Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    В момента има някакви двубутални в Метро за 59 лева. Даже мисля, че е същия като на снимката...
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Важен е дебита. Не брой бутала или максимално налягане
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
        В момента има някакви двубутални в Метро за 59 лева. Даже мисля, че е същия като на снимката...
        И беше на промоция 2 на цената на 1

        TT
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
          И беше на промоция 2 на цената на 1

          TT
          Представям си колко са стока, два за 60 лева...!
          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Аз с удоволствие бих грабнал един такъв за 30лв.Ще го тунинговам по моята си схема и ще го закача за гумата на Сканията.
            И ще го видим колко помпа и до кога.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
              Представям си колко са стока, два за 60 лева...!
              А не мислиш ли, че може и самия търговец да им надува цените, когато не са на прИмоция. Щото много от нещата, които се продават са с доста завишени цени...
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                Аз преди време си взех това . Ползван е 10 пъти .
                Спасявал ме е от цапане и смяна на гума , помпаш и бегаш към вулканизатор .
                За сега работи нормално като за китаец толкова .
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-11-22 14_19_53-Промоклуб - Internet E.jpg
Прегледи:1
Размер:64.4 КБ
ID:5803665
                Теорията е когато се знае всичко, но нищо не работи. Практиката е когато всичко работи, но не се знае защо. Ние съчетаваме теорията с практиката, при което нищо не работи и никои не знае защо!

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Като говорим тука за разни там "тунинги" , имам един от "Лидъл" , дето го доправих преди време, на 220 волта е, 200 вата. Та мога ли тоз последния, да го употреблявам с един инвертор дето имам, на 12 волта 300 вата?
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Начално може да му дойде множко на инвьртьра,първите секунда 2,но иначе можеш
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                      Като говорим тука за разни там "тунинги" , имам един от "Лидъл" , дето го доправих преди време, на 220 волта е, 200 вата. Та мога ли тоз последния, да го употреблявам с един инвертор дето имам, на 12 волта 300 вата?
                      По скоро не,не и в пълния смисъл.Пробвай,но мисля че няма да ти хареса как работи.Инвертора вероятно не вади синусоида,а именно индуктивните товари страдат от това.
                      Ако тръгне,със сигурност ще грее.Кпд ще е доста надолу.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Зор

                        Като те напъне и става ако тръгне де.И на нас ни го играят компресори за тромби през инвьртьр,че е го де го кабела къде бил ма Заеби ти тая далавера,при вас там компресорите евтини,гледам и по 60 лева ома.

                        За да не те напьва не си играй с дребни нещица като инвьртьрчета и компресорчета ми си ползвай по добрата стара схема - паля,щипките на батерията и помпи на вЕлико.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                          Като говорим тука за разни там "тунинги" , имам един от "Лидъл" , дето го доправих преди време, на 220 волта е, 200 вата. Та мога ли тоз последния, да го употреблявам с един инвертор дето имам, на 12 волта 300 вата?
                          Никакъв шанс.
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            А бе, знаех си аз ама... да питам...

                            Онзи от горния "линк" дето съм пуснал, ще е или пък следващия:
                            https://www.robotshop.com/es/es/comp...v-120-psi.html
                            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190109_194822.jpg
Прегледи:1
Размер:153.1 КБ
ID:5806309
                              Ей тоз купих, днес пристигна. Още не съм помпал гуми с него, ама бутилката на тунингования, дет' се вижда отзад я пълни на седем атмосфери за около минута.
                              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]978753[/ATTACH]
                                Ей тоз купих, днес пристигна. Още не съм помпал гуми с него, ама бутилката на тунингования, дет' се вижда отзад я пълни на седем атмосфери за около минута.
                                Аз ползвам същия - лично не съм имал проблеми.

                                Като ходя по черно, отпускам гумите на 1.6-1.8 с дефлатори и като се върна на асфалта този компресор ги помпа за около 10 мин (4те). Загрява като е по-топло и го оставям да почине.
                                Тел / Viber: +359 889 396 793

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X