Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Концепция за траялна машина.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Концепция за траялна машина.

    Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
    И после пък да му слагам и мотор от Тойота. Като ще сменям и мостове, по добре да взимам оригиналното шаси. Иначе верно ще си е голямо забавление.
    Андро, ами то което и да вземеш ще е така.
    Вранглер - дана едикакви си, ТЛК - по-як мотор (изключвам 3-литровия) и мостове от 80-тка, Патрул - нещо по-нагоре от 2.8 и по-надолу в килата, ЛР - и там като при вранглера и Тойотата и така...

    Коментар


    • #92
      До: Концепция за траялна машина.

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Ами, не се нервиме Жоро , чешеме си езиците на гърба на Андрей...
      Що бе? Да си говориме за коалиции ли? Забавно е и интересно.

      Коментар


      • #93
        До: Концепция за траялна машина.

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        Андро, ами то което и да вземеш ще е така.
        Вранглер - дана едикакви си, ТЛК - по-як мотор (изключвам 3-литровия) и мостове от 80-тка, Патрул - нещо по-нагоре от 2.8 и по-надолу в килата, ЛР - и там като при вранглера и Тойотата и така...
        Я кажи 70ката колко тежи?

        Коментар


        • #94
          До: Концепция за траялна машина.

          Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
          Що бе? Да си говориме за коалиции ли? Забавно е и интересно.
          Естествено, че е интересно.

          Коментар


          • #95
            До: Концепция за траялна машина.

            Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
            2100 кг. в момента с 35ци,лебедки,ролбари,шнорхел,шегели колани и др.Но за въртящт момент не говоря
            Гена, колко коня е тоя изрод?

            Коментар


            • #96
              До: Концепция за траялна машина.

              Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
              Я кажи 70ката колко тежи?
              Не знам. На Фулдата баба Яга с пълно бойно, пълен резервоар и двама вътре мерена в МотоЕксперт беше май под 2 тона. Говориме за кейдж, 2 яки сандъка с интрумент и всичко за офф, риболов и heavy duty BBQ...

              Иначе в стандартна комплектация - Самурай, Вранглер, Уаз, Дифендър, 70-тка, Патрул, Г.

              Коментар


              • #97
                До: Концепция за траялна машина.

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                offtopic:



                Че ти Дифендър, както и Вранглер в шампионата къде си видял? Един, два, добре три Вранглера за няколко години и един Дифендър на Вики. Преди него имаше (от ЛР) само Класика на Руси, сега и на Руслан...

                За кои големи мостове на Тойота говориме, щото на 70-тката са малките. Аз за строшен мост от 80-тка в съзтезание тука не съм чул, поправи ме ако бъркам.
                Е не само в шампионата. И не само в родния. Има и балканска купа. А и в България доста Вранглери и Черокита карат рали с малките мостове. На 70-ката малките мостове определено са по-големи от малките на джип. Йосиф Лагадов прави феноменални изпълнения по камъните с неговата. Питай го колко пъти е чупил дифове. Да не издавам фирмени тайни че папараците слушат. Както казва Янчо Терзиев -"Аз хубави снимки имам много, ама мостовете ми свършиха."
                За 80-ката щом държиш - поправям. Сашо Ковачев Баха-Саксония.
                На Иво Върбанов не съм сигурен че са от 80-ка. И те се разковаха.
                Ама това изобщо не е важно. В повечето случаи пилотската грешка е фактора. Горчивата истина е че всичко що е за заводско вграждане се троши. И като чуя "това става а това не" как да не се обадя.
                Освен това на рали и на траял се чупят съвсем различни неща. И най-голямата изненада за мен е факта че на рали се троши повече.

                Коментар


                • #98
                  До: Концепция за траялна машина.

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Не знам. На Фулдата баба Яга с пълно бойно, пълен резервоар и двама вътре мерена в МотоЕксперт беше май под 2 тона. Говориме за кейдж, 2 яки сандъка с интрумент и всичко за офф, риболов и heavy duty BBQ...

                  Иначе в стандартна комплектация - Самурай, Вранглер, Уаз, Дифендър, 70-тка, Патрул, Г.
                  Интересно е 70ка, 2,4i, с пружинното окачване и по малките мостове, да я сравниме със звяра на Гената. Да видиме на к. с. колко кила идват.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Концепция за траялна машина.

                    Никъде не съм казал, че 70-тковите мостове (най-вече корона и пиньон) са здрави и държат. Иво досега караше с 70-ткови, после чух, че с 60-ткови, сега... няма да кажа. А, иначе, да, дори и 80-тковите се чупят.

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    ...Горчивата истина е че всичко що е за заводско вграждане се троши. И като чуя "това става а това не" как да не се обадя.
                    Освен това на рали и на траял се чупят съвсем различни неща...
                    Точно.

                    Коментар


                    • До: Концепция за траялна машина.

                      Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                      Интересно е 70ка, 2,4i, с пружинното окачване и по малките мостове, да я сравниме със звяра на Гената. Да видиме на к. с. колко кила идват.
                      Е, 70-тката е доста лека (като за 70-тка) с този мотор. Мотора е много по-лек от TB42 на Нисана. Ама, за какво ще ги сравняваш? Едната е лека, другата здрава. Както каза един велик български офроудър (и голям фен на Тойота) наскоро - колега, ако Патрула беше с едни 300 кила по-лек, никога нямаше да погледна Тойота...

                      Коментар


                      • До: Концепция за траялна машина.

                        Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                        Гена, колко коня е тоя изрод?
                        170 коня е ама те не са толкова важни,максимални обороти 4500.Жена ми ти се разсърди че го нарече изрод

                        Коментар


                        • До: Концепция за траялна машина.

                          Малко сол и пипер:







                          Коментар


                          • До: Концепция за траялна машина.

                            Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                            170 коня е ама те не са толкова важни,максимални обороти 4500.Жена ми ти се разсърди че го нарече изрод
                            Само се прави. Жените обичат бруталните изпълнения.
                            Олекотявал ли си?

                            Коментар


                            • До: Концепция за траялна машина.

                              Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                              Само се прави. Жените обичат бруталните изпълнения.
                              Олекотявал ли си?
                              Не до момента не е олекотяван ни най малко.

                              Коментар


                              • До: Концепция за траялна машина.

                                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                                А иначе траяли като при Иво в Испания тука не съм виждал. Както и не мисля (мое скромно мнение), че колата на Иво ще бъде полезна и смислена в нашите гори тука.


                                Това пък защо.Много хора го казват и все се чудя.
                                Да не би в нашите гори дърветата да са толкова на гъсто че само с АТВ да е смислено и полезно.

                                Абе като зачоплихте траяла, това последното от Гърция гледахте ли го.
                                https://htftp.offroad-bulgaria.com/kinex/Solun2...Sabota/Video1/
                                Това е загрявката. До седмица трябва да са готови кадрите от истинското трасе. Там кво мазало беше не е истина.

                                п.с.
                                ФТП-то се лигави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X