Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

    Малко несигурна ти е ръката, оттам и "къдравия" край на шева, но не е страшно.
    Важното е да изпитваш удоволствие от добре направения шев, а с практиката ще се ошлайфаш.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Малко несигурна ти е ръката, оттам и "къдравия" край на шева, но не е страшно.
      Важното е да изпитваш удоволствие от добре направения шев, а с практиката ще се ошлайфаш.
      Има много хляб да изям [emoji14]

      Коментар


      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        Има много хляб да изям [emoji14]
        ...или да си подпираш ръката с горалката някъде, или да я подпираш с другата ръка някъде. Много често го правя, когато позицията по някаква причина не ми е удобна. А понякога го правя и когато ми е удобна.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

          Подпирането със свободната ръка е нещо съвсем нормално, всеки заварчик го прави. Нито е срамно, нито забранено.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

            Дори задължително......
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

              Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
              Дори задължително......
              Ъхъ . Даже помня текста на "подзаконовия акт" : "Сутрин , след тежка нощ с 6 ракии , салата и вратна пържола , горелката се държи задължително с 2 ръце , доде махмурлука се разсее окончателно" .

              Ма пусто не помя по коя Наредба беше ?

              .. и един жокер : художник да държи четката с 2 ръце и да рисува - виждали ли сте ?
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                То пък заварчика е един художник....

                Коментар


                • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                  Художника няма закачен за четката 2 метра шланг, който в определени случаи съвсем не иска да застане както ти е удобно. Нито има предварително начертани линии на това, което ще рисува. Твърде рядко му се налага и да рисува сам заел поза която би омотала главата и на най-мъдестия скулптор.

                  ПП: За протокола - не ме е срам че се подпирам, ако някой се е заблудил. Нямам ръка на заварчик, а и да имах, с мойте 20-ина кила тел годишно надали бих станал виртуоз. За каквото ми е дотрябвало - справям се и толкоз.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                    А да пусна освен една тема с творби на художници дето много ги разбират нещата.Поне 90% от работата ми е ремонт,се бърша на некой уср.......изцапаната палитра.
                    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                    Mark Twain
                    СтоЕнчA

                    Коментар


                    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                      Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                      А да пусна освен една тема с творби на художници дето много ги разбират нещата.Поне 90% от работата ми е ремонт,се бърша на некой уср.......изцапаната палитра.
                      Я пусни !
                      Аз ще пиша в нея . Ше приложа и снимки . Не от теУефона , а от РГК ( предполагам знаеш що е туй )
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        Я пусни !
                        ....
                        Намерих на тънко пуканки за микровълнова....
                        Взех си бая ...
                        Аз ще чета...

                        Коментар


                        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                          Я,напоследък забелезАх,че кат се подпирам на дюзата съм мноо надобрел...особено при релефни шевовеПочти като VIGПри това с една ръка

                          Коментар


                          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                            Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                            ..съм мноо надобрел...особено при релефни шевове...
                            Без снимка - не фаща дикиш

                            Коментар


                            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                              Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                              Без снимка - не фаща дикиш
                              Баш ми е на дикишо

                              Коментар


                              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                                Видео че напрайм,само да се яви кабадалията,ама се крие кат плъх у трици...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X