Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

    Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
    И аз съм за българските производители-заради сервиза и подръжката ако се наложи.Имам комбо апарат на Вики-Б 180 А-товаря го здраво и нямам забележки.Напълно се вмества в твоя бюджет.
    Ма на тебе сервиза ти е дет` се вика - в двора , та затуй .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      За тези пари по добре се обади на на момчетата от ДЕЛ .
      +1
      АИГ-Заваряване ООД
      Производител на заваръчни апарати "DEL"
      http://www.aigwelding.com
      0889 522 036

      Коментар


      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

        Обикновено като не може да се даде информация за дадена машина и с почва .... -Не си я купувай тая, ами си купи оная ....щото била по хубава .. !А човека искаше информация за
        Първоначално публикуван от vertig0 Преглед на мнение
        .. за конкретен модел-IWELD - GORILLA POCKETMIG 205 LT,дали някой притежава или е работил с такъв
        А някой да видя че машината всъщност е 3 в 1 ? И... има доста екстри като например 2 и 4 T ;Down slope;Pre gas ;Post gas ;Burn back ;Gas test ;Wire test .В режим ММА има реглаж на Arc force: 0-100% и Hot start: 0-60A
        Така че за тези екстри и тези пари аналог от никой български производител няма !!!Съвсем друг е въпроса че трябва да се пробва как работи.Но пък човека казва че има добри отзиви.
        Последно редактирано от welderargon; 24-09-16, 09:04.
        https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
        https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

        Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

        Коментар


        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

          Уелдър, ти лично колко хвалебствия от български купувачи прочете? Аз нито едно. Пък и като видя предпазител 23А за 200-амперова машина, нещо се умислям, но сигурно бъркам.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Ма на тебе сервиза ти е дет` се вика - в двора , та затуй .
            Хахаха,ами наистина това е причината-на 2 км от вратата ми е производствения цех.
            Yamaha Yz450F
            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
            Всичко с ''рошави''гуми!

            Коментар


            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              За тези пари по добре се обади на на момчетата от ДЕЛ .
              За тези пари ще заваря 8-10мм. .....ама друг път.
              ........................
              Иван Маринов
              CRF 250 X
              Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

              Коментар


              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Уелдър, ти лично колко хвалебствия от български купувачи прочете? Аз нито едно. .
                И заради това решаваш че машината не става и човека трябва да си купи като твоята!?Съмнявам се дали изобщо си наясно със значението на изброените по горе функции за да правиш някакви генерални заключения!
                Последно редактирано от welderargon; 24-09-16, 21:25.
                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                Коментар


                • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                  8-10мм бяха да дени като максимум.Мой познат си е купил дори по-слабия вариант 170А и казва че е довеолен,но така и не стигнах да ида на място и да направя един шев.И както в предишния пост написах машината ми е за в къщи и за непрофесионална употреба,но това не значи,че трябва да направя компромис и да си купякитаец или българо-китаец.Затова и помолих за мнения и съвети. Но,както винаги се стига до ебаси филмите...

                  Коментар


                  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                    Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                    За тези пари ще заваря 8-10мм. .....ама друг път.
                    С 200 амперовата машина на ДЕЛ спокойно заваряваш и повече от 10 мм . Аз съм може би един от първите от форума който се сдоби с такава машина .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                      Първоначално публикуван от vertig0 Преглед на мнение
                      8-10мм бяха да дени като максимум.Мой познат си е купил дори по-слабия вариант 170А и казва че е довеолен,но така и не стигнах да ида на място и да направя един шев.И както в предишния пост написах машината ми е за в къщи и за непрофесионална употреба,но това не значи,че трябва да направя компромис и да си купякитаец или българо-китаец.Затова и помолих за мнения и съвети. Но,както винаги се стига до ебаси филмите...
                      Машината е унгарска но едва ли е произведена там.А това дали е китайска или не няма значение ,знчение има как работи!
                      Щом твой познат има подобна машина е най добре да отидеш и да пробваш.А също е важно да се знае колко ремонто пригодна е машинта и надеждността на сервизното обслужване.Иначе аз съм впечатлен от възможностите на машинката ,дано да е и с пълно оборудване за работа по трите метода.
                      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                      Коментар


                      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                        Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                        ...А също е важно да се знае колко ремонто пригодна е машинта...
                        Управлението и е практически неремонтопригодно. В моя ВИГ например се мъдри 32 битов процесор + програмируема логика. В това едва ли е нещо много различно, като му гледма предния панел. Това е неоправяемо, защото вътре има софтуер, който няма как да свалиш. Съответно се сменя цялата платка.

                        С ремонта на силовата част вероятно няма грижи, чисто физически, но пък съм виждал и отвратителни изпълнения, та само поглед отвътре може да каже кое-що.

                        ПП: На машината със сигурност само надписите са унгарски.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                          Първоначално публикуван от vertig0 Преглед на мнение
                          Мой познат си е купил дори по-слабия вариант 170А и казва че е довеолен,но така и не стигнах да ида на място и да направя един шев.
                          По слабия вариант е 180А.и е доста по различен POCKETMIG 205 LT.Няма нещо особено което да впечатлява като възможности.Освен малко по ниската цена от машините на българските производители.
                          https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                          https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                          Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                          Коментар


                          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            С 200 амперовата машина на ДЕЛ спокойно заваряваш и повече от 10 мм . Аз съм може би един от първите от форума който се сдоби с такава машина .
                            И аз имам 200 амперова от 3-4 години. До 5-6 мм. железа заварява добре.И то при почти пълна мощност. От там нагоре трудна работа.
                            Всъщност може да се каже че съм доволен...
                            ........................
                            Иван Маринов
                            CRF 250 X
                            Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                            Коментар


                            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                              Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                              И аз имам 200 амперова от 3-4 години. До 5-6 мм. железа заварява добре.И то при почти пълна мощност.
                              От там нагоре трябва скос и разстояние между детайлите (то и при 5мм трябва), и минаване на няколко паса. Машината трябва да е достатъчно силна за да направи "сплавяването" с дебелия околен материал, и 200А обикновено се справя. Е, пръска повечко заради по-високото напрежение, но нищо повече. Поне при нормални околни температури и не чак огромни като тегло детайли. Случвало се е и да подгрявам предварително, особено зимата в кучия студ.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                                Спарки, колко ампера трябва да е нормалния мрежов предпазител за 200А инверторна машина при елдъгово заваряване, че нещо съм си объркал понятията покрай пернишките саксии.

                                П.П. Монофазна.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X