед на мнение
        но въпросът е ти знаеш ли до къде - че да стигнат до където трябва?
        Не , но ти ако знаеш.... ще ги пратя във вас .
        Обстановката и нуждите на хората там се променят непрекъснато , затова къде , как , колко и кога ще се реши когато сме готови със събирането .
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Здравейте

          имам към 5 кубика дърва, които искам да даря, но нямам траспорт. От София съм. Дървата са в кв. Павлово.
          Обаждах се на БЧК и Агенцията за социално подпомагане, казаха, че нямат възможност.

          Има ли някой, който да може да ги траспортира или съвет към кой мога да се обърна.

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Никой не ми отговори за Разград

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Момчета, търси се доброволец да вземе малко багаж от Младост 3, бл.347 ! Има ли някой на близо?
              Последно редактирано от Веско; 09-02-12, 12:34. Причина: шльокавица...

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                Момчета, търси се доброволец да вземе малко багаж от Младост 3, бл.347 ! Има ли някой на близо?
                Поех ангажимента. Говорих с госпожата, която е приготвила 5 завивки.
                Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Първоначално публикуван от Ивака:P Преглед на мнение
                  Здравейте

                  имам към 5 кубика дърва, които искам да даря, но нямам траспорт. От София съм. Дървата са в кв. Павлово.
                  Обаждах се на БЧК и Агенцията за социално подпомагане, казаха, че нямат възможност.

                  Има ли някой, който да може да ги траспортира или съвет към кой мога да се обърна.
                  Не е ли по-лесно да продадете дървата,а парите да изпратите където трябва!? Транспорта до там ще обезсмисли самото дарение! Ако решите,изпратете ми телефон за връзка!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    аз ако знаех щях директно да ги пратя пич, без да пиша по форуми - аре без иронични забележки че нещата са сериозни, и някакси не отива на ситуацията

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Колеги, за утре /петък/ между 13 и 15 часа се търси доброволец от Люлин 8, бл.814-П за да вземе одеала и олекотени завивки от една жена и да ги докара в пункта!

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Здравейте! Имам детски дрешки, за дете до 4-5 годинки. Незнам дали имат нужда от това, но съм готова да ги дам. Проблемът е, че детето ми е болно и не мога да изляза днес или утре и да ги донеса. Има ли човек, който може да дойде до кв.Левски, за да ги вземе?

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Първоначално публикуван от Марги Преглед на мнение
                          Здравейте! Имам детски дрешки, за дете до 4-5 годинки. Незнам дали имат нужда от това, но съм готова да ги дам. Проблемът е, че детето ми е болно и не мога да изляза днес или утре и да ги донеса. Има ли човек, който може да дойде до кв.Левски, за да ги вземе?
                          Това за кой град ???
                          ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                          WJ 4.7

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            София

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Колеги, искам пак да напомня, че е време да прекратим събирането на вещи, дрехи и одеала за с. Бисер. Там са претрупани с помощи и вече няма никакъв смисъл да ги затрудняваме.
                              Нека всеки, който може да отдели дрехи и други вещи от първа необходимост, ги опакова, надпише и съхрани в дома си, за да бъдат готови следващите месеци, за там, където се наложи.

                              Тъй като няма къде да се предават вече събраните неща, а в офисите на колегите няма как да се съхраняват, моля, който има складова база, с възможности за временно съхранение на събраните запаси, да пише тук, за да се организира транспорта на вече събраните неща до дългосрочен склад.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                А събирането на средства за закупуването на гумени ботуши , чорапи , консерви и лекарства продължава ли ?
                                Доста хора продължават да ми звънят и трябва да им давам актуална информация .


                                Днес мина една много сладка баба , която ми донесе няколко пуловера и извади от портмонето си 5лв и каза : "За консерви да купиш на хората"
                                Стана ми много мило .
                                Да благодаря и на tirex4x4 и на няколко приятели за финансовата помощ !
                                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                                WJ 4.7

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X