Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Мерил ли си му тока? Примерно по време на работа за 31", от 0 до 2 как се променя?
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      Мерил ли си му тока? Примерно по време на работа за 31", от 0 до 2 как се променя?
      Буксата доста загрява.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Моя е с тунинг - дълъг кабел и щипки за акумулатора. Има осезаема разлика на запален двигател.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Моя е с тунинг - дълъг кабел и щипки за акумулатора. Има осезаема разлика на запален двигател.
          Има няма 2 волта. Което си е 17%
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Минимум и още толкова ако и го поливаш с водица.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Ето ти един.
              Тези духат добре, но вътре е голяма пародия.
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                Аз имам VIAIR от малките моделчета,вчера за проба го надупих на едната предна на джипката и буча ли буча 4 минути,загря до замирисване,на лека кола няма нерви,но на джипеста гума му идва малко тежко.

                От снощи имам VIAIR 400P модела,само да дойде и спадам 4 или 8 гуми за проба,да ги видя тия с тия гаранции как са,ставал за 33ки ма ще го видя колко става
                Последно редактирано от BENZBOSS; 23-10-18, 16:48.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Като му гледам резервните части колко кадърно са направени със сигурност ще живее дълго https://www.avsontheweb.com/viair-cy...kit-400p-a-rv/
                  Трагичното не е смъртта, а животът, който
                  хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                  Чарлз Буковски

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Като му гледам резервните части колко кадърно са направени със сигурност ще живее дълго <a href="https://www.avsontheweb.com/viair-cylinder-wall-rebuild-kit-400p-a-rv/" target="_blank">https://www.avsontheweb.com/viair-cylinder-wall-rebuild-kit-400p-a-rv/</a>
                    https://www.avsontheweb.com/viair-co...00p-old-style/
                    Трагичното не е смъртта, а животът, който
                    хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                    Чарлз Буковски

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      Първоначално публикуван от stelio Преглед на мнение
                      Като му гледам резервните части колко кадърно са направени със сигурност ще живее дълго https://www.avsontheweb.com/viair-cy...kit-400p-a-rv/
                      А чака го падане от метър на цимента,после 15 минути ще му симулирам дъжд с маркуча,после 8 броя 33ки и след това ще го видя колко топки има.

                      Иначе са доволни тия из нета пък и това имаше на оферта,следващия след него стотина долара горницата и айде нЕма нужда,чак пък толкова Мерси.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Не си човек
                        Трагичното не е смъртта, а животът, който
                        хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                        Чарлз Буковски

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          Маке,а да го бутна от багажника на камък от джипката и да спре лесно ли е?А той да е в багажника защото не държи дъжд?А аз на дъжда какво да правя после?Утепало се е да вали тука........ми ако завали?

                          Бой до намиране на правилната духачка,аз нежен както казах си имам,за малки гумета до 18ки на 2.5 тона кола
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            Ползвам компресор от въздушното окачване на ЛР Диско 2. Компресорът е Wabco, има аналогични по Рейнджроувър, някои мерцедеси, аудита и субарута на въздух. Втора ръка вървят кой както намери, но ориентировъчно 80-150 лв. В ибей имаа ремонтни комплекти. Направени много кадърно.
                            33ка от нула (легнала на земята) до 1,8 я вдига за 3-4 минути без да се усети особвно загряване. Реално откакто го имам спрях да се занимавам с гумаджий редовно да ми чистят бордовете, които се замърсяват при каране с ниско налягане. Просто редовно допомпвам.
                            Щях да го правя "он-борд" с пресостат бутилка и т.н. в джипа, но вече година все не оставя време и го возя в една торба с щипки за акумулатора и директен маркуч с накрайник....

                            Супер доволен съм!!!
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Всички дребни китайчета порастват и отработват за голям като ги поливаш с водица, масло няма да омешат, най- много да напълнят и гумата
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Ще го изтръскам и карам по ред,падане,вода,трьскам го да се освести и после почваме помпането,колко и да е студен и мокър 8 гуми са си 8 гуми.

                                Аз знам как да го тормозя,не ми е първи път,е жената 20 години държи вече ма не е китаец
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X