Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бих искал да ида , ама няма да ми се отвори възможност, пък и съм далеч
    Ама за тях няма да искам тест при доставката .
    Просто репутацията им говори достатъчно !
    А някъде мернах че имало някаква отстъпка за форума , дали важи още ?

    Коментар


    • Първоначално публикуван от amdatlon Преглед на мнение
      А някъде мернах че имало някаква отстъпка за форума , дали важи още ?
      Важи Като им звъннеш по-телефона кажи,че си от форума.10-процента е отстъпката
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • Първоначално публикуван от amdatlon Преглед на мнение

        За тези хора знам от доста места че са супер точни
        и май наистина при тях ще ида
        Малко над лимита ми е като финанси , и за това гледах DEL 145 “Eco Control".
        Дали ще стигнат А-рите за хоби неща , нямам опит с телоподаващо , и не мога да преценя добре ли са ?
        За всекидневни леки монтажни дейности е много добре в режим телоподаващо.Като електрожен мисля съм го ползвал веднъж или два пъти с базачни електроди...не ми хареса,но и не го твърдя със сигурност, понеже за електрожен ползвам един от двата чешки KitIN .

        В режим цо2 при мен работи почти на макс....В разговор с Асен веднъж ми каза,че при желание от моя страна,без проблем могат да го надуят до 160 А ...което за 80% от дейностите е Ок.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • freon12
          freon12 коментира
          Редактиране на коментар
          Как е Шермана, работиш ли още с него? Някакви проблеми и впечатления след няколко месеца?

        • Roninn
          Roninn коментира
          Редактиране на коментар
          Почти всеки ден.... много добра машина,друг клас изобщо.

      • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение


        В режим цо2 при мен работи почти на макс....В разговор с Асен веднъж ми каза,че при желание от моя страна,без проблем могат да го надуят до 160 А ...което за 80% от дейностите е Ок.
        Това е интерсно
        а дали се сменят части или само се пренастройва нещо вътре ...../???

        При мен ще преобладава режим ел-жен ,
        То и за това си търся комбинирано, тъй като сегашния ми ел-жен не 135А не работи както требе понеже е преработван от изгорял фрониус .
        Благодаря ви за разясненията

        Коментар


        • Roninn
          Roninn коментира
          Редактиране на коментар
          Асен ще каже най точно.

      • Днес имах странно обаждане.......към 18:00 часа.....горе долу нещо такова

        аз...слушам ви?
        той....ало...за електрожена звъня,платих ви за електрожен,получих поялник с ролка....

        аз....ммммм нещо не разбирам?

        той...платих за електрожен а получих поялник...

        аз....и аз какво общо имам с това?

        той...ми нали с вас говорих на тоя телефон...!

        аз...кога?

        той ....завчера!

        аз...ми не помня ,пък и що да си говорите с мен,аз не продавам нито заваръчни апарати,нито поялници!

        той...как така,вашия телефон стои под обявата.

        аз...няма начин! И какво продавам?

        той...ми машина,дето заварява с лазер,заварява и под вода, чисти ръжда....

        аз...ммммм това струва над 20 к лева....

        той...бе ти нищо не разбираш ,то си е написано...160 лв....мой приятел работи със същото,само че не помни от къде го е купил....с лазер заварява.

        аз...какво работи твоя приятел....

        той...тенекиджия е...

        аз...Ако твоя приятел си е купил такава машина,повярвай ми,няма да работи като тенекиджия,ако ще и по цял ден да кърпи,само майбаси......

        той...абе ти нищо не разбираш.....

        И затвори......

        След 5 минути получавам ММС със следната картинка.

        Последно редактирано от Roninn; 21-11-23, 00:04.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2023-11-20-23-44-04-346_com.google.android.apps.messaging.jpg
Прегледи:483
Размер:221.3 КБ
ID:6943656
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • piron45
            piron45 коментира
            Редактиране на коментар
            Това е цената само на една дюза, макар че на снимката ги пишат Фри. Във фирмата на големия син купиха лазерна заваръчна машина за над 50 000лв с допълнителните екстри.
            Последно редактирано от piron45; 21-11-23, 12:17.

        • Моля да обърнете внимание на текста след 7000 W

          Както се пее в една руска рап песен....

          Боже как завиждам,че някой още вярва във добрата фея....!

          Последно редактирано от Roninn; 20-11-23, 22:51.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • Мда, по два за лев ги дават.

            Коментар


            • Ся , нали знаеш, че за реклама в тоя форум се плаща, няма да ти мине номерчето
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • Roninn
                Roninn коментира
                Редактиране на коментар
                Еее...промоция на 50 % ги давам....Обаче колко мъка има по тоя свят.....

                Човекът звучеше като нормален...питах го в кой свят живее....а той искрено отговори ..от Димитровград съм.

            • И аз имам подобно. Но струва само 10 лв. Прави чудни заварки с горещ силикон.

              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • Roninn
                Roninn коментира
                Редактиране на коментар
                Свалянето на цената под 169 лв го считам че си ми обявил война.А и човека твърдеше че е получил поялник с ролка дето сам си подава тинола....и бил проверил че струвал 57-58 лв а той бил платил 169 и очаквал лазера дето под вода заварял.....

            • Някой с впечатление от този модел?
              Прикачени файлове

              Коментар


              • Китайче, можеш да го пробваш, имат сервиз и са сериозни. Тяхното производство, което се прави в България ще го познаеш на сайта им по външния вид и теглото.

                Коментар


                • Привет Колеги

                  Дайте съвет към пълен аматьор, никога не съм заварявал с нищо но реших да се уча и да си купя телоподаващо.
                  Реално ще си бачкам по колата основно с него, че е пригодена за писта и има доста къстъм неща за изработване и ми омръзна да се моля на хора да дойдат и да ми заварят нещо...

                  До сега не се е налагало да се заварява нищо над 4мм дебелина като основно се заварява 2-3мм дебелина на материала.

                  Четох, гледах ревюта и май съм се насочил към DEL 145 Eco Control, но бих изслушал и други мнения ако има нещо подобно ?

                  Първоначално мисля да се мъча без газ на флюсова тел, а по нататък ако реша, че пръска прекалено много ще мина и на газ.

                  Какво ще кажете Вие ?

                  Коментар


                  • Roninn
                    Roninn коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да минеш директно на ГАЗ

                  • aig
                    aig коментира
                    Редактиране на коментар
                    +1

                • Вземи си направо 200 амперово, това 145 е на ръба, с 2-3-4 мм сигурно ще се справя ама веднъж като ти потрябва за нещо по-дебело и пак нямаш машина. Освен това този модел е само с 1кг ролка. Тръбнофлюсова тел се намира на 1кг ролки ама обикновена тел за работа с газ не знам откъде ще намериш на 1 кг., трябва все да я пренавиваш ръчно. Гледай да събира стандартна 5кг. ролка, която можеш да си купуваш от всякъде и на различни марки.

                  Коментар


                  • aig
                    aig коментира
                    Редактиране на коментар
                    "..... обикновена тел за работа с газ не знам откъде ще намериш на 1 кг., ..."

                    Има по строителните хипермарети, но цената е безмилостна, има и при нас на по-човешка цена.

                • Първоначално публикуван от BeTaTesTeR Преглед на мнение
                  Вземи си направо 200 амперово, това 145 е на ръба, с 2-3-4 мм сигурно ще се справя ама веднъж като ти потрябва за нещо по-дебело и пак нямаш машина. Освен това този модел е само с 1кг ролка. Тръбнофлюсова тел се намира на 1кг ролки ама обикновена тел за работа с газ не знам откъде ще намериш на 1 кг., трябва все да я пренавиваш ръчно. Гледай да събира стандартна 5кг. ролка, която можеш да си купуваш от всякъде и на различни марки.
                  Модела 200 ми е доста над бюджета за жалост
                  Мога да се понапъна за 160 модела, той гледам е с 5кг ролка за тел

                  От кой сайт се ползва форумната отстъпка за да видя цената и там, но масово намирам 160-тката на 560лв

                  Коментар


                  • aig
                    aig коментира
                    Редактиране на коментар
                    "... От кой сайт се ползва форумната отстъпка ... "

                    0889 202 949, Георги. Отстъпката е 10% от стандартната цена.

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X