Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фотографията през нощта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фотографията през нощта

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8250027 рози 88888.jpg
Прегледи:1
Размер:406.1 КБ
ID:5607353

    F8, 20'',ISO 200

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8250026 рози 1111.jpg
Прегледи:1
Размер:382.2 КБ
ID:5607354

    F 11,25'', ISO 200

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8250033 рози 22.jpg
Прегледи:1
Размер:269.2 КБ
ID:5607355

    F 22,40'',ISO 200

    Режим М
    Последно редактирано от n960; 26-08-14, 07:03.

    Коментар


    • От: Фотографията през нощта

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7454.jpg
Прегледи:1
Размер:113.6 КБ
ID:5608513

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7468.jpg
Прегледи:1
Размер:86.4 КБ
ID:5608514

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7480.jpg
Прегледи:1
Размер:114.6 КБ
ID:5608515
      Y61

      Коментар


      • От: Фотографията през нощта

        IMG_0632 by a.petlichkov, on Flickr
        Александър

        Коментар


        • От: Фотографията през нощта

          ATOMIUM в Брюксел, Белгия.
          Снимката е направена от мен на 5 септември, точно след залез, 20:00 часа.

          .

          Коментар


          • От: Фотографията през нощта

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5825.jpg
Прегледи:1
Размер:32.1 КБ
ID:5609858
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • От: Фотографията през нощта

              Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
              ATOMIUM в Брюксел, Белгия.
              Много добро. Лъчите на "звездите" са много чисти, което на мен лично ми е мания. С кой обектив ?

              ПП разкодирах я. Ясно. Хубавец.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Фотографията през нощта

                CRW_7630

                Не е през нощта, ама е на тъмно. Това е края на 60-метрова снежна пързалка в най-дълбоката пещера на южна България - 9-11. Намира се под Кончето на Пирин. Снимката е от преди 2 седмици.

                Коментар


                • От: Фотографията през нощта

                  Изнамерих си една стара снимка от Падова, със Сигмата 24-70/2.8, с която се разделих:
                  24мм/ф6.3 и 1/4сек
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0436s.jpg
Прегледи:1
Размер:130.8 КБ
ID:5612712
                  Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                  Коментар


                  • От: Фотографията през нощта

                    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                    Изнамерих си една стара снимка от Падова, със Сигмата 24-70/2.8, с която се разделих:
                    24мм/ф6.3 и 1/4сек
                    [ATTACH=CONFIG]742081[/ATTACH]
                    Веднага идват и въпросите...
                    1.Ко си недоволен от този обектив?
                    /четох някъде, че нещо не си бил доволен от него, а аз пък си го бях набелязал да го придобия като ...по-универсален светлосилен такъв, та сподели да не се набутам!/
                    2.Как така си го снимал на F6,3 и си изкарал такива лъчи от осветлението/това направо ми изглежда като на бленда поне 16.../?
                    3. От статив или от ръка/просто ми е интересно, защото при цитираната скорост може и от ръка да успееш.../?
                    Та казвай без бой...
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: Фотографията през нощта

                      Ми exif-а вика 6.3 ... аз не помня - това е от преди 5 години. От ръка - не е. Подпирах го на някакъв парапет.
                      Сигмата - като картинка никога не съм бил недоволен, като имаш предвид, че моята беше от старите - безмоторна. Проблемът ми беше, че вече ми идваше тежка за основен обектив, който се мъкне по цял ден. Единствената ми забележка към нея е, че (поне в комбинацията с Д200) понякога недоекспонираше с около 2/3 до 1 стоп при по силна светлина и на по-отворените бленди (до 5.6).
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Фотографията през нощта

                        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                        Ми exif-а вика 6.3 ... аз не помня - това е от преди 5 години. От ръка - не е. Подпирах го на някакъв парапет.
                        Сигмата - като картинка никога не съм бил недоволен, като имаш предвид, че моята беше от старите - безмоторна. Проблемът ми беше, че вече ми идваше тежка за основен обектив, който се мъкне по цял ден. Единствената ми забележка към нея е, че (поне в комбинацията с Д200) понякога недоекспонираше с около 2/3 до 1 стоп при по силна светлина и на по-отворените бленди (до 5.6).
                        Приятел имаше такава/само , че с мотор/, но за Канон и беше невероятно доволен от рязкостта и цветопредаването на този обектив.Виждал съм снимки правени от него с този обектив и наистина изглеждаха супер.още тогава се запалих по този обектив и реших в последствие да го придобия разбира се за Никонско тяло.Идеята ми е да го използвам като по-универсален светлосилен обектив за по-всекидневна употреба/мисля, че и фокусното му разстояние ще върши работа за целта/.Другото нещо е, че подобен обектив на Никон е доста по-скъп и не съм съвсем сигурен дали разликата в цената си заслужава ...т.е. дали Никонския еквивалент е толкова по-добър от Сигмата...
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • От: Фотографията през нощта

                          Ми от това, което съм виждал - да, никонският е по-добър, но аз бих дал такива пари само ако го ползвам професионално т.е. да изкарвам пари с него. Сигмата си е супер. Чувал съм, че първата моторизирана версия е по-проблемна от следващите.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • От: Фотографията през нощта

                            Кралево, Сърбия:

                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Фотографията през нощта

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4477.jpg
Прегледи:1
Размер:63.2 КБ
ID:5612890
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Фотографията през нощта

                                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                                Много добро. Лъчите на "звездите" са много чисти, което на мен лично ми е мания. С кой обектив ?

                                ПП разкодирах я. Ясно. Хубавец.

                                Как се получават лъчите на ,,звездите'', моля?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X