Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Събиране дрехи и одеяла в помощ жителите на с. Бисер

    Членове на www.offroad-bulgaria.com организират събиране на дрехи за пострадалите от с. Бисер
    Места където се приемат дрехи от членове на форума

    София
    1. София Зона Б5 бл.7 - Методи - 0899278323

    2. с.Лозен (Софийско)
    Каса на Бол Бг Изток ООД, ул. Горник 6 (над бившият ресторант "Синя Перла"). Пон-Съб 10:00-20:00, Нед 10:00-18:00.
    0882101101 и 02/9925031 са телефоните в офиса ,0899995972 (Трайчо).


    Бургас
    Селскостопанското летище в базата на Vromos - 0899852338 Явор
    Стара Загора
    кв. Индустриален ул. Пружинна 12
    Йордан Стоянов тел. 0878 706 714
    Варна
    Адреса е ул. "Синчец" N3 . -тел . 0898 45 36 35 Станислав .


    Пловдив
    ул. Акад. П. Динеков 10 - намира се в Кючук Париж.
    База на фирма VAV. http://maps.google.bg/maps/place?q=V...61033285621839
    Телефони за връзка: 032 698778, факс 032 698668, мобилен 0887282959.

    ПП. Време за комуникация и приемане на помощите от 9.00 до 16.00 часа.


    Горна Оряховица
    Пламен Исаев тел.0878123141




    https://www.facebook.com/events/125175964271737/

    Линиите на телефон 0700 450 50 също ще бъдат отворени, за да се координираме в ефир, ако има нужда.


    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Аз съм сам за утре и ако някой има желание може да пътува с мен .

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Колеги поради причина за горивата и аз не мога да се включа в акцията иначе съм свободен.Ако нещо мога да бъда полезен ми звънете. 0888 586 534

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Първоначално публикуван от vloo Преглед на мнение
          Чух се с Владо Йончев днес, към 10 и малко сутринта ще дойда, за да се присъединя към кервана като момче за всичко. Някой да ме планира като багаж=1-гъз. Ако на някой му хрумне, че трябва да напазарувам нещо специално по-отрано, нека звънка на 0885 448475.

          По-здрави,

          Владо
          Не искам да ти секвам ентусиазма,но сме 7 човека(напълно достатъчна бройка)По-добре на мястото,което ще заемеш да се сложат няколко пакета с провизии.

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
            Аз съм сам за утре и ако някой има желание може да пътува с мен .
            Аз мога да дойда ако има нужда, без да се натрапвам разбира се.

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
              Аз съм сам за утре и ако някой има желание може да пътува с мен .
              Иво-сузуки тиим ще се вози при теб.
              МЕСТА НЯМА!

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                Иво-сузуки тиим ще се вози при теб.
                МЕСТА НЯМА!
                ОК

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Първоначално публикуван от drago_pavlov Преглед на мнение
                  Аз мога да дойда ако има нужда, без да се натрапвам разбира се.
                  Не се натрапваш в никакъв случай!Моля тези,за които няма място да пътуват с нас утре да не се обиждат.Пак ще се пътува тази седмица на там поне още веднъж от София.

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Всеки който има възможност да спре до някоя Аптека и да купи нещо от рода на ПАРАЦИТАМАКС и подобни ,витамини и всички там подобни медикаменти.
                    Днес по обяд бяхме в селото . Хората се радват на всичко .
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                      Не се натрапваш в никакъв случай!Моля тези,за които няма място да пътуват с нас утре да не се обиждат.Пак ще се пътува тази седмица на там поне още веднъж от София.
                      ОК. Аз съм на линия.
                      Последно редактирано от drago_pavlov; 11-06-20, 20:13.

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Моите служебни ангажименти свършват утре след обед! От тогава нататък съм на линия с Гранда - при необходимост от транспорт!

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Живея близо до пункта в Б5, така че ще намина сутринта ако мога на място да помогна, пък ако има място и смисъл, ще се включа и в бригадата.

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Така, както видях днес на място, хората се блъскат по цял ден на студа, за да спасят каквото могат. Според мен някоя и друга спиртна напитка за сгряване ще свърши добра работа. Ще помогнат и всякакви медикаменти за настинка.
                            0878 706 714

                            WWW.OFFROADMASHINI.COM

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Пичове не знам дали е тук местото.... НО, поради проблема с питейната вода- има лесно и просто решение обеззаразяващи таблетки. Механичната филтрация е по- лесна- марли или няколко слоя плътна материя- биологичното обеззаразяване става с таблетки/ капки. Такива има на няколко места- и хубави и евтини.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Здравейте,аз синът ми и двама колеги ще ходим в Събота да помогнем на място с труд и с каквото можем на пострадалите хора.Те имат нужда от едно рамо
                                и една добра дума.Моля всички добри хора да помогнат с един работен ден на тези хора.Нека да покажем, че сме хора и въпреки политиците ние, като едно
                                единно общество да покажем на целия свят, че Българите не само са единни и състрадателни, но и непобедими.Моля Ви хора извадете най-доброто от себе си
                                и елате да покажем на света кои сме ние.Един народ.ЕДИНЕН. Благодарщ Ви.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X