Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    То за пускане вероятно ще успее въпроса е както казва Спарки на къква цена . Имаме налична някъква елементна база но къкво схемно решение ще е най удачно е въпрос на експериментиране .
    Решението е пълен мост с MOSFET-и. Иначе може и с полумост, но трябва да се преправя и правотоковата част, което не е от съвсем лесните задачи,
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

      Това горното е точно като на редко само по цвят се различава.Отзиви наистина няма,но и в редко не бяха убедителни за качествата му..!
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

        Значи има нещо опдвеждащо в заглавието или знам ли? Пише 200P ,това Р не би ли трябвало да значи пулс? Но това за пулсово телоподаващо не е толкова нужно,колко до ВИГ-а , и другото хубава е,че е комбинирано.А е по ефтино от твоя апарат?!

        Коментар


        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

          Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
          Значи има нещо опдвеждащо в заглавието или знам ли? Пише 200P ,това Р не би ли трябвало да значи пулс? Но това за пулсово телоподаващо не е толкова нужно,колко до ВИГ-а , и другото хубава е,че е комбинирано.А е по ефтино от твоя апарат?!
          Не, не значи пулс, за съжаление.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

            Значи си е нормално телоподаващо,нормален ВИГ /без импулсен режим/ и нормален електрожен?
            Имаш ли някъкъв линк на пулсовото телоподаващо 3в1

            Коментар


            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

              Намерих го.Затова иде реч нали
              http://cgi.ebay.de/TECHNOMIG-225-PUL...item255fa2d59c

              Коментар


              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                Значи си е нормално телоподаващо,нормален ВИГ /без импулсен режим/ и нормален електрожен?
                Имаш ли някъкъв линк на пулсовото телоподаващо 3в1
                Точно. Ето линк кум пулсово телоподаващо:
                http://cgi.ebay.de/TECHNOMIG-225-PUL...item255fa2d59c

                ама, не знам дали има електрожен и ВИГ в него. Три телоподаващите пулсовия режим значи друго нещо.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                  Това има,поне така пише.Но наистина не е за мене.

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Точно. Ето линк кум пулсово телоподаващо:
                    http://cgi.ebay.de/TECHNOMIG-225-PUL...item255fa2d59c

                    ама, не знам дали има електрожен и ВИГ в него. Три телоподаващите пулсовия режим значи друго нещо.
                    Профи машина всичко си има !Основното предназначение МИГ-МАГ -импулсно ,заваряване с тръбна тел ,МИГ спояване,синергичен режим ,програмиране .... Елктрожена и ВИГ -Lift-a са екстри в машината ...
                    https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                    https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                    Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                      Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                      .. Елктрожена и ВИГ -Lift-a са екстри в машината ...
                      Екстри са, защото нищо не им пречи да ги добавят. Пулсовото телоподаващо като електроника е като пулсовия ВИГ - и двете регулират тока. Само управлението на целия тоя процес е малко по-друго от ВИГ-a, защото се гледа и напрежението така че да се самонагажда към промените по време на заваряване, например промяна в наклона на горелката, променя в дължината на телта извън дюзата и прочие.

                      А тая, дето пробвах, не пръска грам, гадината. Работиш с голи ръце и няма нищичко. И най-вече - заварява алуминий, като при някои образци шева изглежда перфектно.

                      Бе все някога ще имам такова. Дали ще си го направя/преправя, или купя готово - друг въпрос. Като гледам китайците правят първи опити по въпроса със синергичните фукции и пулсовия режим, та дано скоро излезе нещо на по-смислена за мен цена, че тия 3900 не се търпят. Не друго, ама няма да си ги върна никога.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                        Дай да ги видиме тия опити.Аз лично не съм пипал изобщо пулсова машина,ама ще да е благина,щом толкова ги фалите.Иначе с телоподаващото ,като кърпих буса си подпалих фанелата,изобщо повечето ми дрехи с ,които заварявам са на решето

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                          Ей ви и окончателните цени по фактурата:

                          1. 3 x SCHWEISSGERАТ INVERTER AC DC 200 mit PULS - FUNKTION - 1.860,00 EUR

                          2. 1 x STAHLWERK WIG TIG MMA 200 INVERTER SCHWEISSGERAT E-HAND - 220,00 EUR

                          3. 3 x WIG STARTER SET 21 Teilig fur ACDC, CT, WIG 200, SUPER - 45,00 EUR

                          4. 2 x 10 x Spannhalse 2,4 fur WP Schlauchpakete ACDC / WIG CT - 14,00 EUR

                          5. 1 x 5 x SPANNHALSENGEHUSE 2,4 fur WP SCHLAUCHPAKET - 7,00 EUR

                          6. 4 x 10 x WOLFRAMELEKTRODEN 2,4 GRAU UNIVERSELL - 72,00 EUR

                          7. 4 x SCHWEISWINKEL SCHWEISMAGNET MAGNETWINKEL SCHWEISGERAT - 32,00 EUR

                          8. 4 x Armspritzschutz fur Schweissgerate o. Plasmaschneider - 32,00 EUR

                          9. 3 x SCHWEISSHANDSCHUHE fur PLASMASCHNEIDER ROBUSTES LEDER - 24,00 EUR

                          10. Транспорт - 140 EUR

                          Общо: 2446 EUR / 4818.62лв.

                          Явно ще има ресто.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                            Екстра... чакам го с нетърпение, като дете коледен подарък
                            Моите снимки...
                            https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
                            https://500px.com/ivankoo

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                              [
                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                              Бе все някога ще имам такова. Дали ще си го направя/преправя, или купя готово - друг въпрос. Като гледам китайците правят първи опити по въпроса със синергичните фукции и пулсовия режим, та дано скоро излезе нещо на по-смислена за мен цена, че тия 3900 не се търпят. Не друго, ама няма да си ги върна никога.
                              За домашни нужди според мен това е напълно ненужно не само че няма изплащане но и няма приложение ,какво толкова ще заваряваш с него че да хвърляш толкова пари на вятъра !?
                              https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                              https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                              Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                                Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                                Дай да ги видиме тия опити.Аз лично не съм пипал изобщо пулсова машина,ама ще да е благина,щом толкова ги фалите.Иначе с телоподаващото ,като кърпих буса си подпалих фанелата,изобщо повечето ми дрехи с ,които заварявам са на решето
                                Ми иди при представител на Fronius, Kemppi, ESAB, Cebora, и поискай проба. И 4-те фирми имат такива машини. Кои-трифазни (предимно), кои - монофазни (Cebora със сигурност имат монофазен модел - SoundMIG 2035М (пулс) или 2035MD (двоен пулс))

                                Конкретно, аз опитах някаква 350 амперова (до колкото помня) италианска машина с водно охлаждане, която продаваха Kammarton. Точно така - с голи ръце и с шушляково яке. Много смешно "пърди" при работа, но като видиш заварката, спираш да се смееш и ти пада ченето. А бяха сложили як ампераж и планки от 10мм. Като ги помолих да изключат пулса, си работеше досущ като мойто, даже и на звук.

                                Ей ви алуминий, заваряван с пулсов МИГ:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WeldBead.jpg
Прегледи:1
Размер:263.4 КБ
ID:5237327
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mig-welding-aluminum-5.JPG
Прегледи:1
Размер:128.5 КБ
ID:5237328

                                Ей ви и клипче:
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X