Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Виж има ли автомобилен или промишлен компресор на който да има директно маркуч. На камион съм слагал маркуч за 250атм. за топла вода(навремето произвеждаха такъв в Пазарджик) директно на компресора - изкара една седмица. Тръбата се охлажда по добре!!! Вервай ми.

    Коментар


    • Какво толкова се вживявате .
      Това не компресор с непрекъснат режим на работа и на тези "играчки" след няколко години се изхвърля част от маркуча ( не е финансова трагедия).
      Във всички случаи производителя е съобразил особеностите на експлоатация (няма да се мине с излишни разходи).

      Коментар


      • Аз съм му намерил място в коша и искам да е само там, за това искам и друг маркуч с бързи връзки, да слагам и разпъвам само маркуч извън коша. Искам да го свържа директно за акумулатора през реле и предпазител. Виждал съм подобен сетъп на колега от форума, беше го сложил на диско 2.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • Джоу (x3mrjoe)
          Джоу (x3mrjoe) коментира
          Редактиране на коментар
          Преди доста време и на мен това ми беше идеята, като бях останал с впечатление, че имам място за малък компресор в коша, но се оказа, че съм се объркал.
          Ако има място е доста удачен вариант.

        • veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Не и с лидълския компресор, ще те е яд после. Ако ти се дават пари, направи постановката навън и после я вграждай.

      • Бърза връзка и маркуч, който седи в багажника. Както са ARB-овските фабрично.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
          Бърза връзка и маркуч, който седи в багажника. Както са ARB-овските фабрично.
          За експедиционен джип - да, като може да е и с бутилка, но за ежедневна употреба не виждам защо компресора трябва да е там.
          Едно детско, ревизирано на парчета, компресорче (кеф ти лидълско, кеф ти друг китаец) в коша е перфектна опция, разбира се, с дълъг маркуч с бърза връзка, пък било то и от спираловидните, които хич не ми харесват.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • Да де, компресор в коша, маркуча в багажника. До колкото виждам, този фабрично идва с не-махащ се маркуч? Има ли условия да се преработи?

            Коментар


            • Ей сега ми намигаше един маркуч с бърза връзка в лидл, за скромните 13 лв - 10м. Това разбира се е прекалено дълго, моята идея беше да ползвам 2-2,5 м и да го изведа под някой праг , оттам да си щраквам само спираловден маркуч с накрайник, защото с пистолет не може тъй като ще се счупи компресора ако бачка на налягане.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
                Да де, компресор в коша, маркуча в багажника. До колкото виждам, този фабрично идва с не-махащ се маркуч? Има ли условия да се преработи?
                "Фабрично" може да идва както си иска, но ако искаш да разчиташ на него трябва да се ревизира, при което си го преработваш както си искаш.
                Говорим за обикновените китайчета, като лично аз ревизирам всичко, без значение колко е прехвалено.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • Не съм толкова смел, да разчопля маркуча на работещ компресор, колкото и евтин да е.
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар


                  • 5m Маркуч ти трябва, според мен 6мм гумен е най-добре . Бъди сигурен, че няма да помпиш само своите гуми .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • А неговите я ги помпи я не.Ама на другите със сигурност.То това е като с кабелите за ток.За мен си един или два пъти.За другите поне 100.С компресорчето пак така.Щото знаят,че имам всичко и ме ползват гадовете.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • Всичките инстроменти и оборудване в джипката съм ги ползвал под 10% лично , като половината случай за непознати .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • Някой знае ли продават ли се сегменти/бутала за китайска измишльотина, ок 30мм цилиндър, метални цилиндри и глави, пластмасови бутала и сегменти?
                          пп предполагам масово вложени в много разл техни изделия
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • Здравейте, някой случайно да ползва такова изобретение? Има доста примамлива цена

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.jpg
Прегледи:216
Размер:154.6 КБ
ID:6924983
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • gimax
                              gimax коментира
                              Редактиране на коментар
                              И сега имам,не точно тая марка,но същия.Изкарват няколко месеца и после почва притягането.Но моторите са им яки.

                            • imarh
                              imarh коментира
                              Редактиране на коментар
                              И мен въпросният ме интересува

                            • коко келеша
                              коко келеша коментира
                              Редактиране на коментар
                              Аз така и не се реших да го купя .

                          • Има вид на класически китайски отпадък...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X