Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЛЕД фарове

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тия снимки не са показателни за нищо. В зависимост от настройките на фотото, на снимката може да изглежда от едва мъждукащо, до много светено...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Горещо ти препоръчвам да изровиш препоръките за настройка на фаровете от производителя за конкретния модел кола и да ги настроиш по тях, а да не разчиташ на "не ми пускат дълги отсреща" и "изглежда ми ок"

      Примерно

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_898497.jpg
Прегледи:206
Размер:163.8 КБ
ID:6655875

      Коментар


      • Намери една по-нова кола с непипани фарове,спри я до една стена,мери дистанцията на стената и маркирай къде светят,после дупи твоята там,най-лесно става така.

        Ако ти харесва как свети и никой не ти присветка.......пий едно за здравето на сьфорумците каращи по книга и отеби.

        Аз съм с нелегални фарове на книга,реално виждам по-добре,светят повече и никой не ми е присветкал с години вече
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • MoridinBG
          MoridinBG коментира
          Редактиране на коментар
          Не става точно така. Като светнеш на друга стена, по-далече от първата, петната ще се разминат. Ъгли, ала бала.

      • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Намери една по-нова кола с непипани фарове,спри я до една стена,мери дистанцията на стената и маркирай къде светят,после дупи твоята там,най-лесно става така.

        Ако ти харесва как свети и никой не ти присветка.......пий едно за здравето на сьфорумците каращи по книга и отеби.

        Аз съм с нелегални фарове на книга,реално виждам по-добре,светят повече и никой не ми е присветкал с години вече
        Колега - не давай подобни акъли!
        Като е нова колата, значи ли, че фаровете и са на същата височина!

        Не случайно на повечето автомобили до фаровете има табелка с наклона колко трябва да е .
        п.с. Във всеки читав пункт за ГТП има апарат за проверка и си мисля, че за 5 лева няма да обеднее колегата.

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Не ми давай акъл какво да давам,ти ако искаш сравнявай фаровете на ЗИЛ със ЗАЗка ,той да спре еднаква височина / или почти / на една и съща дистанция от една стена и да видим колко са му криви фаровете.


          5 лева си остават,тоя вариант винаги стои,тоя акъл ти му го дай



          И какво точно докладваш в тоя коментар,че си ощипан по дупенцето ли?Задрьж,може някой модератор да дойде да ти избърше сълзичките.
          Последно редактирано от BENZBOSS; 12-10-20, 17:41.

      • Даже неочаквано много издържа темата.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X