Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтиране на шнорхел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Монтиране на шнорхел

    Ами говоря аз за метални тръби и силиконови снадки и колена... ама това си го оставил май за последен вариант. При мен и колена няма - тръбите са огънати според нуждите.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • От: Монтиране на шнорхел

      Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
      Ами говоря аз за метални тръби и силиконови снадки и колена... ама това си го оставил май за последен вариант. При мен и колена няма - тръбите са огънати според нуждите.
      Тоя го направих преди Трявна. Неръждавейка и силиконови колена- червени. Пясъкоструйка за фасон. Забележи смукателя. През мрежата най-много да мине някоя муха. Може и да се сваля.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08870.JPG
Прегледи:1
Размер:257.8 КБ
ID:5274566
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Монтиране на шнорхел

        Моя го прави Андро - яка стоманена тръба, която чупи по-тънки дървета, а за клоните да не говорим (много ефектни белези има по него вече)! Проблема с постъпващата вода по време на движение, когато вали е много интелигентно решен с един "картер" на хоризонталната част на шнорхела, който си има пробка с болт. Когато вали, отвинтвам болта и ако засмуче вода от горе, си изтича от там и не стига въобще до филтърната кутия! Смукателя една година почти го карах обърнат само на зад! Определено на магистралата не му стигаше въздух, сега го завъртях и разликата в работата на мотора на асфалт е доста голяма...! Мисля, че сафарито е доста далече (на зад) по отношение на здравината от самоделните шнорхели - стига да са направени като хората! Моя няколко пъти съм го използвал да се подпирам на него при поднасяне на странични наклони и не е мръднал! За да го загубя, трябва да го отпоря с половината предница...!!

        Коментар


        • От: Монтиране на шнорхел

          Тоя си го правих сам а заварките са от професионалист.

          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • От: Монтиране на шнорхел

            Понеже вече пуснах темата в подфорум "Mitsubishi" и после се сетих за тази, давам линк, на който му е интересно да види и моя "опит" http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=119684 .
            Поздрави!

            Коментар


            • Монтиране на шнорхел не като хората

              Ето го и моя шнорхел. Утре ще е тотално завършен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1067.jpg
Прегледи:1
Размер:202.0 КБ
ID:5304298Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1062.jpg
Прегледи:1
Размер:102.6 КБ
ID:5304299Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1063.jpg
Прегледи:1
Размер:210.2 КБ
ID:5304300Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1065.jpg
Прегледи:1
Размер:216.0 КБ
ID:5304301Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1066.jpg
Прегледи:1
Размер:210.9 КБ
ID:5304302
              Без блокажи си за никъде. :D
              Без лебедка, хептен...

              0887 731062 - Цецо

              Коментар


              • От: Монтиране на шнорхел не като хората

                Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                Ето го и моя шнорхел. Утре ще е тотално завършен.[ATTACH=CONFIG]363827[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]363828[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]363829[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]363830[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]363831[/ATTACH]
                Колега,това е много неправилно решение при обилен дъжд или преминаване през вода със скорост всичката вода заминава към филтъра.И аз моят беше насочен напред,но видях че не се получава така за 1000 км филтърната кутия беше пълна със части от мухи,пеперуди и бръмбари дори и вода.Шнорхела трябва да е обърнат назад за да се избегнат гостите от филтърната кутия.
                0885719173-Красимир

                Коментар


                • От: Монтиране на шнорхел не като хората

                  Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                  Колега,това е много неправилно решение при обилен дъжд или преминаване през вода със скорост всичката вода заминава към филтъра.И аз моят беше насочен напред,но видях че не се получава така за 1000 км филтърната кутия беше пълна със части от мухи,пеперуди и бръмбари дори и вода.Шнорхела трябва да е обърнат назад за да се избегнат гостите от филтърната кутия.
                  Ще покарам и ще видим, водата мисля няма да ми прави проблем, от снимките не личи, има препятствия. По-скоро ме притеснява дали няма да прилепват шукмки пред мрежата.
                  Без блокажи си за никъде. :D
                  Без лебедка, хептен...

                  0887 731062 - Цецо

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X