Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

    При нас подобна машина с ДДС е 2660 без отстъпката за форума....
    За какви 4000 става на въпрос!?
    А ПВ то е минимум 60%
    АИГ-Заваряване ООД
    Производител на заваръчни апарати "DEL"
    http://www.aigwelding.com
    0889 522 036

    Коментар


    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

      нн
      Последно редактирано от joe007; 07-08-17, 19:21.
      Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

      Коментар


      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?



        някои радиатори стават и на ВИГ
        Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

        Коментар


        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

          Здравейте! Да се похваля и аз с новата ми придобивка - DEL 200 Self control. Имам едно въпросче относно това филтърче, което слагате на маркуча за газта против замърсяване какво трябва да е точно, някакво специално ли е? Телоподаващото купих от Пловдивския панаир. Изключително съм доволен от вниманието на Георги и Асен, много точни пичове. Ето го и DEL-a.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:383.1 КБ
ID:5767609Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:273.0 КБ
ID:5767610

          Коментар


          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

            Здравейте! Да се похваля и аз с моята нова играчка DEL 200 Self Control. Имам едно въпросче относно филтъра, който поставяте на маркуча на газта след редуцир вентила против замърсяване какъв трябва да е точно? Благодаря предварително. Ето и някоя снимка на машината.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off.jpg
Прегледи:1
Размер:316.0 КБ
ID:5767781Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off2.jpg
Прегледи:1
Размер:235.7 КБ
ID:5767782

            Коментар


            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

              Първоначално публикуван от gosho_lubenov Преглед на мнение
              Здравейте! Да се похваля и аз с моята нова играчка DEL 200 Self Control. Имам едно въпросче относно филтъра, който поставяте на маркуча на газта след редуцир вентила против замърсяване какъв трябва да е точно? Благодаря предварително. Ето и някоя снимка на машината.
              Здравей,и да ти е честита придобивката!
              Достатъчно беше и веднъж д се похалиш .Аз ползвам бензинов филтър.Може да има и някакви специално за целта,но не съм търсил.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                За какво са тия филтърчета?

                Коментар


                • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                  За глупости.Да не влезнат прашинки,талк от маркуча бла бла бла.... в клапана и той да блокира отворен.Може да не помага,ама и не пречи....
                  "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                  Mark Twain
                  СтоЕнчA

                  Коментар


                  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                    И аз отначало сложих филтърче, за бензин, прозрачно.
                    Ама след 2-3 години експлоатация, и няколко бутилки изразходвана газ-нищо не се появи по филтъра, и понеже само ми пречеше-махнах го, и сега съм без такова.
                    Ми нишо-работи си машината.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                      То зависи колко работиш с него,при мен мизерии със клапаните се появиха и на трите машини след около година.Даже последно и със филтър имам блокирал клапан ,като пусна спусъка и затваря след 4-5 секунди.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                        5 години,3 машини по 1-2ролки месечно,15кг.Проблеми с клапаните-0.
                        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                        Mark Twain
                        СтоЕнчA

                        Коментар


                        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                          Проблема е когато си с гумен маркуч. При него при производството му ползват нещо за смазване и отделяне от дорника. Това е талк или нещо такова. С времето се лющи по малко и се отделя. Въпрос на време е кога някое малко, но достатъчно парченце ще се отдели за да направи мизерията. И това не се случва всеки ден.
                          В крайна сметка който иска слага, който неиска - не. Въпрос на личен избор. Почистването на клапана не е сложно, но е малко досадно когато си започнал нещо друго да правиш.
                          АИГ-Заваряване ООД
                          Производител на заваръчни апарати "DEL"
                          http://www.aigwelding.com
                          0889 522 036

                          Коментар


                          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            То зависи колко работиш с него,при мен мизерии със клапаните се появиха и на трите машини след около година.Даже последно и със филтър имам блокирал клапан ,като пусна спусъка и затваря след 4-5 секунди.
                            Да не бъркаш закъснението по учебник с повреда? Нали има заложено удължено време на газоподаването, за да не се образуват шупли в края на шевовете.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                              ТЦ..не...от 2 сек. На 6.7-10 сек.няма начин
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                ТЦ..не...от 2 сек. На 6.7-10 сек.няма начин
                                Абе то начин има и ти го знаеш ( а то и времето за обдухване зависи и от това какъв материал заваряваш).Но :

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                ....при мен мизерии със клапаните се появиха и на трите машини след около година.Даже последно и със филтър имам блокирал клапан ,като пусна спусъка и затваря след 4-5 секунди.
                                Малко е странно чак такъв карък да си , ма може .
                                Мисля си обаче друго : ако клапанът "блокира" от мърсотиите , то поведението му обикновено е променливо . В смисъл веднъж затваря нормално , друг път - със зор , по- бавно , а може и въобще да не затвори .

                                Иначе аз нямам спомен да са ми се прецаквали клапани от мърсотии . Е , на една-две "Струни" съм сменял клапани , но то е от старост : 10-годишна ( и отгоре) експлоатация . Но съм все с найлонови маркучи ( това по повод на споменатото от АИГ за гумените ) .
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X