Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

    И на покрива ли го поцинковахте?
    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
    Mark Twain
    СтоЕнчA

    Коментар


    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

      Е та ти за Цинга не си ли чувал досега ?
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

        И това на снимката цинга ли е или горещо поцинковане?Я го огледай хубаво като си такъв специалист....
        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
        Mark Twain
        СтоЕнчA

        Коментар


        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

          Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
          И на покрива ли го поцинковахте?
          Ще се цитирам сам,това го качихме почти сглобено,погледни фланеца в основата,под тоя фланец има много дълга тръба с планки и шпилки към панела.Именно там са заварките към планките !И да,боядисани са със сив хамелшлак или там както се казва !
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

            Ще се цитираш щото си редактира мнението....
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

              Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
              Ще се цитираш щото си редактира мнението....
              Кога ? Нещо не схващам ?
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                Ако не е тайна на кой е тази конструкция?
                Питам защото когато се занимавах с такива неща в плана всичко беше начетртано до последния детайл.Та при монтажа единственото което се заваряваше бе заземителната шина.М тел ни накараха да сменим към 50м кабел заради минимална разлика в цвета.Вивател са ни карали да сменяме у скоби защото се показва една витка резба,а не примерно три след контра-гайката.Може през последните 5 години нещата да не са вече толкова строги,ама не ми се вярва.
                А за чий му е на човек да влачи 10-15кг телоподавщо по покривите ,като един електрожен е 5кг е съвсем друга тема...
                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                Mark Twain
                СтоЕнчA

                Коментар


                • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                  Тая конструкция е наша ,демонтирана от един телеком не ГСМ ,и монтирана от нас ,за нас. Отговорник съм на тая конструкция !А цо-то нося и на доста по-високо !Неразбрах за целия тоя диалог какво искаше да оспориш,или да се похвалиш !Ако питането е дали имам електрожен от 5 кг. да има ,и не един,в случая е цо с тръбен тел.Всъщност това са ми първите проби с такъв тел и то успешни въпреки съмненията ми .
                  Последно редактирано от Roninn; 14-10-14, 22:51.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                    Сори грешката е моя.Не знам защо се подведох,въпреки монтажа,че става въпрос за мачта на някой оператор.
                    За поста с редактирането-Грешката е моя....
                    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                    Mark Twain
                    СтоЕнчA

                    Коментар


                    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                      Здравейте,колеги.Оглеждам се за телоподавка за домашна употреба,с която на дали ще ми се наложи да работя по-дебело от 8-10мм. Сложил съм си лимит 1000-1300лв.
                      А въпроса ми е за конкретен модел-IWELD - GORILLA POCKETMIG 205 LT,дали някой притежава или е работил с такъв апарат,впечатления и става ли?
                      От двама познати чух добри отзиви,но реших да не бързам и да разпитам.

                      http://instrumentistart.com/product/...gn=direct_link

                      Коментар


                      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                        Работен цикъл 40 градуса - 200 А (25%); 40 градуса - 125 А (60%); 40 градуса - 100 А (100%

                        това не е добре...

                        Коментар


                        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                          Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                          Работен цикъл 40 градуса - 200 А (25%); 40 градуса - 125 А (60%); 40 градуса - 100 А (100%

                          това не е добре...
                          Еле пък за:

                          Първоначално публикуван от vertig0 Преглед на мнение
                          ...8-10мм...
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                            Първоначално публикуван от vertig0 Преглед на мнение
                            Здравейте,колеги.Оглеждам се за телоподавка за домашна употреба,с която на дали ще ми се наложи да работя по-дебело от 8-10мм. Сложил съм си лимит 1000-1300лв.
                            А въпроса ми е за конкретен модел-IWELD - GORILLA POCKETMIG 205 LT,дали някой притежава или е работил с такъв апарат,впечатления и става ли?
                            От двама познати чух добри отзиви,но реших да не бързам и да разпитам.

                            http://instrumentistart.com/product/...gn=direct_link
                            За тези пари по добре се обади на на момчетата от ДЕЛ .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                              Друже, помисли си и за евентуалното сервизиране след покупката. Имам неприятен опит с нашите "оторизирани" сервизи по каквато и линия да се сетиш. В случая още един глас за български производител. Че ще е пак китайче е ясно, но поне ще имаш някакъв сервиз и читави консумативи.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                                И аз съм за българските производители-заради сервиза и подръжката ако се наложи.Имам комбо апарат на Вики-Б 180 А-товаря го здраво и нямам забележки.Напълно се вмества в твоя бюджет.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X