Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Ти прочети първо инструкциите, че на повечето пише на Х мин. работа Y мин. почивка.
    Отделно не са предназначени за 8 гуми поред да помпят....
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      1 месец мога да го тегля след джипа,клекне ли го връщам.

      Издьржи ли каквото съм му намислил ще го бъде и в бъдеще,нищо не чета аз,150 кинта,бой до откат- навие ли се един пич не 8 ми 12 ще станат гумите,е така да си помпи,да не се е раждал компресор.

      Аз слабичьк си имам,не ми се дават 400 долара за компресор,пробвам със 150,кляка.......200 и кляка........250 и кляка.......до напипване на мекото,8 гуми на куп няма как да спукам ма искам да държи компресора.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Някакво предложение за мини копресор за возене с мотора? Да става!
        Бих се радвал да мога да го видя и пипна на живо преди да кеша.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Здравейте, вчера видях това във Метро.
          Става ли за домапомпване от 1 и нещо до 2.2?
          80лв е

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:44857195_717434391945212_6363550427677458432_n.jpg
Прегледи:1
Размер:241.8 КБ
ID:5801373
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:44819273_511846839331255_6684615614058725376_n.jpg
Прегледи:1
Размер:188.8 КБ
ID:5801374

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
            Здравейте, вчера видях това във Метро.
            Става ли за домапомпване от 1 и нещо до 2.2?
            80лв е

            [ATTACH=CONFIG]972819[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]972820[/ATTACH]
            Имам го същия но с друга опаковка , за 50 кинта от Илиенци. Досега само малки гуми съм помпал ,,,джипови не - , просто още не съм закъсвал в гората ... да чукна на дърво...

            Много ми е смешно кат почне некой да прави разлики между 4 и 6 минути помпане .... все едно е на състезание....
            Последно редактирано от nbajani; 26-10-18, 12:31.
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              И аз ползвам подобен ,но е в чанта и в нея още сума бъзикни.60 кинта.Помпам 265/70/15,което си е 31ца имам и текива ,во не съм ги качвал.На фурия е .При мене грее само кабела ,но нормално,щото съм го удължил за да обикалям отвсякъде спокойно и е на щипки.От мекица помпах на един закъсал с НRV на пътя.Стана за норматив ,но на работещ мотор.Доволен,даже и на кал носи.......,засега!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                А тези на Вромос как ви се струват.
                Кой ще препоръчате за 150-200лв?

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Аз за мотора имам един малък на Континентал,за кола е по принцип,заводски дето му се навива една туба с пяна от горе.Пробвал съм го изцяло спаднала гума до три атмосфери я вдига за около 2.5-3 минути.В Олх-а ги има на кило за 50-на кинта...

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Дай снимка
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
                      А тези на Вромос как ви се струват.
                      Кой ще препоръчате за 150-200лв?
                      След тунинг са ок
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Какво им тунинговаш ?
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                          Аз за мотора имам един малък на Континентал,за кола е по принцип,заводски дето му се навива една туба с пяна от горе.Пробвал съм го изцяло спаднала гума до три атмосфери я вдига за около 2.5-3 минути.В Олх-а ги има на кило за 50-на кинта...
                          Мерси! Сдобих се в Събота с "Air Man". Лятото го пробвах и ми се стори добро решение.
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            Колеги, на кой компресор да заложа. На тези от Вромос или Viair 400p или нещо от сорта?

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Днес да доложа тунинговах компресорчето от кауфффффланда.
                              Монтирани читави щипки за по 25мм2 кабел от магазина на другаря Асен АИГ.
                              Кабел 4мм2 мек негорим(на поне 30-40 години кремиковски запас) 7-8 метра около,че не съм мерил като режа.
                              Демонтаж на старите кабели и буксата за запалка както и ключето за пуск.
                              Директно запояване на новите кабели към изводите на четките.Там бяха с букси дето хич не ми харесаха както и самото ключе.Много загуби.
                              Смазване на лагера на ротора.
                              След цялата интервенция смело мога да заявя,че видимо машинката повиши кпд-то си с поне 50%.
                              Нямах време да засичам колко време отнема напомпването на гумата,но утре ако остане време и това ще направя.
                              Инвестицията като такава смятам си заслужава.
                              Просто е на цена още веднъж цената на компресорчето.
                              Според мен би било удачно същата да се направи и на двубутален,но такъв имам такъв направих.
                              Снимки утре.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Вчера тествах новото компресорче на баща ми. Някакво от Кауфланд за двайсетина лева. Пълна трагедия, мъничко, прилича на детска играчка. Още на 1,7-1,8 започва да се задъхва, а на 1,9 вече дебита му пада много и започва да вдига изключително бавно. Иначе като му сгъна маркуча вдига над 5, но много рано му пада дебита. Буталцето му е доста по-малко от на моя двубутален. Общо взето като работа моя на 2,0 работи като мъника на 1,0-1,2 и със сигурност моя на 2,0 има доста по-голям дебит от мъника на 1,2.
                                Баща ми каза, че му трябва за извънредни ситуации и му е достатъчно да вдига 1,0 колкото да стигне до гумаджийницата, че вече 2 пъти имаше пирончета в гумата, а резервна не носи.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X