Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
    Те все още не са ТП или поне не предлагат система за ТО. Чакам момента за да си купя от тях. Между другото когато си купувах фотоапарата ми беше интересно дали ключодържателите на Никон се продават. Продават се ,само че във фотофорума. А във вносителя на никон ги дават като рекламни материали. Българска работа.
    Има стоки, които са със статут на рекламни материали и официално не могат да бъдат продавани. Относно ТО - обсъждаме схема, която да предложим на администрацията на форума. Ако стигнем до споразумение, ще се постараем през септември да е активна.

    Коментар


    • #47
      От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

      Имате ли сватбени албуми, за по 40,50 снимки, максимум 100 ? Освен сватбени, ще ми трябват и за кръщенета, абитуриентски балове и пр.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #48
        От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        Имате ли сватбени албуми, за по 40,50 снимки, максимум 100 ? Освен сватбени, ще ми трябват и за кръщенета, абитуриентски балове и пр.
        Предлагаме най-различни албуми, както и фото книги с различно оформление, включително луксозни изпълнения. За всякакви въпроси, свързани с албуми, рамки, фото книги, печат и т.нт. търсете колегите от принт-центъра: studio@photosynthesis.bg или 0889 903 911.

        Коментар


        • #49
          От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

          Здравейте,

          в момента снимам със Sony A200 и съм си закупил за него общо три обектива. Много ми се иска обаче да сменя платформата с Nikon. Бихте ли ми предложили нещо, което да отговаря на следните изисквания?!

          1. Апарата да не седи в ръката ми като сапунерка. Обичам да го усещам и да ми е удобен.
          2. Не държа да има видео клип, въртящ се дисплей. Обичам да гледам през визьора, а не на дисплея.
          3. Мегапикселите нямат особенно значение.
          4. Ако се продава в комплект с още един обектив освен китовия (нещо от сорта на 55 - 300) би било добре.
          5. Цена до 1500 - 1600 лева.

          Дано изискванията ми не ви се сторят твърде големи и предварително благодаря!
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • #50
            От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

            d3200.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #51
              От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

              Гоблин, в dprewiev пише compact SLR! Няма ли да ми е мъничък в ръката? Към теб специално имам и други въпроси, но ще пусна тема във фото раздела като се прибера от морето. Благодаря ти за мнението!
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #52
                От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                Ммм за тази цена, ако търсиш нов Никон, мисля че Д3200 се вписва най - добре в изискванията ти. А втора употреба вече има доста повече варианти. За тази цена, че и под нея можеш да си намериш и Д90 с обективи, Д200 за под тази цена също, може и Д300, но са старички модели, нов, ако гледаш, както споменахме - Д3200.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • #53
                  От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                  За тия пари може да се вземе и Д7000 нов, но с един обектив 18-105. Май е по-добрия избор от 3200.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #54
                    От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    За тия пари може да се вземе и Д7000 нов, но с един обектив 18-105. Май е по-добрия избор от 3200.
                    1749 лева е с 18-105, а с 18-55 не си заслужава!
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #55
                      От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                      Гоблин, в dprewiev пише compact SLR! Няма ли да ми е мъничък в ръката? Към теб специално имам и други въпроси, но ще пусна тема във фото раздела като се прибера от морето. Благодаря ти за мнението!
                      Няма. Те всичките са големи А д3200 го имат в синтезиса в сума ти конфигурации, но нека си кажат те какви са актуалните.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #56
                        От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                        Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                        Здравейте,

                        в момента снимам със Sony A200 и съм си закупил за него общо три обектива. Много ми се иска обаче да сменя платформата с Nikon. Бихте ли ми предложили нещо, което да отговаря на следните изисквания?!

                        1. Апарата да не седи в ръката ми като сапунерка. Обичам да го усещам и да ми е удобен.
                        2. Не държа да има видео клип, въртящ се дисплей. Обичам да гледам през визьора, а не на дисплея.
                        3. Мегапикселите нямат особенно значение.
                        4. Ако се продава в комплект с още един обектив освен китовия (нещо от сорта на 55 - 300) би било добре.
                        5. Цена до 1500 - 1600 лева.

                        Дано изискванията ми не ви се сторят твърде големи и предварително благодаря!
                        Привет!
                        В така посочената сума се вписват доста от актуалните модели / комплекти на Nikon, например:

                        Nikon D3200 с 18-105 VR и 55-200 VR
                        Nikon D5100 с 18-105 VR и 55-200 VR
                        или дори по-старичкият, но пък с повече изнесени контролери и допълнителен инфо-дисплей Nikon D90 с 18-55 VR и 55-200 VR (щом видеото и мегапикселите не са приоритет).

                        Към някои от комплектите има и различни подаръци - чанти, карти, филтри.

                        Относно това как ще усещате тялото в ръката си - елате ни на гости във ФотоСинтезис Арт Център на бул. "Васил Левски" 57 в София и изпробвайте различните модели с различни обективи. Колегите пък ще Ви отговорят, ако възникнат някакви въпроси относно спецификите на моделите. Още по-добре ще бъде, ако носите собствена SD карта - така ще можете след това на спокойствие у дома да разгледате кадрите и да вземете окончателно решение.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                          Ще попитам и тук... появи се едно проблемче с обектива . Става въпрос за VRа, като е включен, нормално ли е да се чува шум откъм обектива, нали уж има някакво моторче вътре и като е натиснат спусъка наполовина си работи постоянно, чак след пускане на спусъка след около 2 секунди спира да работи и се чува едно цъкане, щракане като спира и се разклаща кадъра във визьора, потрепва лекичко винаги наляво. Точно като изключва моторчето изцъква и потрепва кадъра, винаги, преди мисля, че не беше така, определено небеше. Когато VR е изключен от плъзгача на обектива, това моторче не работи и няма проблеми, определено си мисля, че е във VRа проблема, според мен му има нещо, мнение? За съжаление нямам друг обектив да пробвам, но мисля, че е от него. Иначе снимките си стават нормални, без проблеми, просто при изключване на моторчето кадъра потрепва във визьора. Понякога докато фокосира също мърда наляво... Обектива е в гаранция, никога не е изпускан, удрян или каквото и да е... както си снимах нормално и се появи отведнъж този проблем.
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • #58
                            От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                            Това което описваш е просто нормално работещ VR. Поне когато имах никони моите бяха така.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #59
                              От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                              Хмм, то за чуването как и да е, но до сега не ми беше трепвал кадъра, още повече пък като фокусира... знам ли, като фокусира понякога мърда в ляво, друг път не, доста трепва... може и да е нормално, но досега, не съм забелязал да прави така... сега като поснимах малко, незнам, нормално си снима и понякога като фокусира трепва, може преди да не съм го забелязал и да си е нормално да е така.
                              Последно редактирано от ivodianov1992; 08-08-13, 16:00.
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • #60
                                От: Вие питате, PhotoSynthesis отговаря :-)

                                Стабилизациите помагат само в определен диапазон комбинации от скорост, бленда и "треперене" на апарата. В другите случаи в най-добрия случай не пречат, а често направо вредят.

                                "Умните" стабилизации са достатъчно умни за да знаят кога да НЕ работят. Възможно е ти да си в тази ситуация, до сега да са преобладавали случаите в които стабилизацията просто си е траела, да си я усетил в ситуациите в които е сработвала здраво. Не помня как беше при никоните де, мисля че при всички модерни апарати стабилизацията знае кога да изключи. На олимпусите ми по форумите има цели книги написани колко пречи стабилизацията при високи скорости и как не се сеща да изключи, и това до Е-5цата. А на ЕМ5-цата е умна като стадо шахматисти и си трае когато не е нужна.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X