Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Песъкоструйни пистолети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Песъкоструйни пистолети

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Утре и на тях ще звънна щото на сайта пише че няма наличност .
    На сайта им има 3 модела ръкавици, и едните са в наличност. Цъкаш "Начало>Пясъкоструй>Ръкавици" и ще ги видиш налични.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Песъкоструйни пистолети

      В Т.Г. нямат .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Песъкоструйни пистолети




        Браво точно същата бутилка от камион е мисля имам и съм приготвил частите за заваряване . Значи точно по същия начин мислех и ще я направя като твоята и същият пистолет от кран със свещ бях решил да правя Евала за изобретателността .Без вибраций не става ли
        Маркуча е за въздух обикновенн нали
        Като се изхаби си режеш нов и готово , Много добра идея , просто има много отворени хора тука във форума

        Коментар


        • От: Песъкоструйни пистолети

          Първоначално публикуван от Rusen pd Преглед на мнение
          .Без вибраций не става ли
          Маркуча е за въздух обикновенн нали
          Като се изхаби си режеш нов и готово ,
          Няма "космически" технологии при изработката. Само в смесителната тетка съм монтирал импровизиран инжектор за равномерно дозиране,но може и без него.
          За да не залепва пясъка са вибрациите.
          Обикновен маркуч за въздух или "градински" вършат работа. Оказа се ,че няма нужда от скъпи "части" за качеството на работата.
          Успех в изработката.

          Коментар


          • От: Песъкоструйни пистолети

            Тъй като нищо не разбирам от песъкоструйни системи,а ми е необходима ,искам да попитам за какво е щуцера на вертикалният щранг от пластмасовите тръби и сферичният кран най- отгоре на последно коментираната конструкция? Компресор с какъв дебит е необходим за да го приведе в действие?

            Коментар


            • От: Песъкоструйни пистолети

              http://wolfe.bg/pyaskostrujki-vnshni...-38-litra.html
              http://www.onlinemashini.bg/pqsakost.../17864#product[gallery]/0/

              Има данни за диаметъра на дюзите и приблизителния разход което ще ВИ ориентира.

              През щуцера е захранването.Сферичния кран е използван вместо "тапа" на съда и през него е зареждането с пясък. Групата от два крана освен "дозиране" на въздуха се ползва за продухване при приключване на работа. Нищо сложно няма в конструкцията и не е "капризна" в настройката.

              Коментар


              • От: Песъкоструйни пистолети

                Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
                Ефекта от запрашаването при употреба на пясък, може да бъде намален като вместо компресор, за песъкоструенето се използва водоструйка. Но тpябва да е мощнa...
                [ATTACH=CONFIG]281322[/ATTACH]
                [ATTACH=CONFIG]281323[/ATTACH]
                Здравейте,да раздвижим малко темата.Това с ползване на водоструйка ми харесва като идея. Такава дюза от къде може да се намери или направи?

                Коментар


                • От: Песъкоструйни пистолети

                  Здравейте, бих желал да попитам има ли такова животно като ежектор за водоструйка, който да работи със ситен пясък или сода?
                  Ако има такава приставка за водоструйка Карчър, много ще се радвам. Поздрави

                  Коментар


                  • От: Песъкоструйни пистолети

                    Има -
                    http://www.onlinemashini.bg/komplekt...e-k-i-g-/19201
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • От: Песъкоструйни пистолети

                      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                      Благодаря за линка, аз това го открих, ама нещо безбожно скъпо за едната приставка.

                      Коментар


                      • От: Песъкоструйни пистолети

                        Първоначално публикуван от nakatasan Преглед на мнение
                        Благодаря за линка, аз това го открих, ама нещо безбожно скъпо за едната приставка.
                        Тогава търсиш същото нещо в ибей или в световния търговски център Илиянци.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Песъкоструйни пистолети

                          Здравейте, имам въпрос, свързан с темата. Корпус на щатска машина от дебела неръждавейка е матирана равномерно, като при това е гладка на пипане. Изглежда досущ като след пясъкоструйката, с която работя, но е много по-гладка на пипане. Купих си фин кварцов пясък /като за теракол/, намалих налягането до 0,5 атм и се доближих много до търсения резултат. Това обаче е като да забивам джамджийски пирончета с трикилограмов чук. Стигнах до извода, че трябва да заменя кварцовия пясък с някакъв по-мек абразив. Питането ми е - какъв?
                          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                          Коментар


                          • От: Песъкоструйни пистолети

                            Стъклени перли или черупки от орехи (ядки).
                            АИГ-Заваряване ООД
                            Производител на заваръчни апарати "DEL"
                            http://www.aigwelding.com
                            0889 522 036

                            Коментар


                            • От: Песъкоструйни пистолети

                              Сода бикарбонат.

                              Американците много я ползват, че била еко...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Песъкоструйни пистолети

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Сода бикарбонат.

                                Американците много я ползват, че била еко...
                                Не че толкова е еко а наранява повърхностите по малко . За песоструя има поне 100 вида различни абразиви . В шкафа на нашия има поне 10 различни .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X