Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айдее, и аз със струг - Ц5МБ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добре само на мен ли ми се бъзика лентата за писане на текст за коментар и не ми работят цитатите и коментарите blue:

    Ето тук продават

    Коментар


    • Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      Ето тук продават
      Като купуваш, купи и за мен.

      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        И за мен. Не знам какви са им разфасовките, но литър мисля да ми е достатъчен.
        Ако са 10 литрови туби-много ми е. Ама 5 литра например мога да поема. И то ми е много, ама ще раздавам на приятели.

    • Ако се наканя ще взема две туби няма никакъв дерт

      За цитатите и коментарите някой нещо да ме светне как да отремонтирам ефекта

      Коментар


      • Не гответе тигана още. Звънни им, и като ти кажат "ОК", тогава.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • Спарки навремето се ползваше и стеаринова киселина . Зехтина го дават че е 50 до 80% олеинова киселина . Имаме си покаял се химик Ясен той може да обясни къде и каква е разликата .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • Не е 50 до 80 процента олеинова киселина, а триглицериди на тая киселина, което е различно.

            Същото важи и за слънчогледовото олио.

            Пробвал съм и двете за пробиване и нарязване на резби. Вършат едно голямо нищо.

            При мен работи най-добре спрея на Bardahl. Пробвал съм още 2 специализирани, както и няколко други, например едно червено за хонинг, както и стандартни автомобилни, включително Castrol за LSD.

            Нещото, дето не съм пробвал, е чиста добавка за LSD, но и това ще стане. Тя е против заклинване и залепване и подобни има и в индустриалните масла за паралели например.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Навремето горе Пепи оператора на декела опитно беше установил че с маслото на Бардал като разстъргва с разстъргваща глава щангата най малко отбива .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • Поръчах олеинова киселина, утре е при мен. Ще я разпратя към Кольо и Спарки още утре вероятно. Да видим дали наистина е толкова ефективна, колкото я похвалиха колегите!

                Коментар


                • Ааа, аз не съм стругар. Обикновен мераклия съм.
                  Ама пък с шлосерство се занимавам кажи речи всеки ден. Та ще има за какво да я ползвам киселината.
                  Ще дам малко на Игнат(тук wheels), той ще я пробва професионално.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • Я моля ми пратете адрес за доставка на лично че да ги експедирам утре.
                    Аз имам да нарязвам едни резби и специално чакам утре да взема киселината да я пробвам.

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Шумен, еконт на 8 Март, за Николай Колев.
                      Телефона ми е син, правоъгълен, от най-евтините.
                      Номера му е 0898 942541

                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Навремето друго за работа на неръждаемите стомани нямаше . Сега препарати бол .

                    • I.Stoyanov
                      I.Stoyanov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ще я видим тай кИСлИна що за работа върши. Довечера още ще я пробвам !

                  • Въпреки липсата на време успях да пробвам - ами възхитен съм. Маже повече от всичко което съм ползвал, а аромата го оприличавам на портокалови корички ​​​​​​.

                    ​​​​​​Очаквам и на другите отзивите

                    Да не кажете че лъжа:

                    Коментар


                    • Ще я видим тази работа...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • Епааа, аз такива резби и с м10д правя.

                        Трябва да се пробва на нещо по-чепато, неръждавейка примерно.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • I.Stoyanov
                          I.Stoyanov коментира
                          Редактиране на коментар
                          Аз и без нищо ще я направя, но просто тояа ми се наложи да врътна. Утре ще нарязвам в неръждаема стомана 316L да видим как ще се представи.
                          Капнах малко и на отрезния нож - няма нещо което да съм ползвал даподпомага рязането така.

                      • Бавни са му оборотите .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • I.Stoyanov
                          I.Stoyanov коментира
                          Редактиране на коментар
                          За коя операция са бавни оборотите?

                      • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:344270.jpg Прегледи:0 Размер:22.2 КБ ID:6570578

                        ползвам е тва и още 120 продукта съм тествал,ефект нула ако инструмента е изтъпен.Точно като на снимките върховете ги разкъсва,не ги реже. За тва и вече не се и мъча....резбата на нож на струга където може,оставям десета и контролно с плашката само да обере "мустаците" . Става по бавно,но пък резбите стават огледало дори на по меките стомани.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X