Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

    Благодаря, аз съм се подвел от сравнението в Snapsort, където твърдят, че G1X има приблизително 750 кадъра срещу 350 за G15:

    Advantages of the Canon G1X:
    700 shots vs 350 shots
    Сега погледнах, че производителя наистина дава 250 за G1X срещу 350 за G15.
    Което вече звучи логично дори и за мен. И май е по-логично да се доверим на производителя
    Враг усраине

    Коментар


    • #77
      От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

      Здравейте ,
      в секция "Телескопи и микроскопи" , конкретно телескопи със статус "наличност:По поръчка" какъв е срока за доставка на продукта.За дете на 9 години, коя марка и модел бихте ми препоръчали от 130 мм.

      LZ1UFS

      Коментар


      • #78
        От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

        Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
        Благодаря, аз съм се подвел от сравнението в Snapsort, където твърдят, че G1X има приблизително 750 кадъра срещу 350 за G15:



        Сега погледнах, че производителя наистина дава 250 за G1X срещу 350 за G15.
        Което вече звучи логично дори и за мен. И май е по-логично да се доверим на производителя
        Вероятно Snapsort са в грешка, информацията, която намираме и от други източници, дава около 250 кадъра за G1X по стандартите на CIPA. Имайте предвид, че в реални условия, особено неблагоприятни такива (например много ниски температури, остарял модел или недобре функциониращ модел карта памет и мн. др.), бройката може да бъде и доста по-малка.

        Коментар


        • #79
          От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

          Първоначално публикуван от chataloff Преглед на мнение
          Здравейте ,
          в секция "Телескопи и микроскопи" , конкретно телескопи със статус "наличност:По поръчка" какъв е срока за доставка на продукта.За дете на 9 години, коя марка и модел бихте ми препоръчали от 130 мм.

          Здравейте!

          Статусът "По поръчка" означава, че не поддържаме конкретния артикул на склад. Срокът на доставка в този случай зависи от официалните вносители, с които работим. Ако те имат модела на склад, доставката се осъществява обикновено за 2-4 работни дни след поръчката. Ако обаче го нямат, срокът може да бъде и доста по-дълъг.

          За по-конкретна информация използвайте жълтото бутонче до артикула и изпратете запитване, колегите ще Ви отговорят, след като получат информация от вносителите.

          Относно препоръката за марка и модел... да кажем, че продуктите на Celestron имат най-малко проблематично качество на изработка сред марките, които предлагаме.

          Коментар


          • #80
            От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

            Първоначално публикуван от photosynthesis Преглед на мнение
            Вероятно Snapsort са в грешка, информацията, която намираме и от други източници, дава около 250 кадъра за G1X по стандартите на CIPA. Имайте предвид, че в реални условия, особено неблагоприятни такива (например много ниски температури, остарял модел или недобре функциониращ модел карта памет и мн. др.), бройката може да бъде и доста по-малка.
            Благодаря, че обърнахте вниманието ми към официалните данни.
            А това че тези данни не са константа а направо променлива е ясно, поне за мен де.
            Определено приоритетът ми в този случай се накланя към G15.
            Със сигурност в близките няколко месеца ще ползвам услугите ви, най-малкото заради горната причина
            Враг усраине

            Коментар


            • #81
              От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

              Според мен G1X с по-голямата си матрица представлява по-голям интерес от G15.
              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

              Коментар


              • #82
                От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                Цифров фотоапарат Canon PowerShot SX160 IS, 16MP. Какво ще кажете за този апарат за любителски снимки и матрицата добра ли е? Благодаря.
                Последно редактирано от Stas; 30-08-13, 16:49.

                Коментар


                • #83
                  От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                  По-тъмната оптика и реалната липса на макро режим при G1X няма да ми допаднат.
                  Печелеше ме до момента заради сбърканата представа за 2 пъти повече кадри с едно презареждане, което явно не е така.
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • #84
                    От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                    Бихте ли ми препоръчали някакви кърпички за почистване на оптиката! По принцип доста ми се зацапва обектива от пред, при махане на капачката няколко пъти ми се случва да се допра до обектива и остава отпечатък който се чисти трудно с некачаствени кърпички!
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • #85
                      От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                      Първоначално публикуван от роси рос Преглед на мнение
                      Цифров фотоапарат Canon PowerShot SX160 IS, 16MP. Какво ще кажете за този апарат за любителски снимки и матрицата добра ли е? Благодаря.
                      За цената си, апаратът е достатъчно добър. Сензорът си е стандартен за този клас фотоапарати - и като размер, и като качество на изображението. В своя ценови клас е един от малкото, които предлагат пълни ръчни настройки, което винаги е добра опция .

                      Захранването е със стандартни AA батерии, което, според някои е предимство, според други - недостатък. Колегите също спорят по въпроса - от една страна, тези батерии издържат по-малко, от друга е по-евтино да си позволите няколко такива комплекта, за да имате заредени подръка. А в съвсем краен случай можете да си купите от почти всяко населено място един чифт за да направите още няколко кадъра

                      Малко по-голям и тежък е от повечето съвременни компактни фотоапарати в по-ниския клас, но и това може да се сметне за предимство, защото лежи по-стабилно в ръцете (или пък ако имате големи ръце).

                      Коментар


                      • #86
                        От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                        Бихте ли ми препоръчали някакви кърпички за почистване на оптиката! По принцип доста ми се зацапва обектива от пред, при махане на капачката няколко пъти ми се случва да се допра до обектива и остава отпечатък който се чисти трудно с некачаствени кърпички!
                        Ние ползваме Carl Zeiss Внимавайте при чистенето на обектива - добре е преди да бършете с каквато и да е кърпичка и разтвор, да продухате лещата и да я изчеткате с мека четка, за да отстраните евентуално полепнали песъчинки. Ако има такива и бършете директно с кърпичка, вероятността да надраскате лещата е много голяма.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                          Да Ви попитам за Nikon AF-S Zoom-Nikkor 24-70mm f/2.8G ED ,дали ще получите скоро и на каква цена да разчитам?
                          Благодаря

                          Коментар


                          • #88
                            От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                            Доставка на 24-70 очакваме след около две седмици

                            Коментар


                            • #89
                              От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                              Един конкретен въпрос - имате ли тестов Olympus E-M5, който да пробвам в магазина, заедно с Oly 12/f2 ? Просто да щракна няколко снимки и после да ги взема с мен. Искам да взема едно важно решение свързано точно с тоя комплект. Помня, че в дните на Олимпус миналата година имахте такъв.
                              LZ2NKM

                              Коментар


                              • #90
                                От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                                Здравейте! Преди всичко, поздравления за страхотните магазини и изобщо всичко, което правите!
                                Аз много грубо ще наруша линията на обсъждане на хубави фотоапарати и ще питам за едно малко апаратче, което купих преди ок. 3 месеца от Вас - Nikon Coolpix L25. Апаратчето като за това, което се очаква от него, е супер и много му се радвам, обаче ми дава някои много неприятни дефекти. От време на време се самоизключва, най-често при натискане на бутона Scene или при натискане на ОК при мерене на баланса на бялото. Случва се и да "зависне": апаратът изключва, а обективът остава издаден навън и известно време нищо не може да се направи, оправя се след 5-10 сек. И накрая, няколко пъти "стопи" батериите си буквално за часове (направи го с различни видове, все чисто нови батерии, така че за мен е практически изключено проблемът да е бил в тях), при това почти без да е снимано. С последните си батерии обаче е от поне седмица и си работи. Въпросът ми е имате ли някаква идея какъв може да е проблемът, получавали ли сте други подобни оплаквания и бихте ли ме посъветвали нещо друго, освен да го нося в сервиза и да се надявам дефектът да се прояви и там?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X