Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Аз планувам понеделник следобед или вторник да ходя на там.
    One Planet, One Internet!
    We Are All Connected!

    Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      По лично моя преценка, мисля че помощите които се изпратиха и изпращат към Бисер са достатъчни за момента.Няма да е лошо следващите дарения, които се съберат да се сортират, опаковат в чували и да се приберат на съхранение.Започне ли топенето на снеговете, проблемите тепърва ще започнат и няма да се налага да чакаме стартирането на нова акция, за да занесем нещо.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Здравейте ! Чух за вас вчера в Новините по телевизията и ми е мило да видя ,че българина не е толкова лош ,както ни мислят навсякъде ...Радва ме да видя ,че не всички са се затворили в ограниченото пространство на родния бит, в който желанието да се оцелее доминира над всичко... Радва ме ,че виждам ,че може не само да се декларират високи мотиви ,а наистина да се действа ! Смятам и аз да се включа и да помогна с каквото мога ...И дано не възразявате ,че разпространих вашия призив и в един друг форум !
        Поздравявам всички ви!
        Майя

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
          Аз планувам понеделник следобед или вторник да ходя на там.
          ОК. до тогава ще се събере още, така че си търси още поне 1 джип.
          Последно редактирано от nickbochev; 09-02-12, 18:51. Причина: оформяне на цитат
          0899278323-0877500798

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Някой в Добрич събира ли помощи ? Питам защото има човек от форума който може да предостави голям бус за извозването , а не знам дали ще можем да го напълним с помощи само от Варна . Идеята е да се събере всичко от двата града и да се занесе наведнъж .
            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
            WJ 4.7

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Закупих малко лекарства. Имам и малко дрехи. Свързах се с колегата ktu- Красимир Йотов от Плевен и решихме да действаме заедно. Ако някой иска да дари нещо от Ловеч и региона нека ми се обади- 0888851346, Атанас Трифонов или на Николай Ноколов, ник-NikolainikoloV-0888855168. След като себерем нещата при нас, ще се обединим с Красен Йотов от Плевен и ще закараме каквото сме събрали където е нужно.

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Трябва ми един колега, да иде до Свобода да вземе 5-6 плика с дрехи и да ги докара до зоната.0886818851- Виолета за контакт да каже къде е точно.
                0899278323-0877500798

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  има ли сформиран пункт във Варна? Днес видях че Еконт доставят помощите безплатно

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Някой в гр.Разград събира ли помощи? Искам да помогна с дрехи. И има ли нужда от бебешки дрешки?

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                      Някой в Добрич събира ли помощи ? Питам защото има човек от форума който може да предостави голям бус за извозването , а не знам дали ще можем да го напълним с помощи само от Варна . Идеята е да се събере всичко от двата града и да се занесе наведнъж .
                      Варна, организираме събиране на дарения, чрез нашия форум.http://bmwpower-bg.net/forums/viewto...f=139&t=285697

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Първоначално публикуван от SVD Преглед на мнение
                        има ли сформиран пункт във Варна? Днес видях че Еконт доставят помощите безплатно
                        Има , аз съм ( Станислав Петров) . Адреса е ул" Синчец" N 3 , тел 0898 45 36 35
                        Четох във сурат хартишката за "Еконт" , но пише , че ги доставят до "Социални грижи" - Харманли , а на тях още не съм сигурен , че мога да се доверя . Мислех днес да минавам през офис на "Еконт" да разбера за какво става дума .
                        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                        WJ 4.7

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Първоначално публикуван от WALLYA83 Преглед на мнение
                          Варна, организираме събиране на дарения, чрез нашия форум.http://bmwpower-bg.net/forums/viewto...f=139&t=285697
                          Само в неделя ли ще ги събирате или имате вече нещо събрано ?
                          ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                          WJ 4.7

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                            Само в неделя ли ще ги събирате или имате вече нещо събрано ?
                            Към момента няма нищо събрано, събираме в неделя за да могат повече хора да видят мероприятитето и да имат време да реагират.
                            БМВ Клуба, чрез регионалните си представители, ще събира дрехи и в Стара Загора, София, Плевен, Пловдив, Русе, Сливен и варна.

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Ами това е от техния сайт "Препоръчваме изпращаните дрехи и вещи да бъдат адресирани до открития пункт на Дирекция „Социално подпомагане“ в град Харманли, ул. Иван Вазов 46А, тел. 0373 82501." - препоръчват, предполагам обаче че щом са помощи ще ги доставят до където ги пратим, но въпросът е ти знаеш ли до къде - че да стигнат до където трябва?

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Колеги, тук съм включила четирите основни пункта, за които знам: София, Варна, Бургас и Стара Загора. Ако има пунктове, които съм пропуснала, моля ви, кажете ми, за да е възможно най-пълна информацията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X