Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

    Първоначално публикуван от joe007 Преглед на мнение
    Именно. Сайта е смешен, а цени - няма. Знам че е въпрос на един телефонен разговор, ама така е несериозна работа, поне според мойте виждания.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

      Сайта им е постен, като си говорих с шефа споменах ebay и той не знаеше какво е това .
      Работят повече с дистрибутори тези цени са без ддс и с разни коледни отстъпки, определено си заслужава да отидеш до завода при всички положения си избиваш горивото, а времето не е изгубено.
      Телоподаващото е инверторно и работи супер, аз се бях насочил към нещо по-мощно, но се оказа че няма смисъл, това без проблем реже винкели 4мм само му трябва стабилно захранване.
      Като се прибрах в гаража едва работеше , но идиотите от ЕВН са изкарали от електромера квадрат и половина за цялата къща отделно до гаража бях хванал от най-далечния контакт и още 30м кабел 1.5кв.
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Именно. Сайта е смешен, а цени - няма. Знам че е въпрос на един телефонен разговор, ама така е несериозна работа, поне според мойте виждания.
        Абе некви цени има ама как се стига до тях не питай ))
        http://viki-b.my.contact.bg/prices2.html
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

          Тези са само за електрожените, а някои модели дори ги няма на сайта.
          При всички положения тези хора ще ти свършат работа, само трябва да се обадиш по телефона, разговора няма да е изнервящ, както е с повечето търговци.
          Аз лично се радвам, че парите ми останаха в България, надявам се и други да мислят по този начин.
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
            Тези са само за електрожените, а някои модели дори ги няма на сайта.
            Да им оферирам бартер сайт срещу телЕподаващо?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Именно. Сайта е смешен, а цени - няма. Знам че е въпрос на един телефонен разговор, ама така е несериозна работа, поне според мойте виждания.
              Спарки, цените са специални за колеги от форума.
              Така и така сме им най-големият клиент, очаква се да станем , още по голям.
              Като дойде новата техника, ако искаш я домъкни на склад при мен в сервиза, пък колегите да минават да си вземат, кой каквото има по списък.
              А пък ние можен да си ги премерим....експериментално техниките. Българска, срещу Немска, и двете с китайски блокове.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                До колкото знам в България няма поточна линия за SMD монтаж най близката е в Турция това ми е имформация от преди 2-3 години но не вярвам нещата да са се променили . Елементната база така или иначе идва от Китай . Като гледам цените един 200 амперов инвертор ВИГ + ММА си отива на 1200 лева с ДДС дори и с отстъпка пак няма да е под 1000 лева а мойта машина идва на 440 лева с всичките шлангове и ръкохватки дори и без груповата отстъпка пак е на половин цена .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  До колкото знам в България няма поточна линия за SMD монтаж най близката е в Турция това ми е имформация от преди 2-3 години но не вярвам нещата да са се променили . Елементната база така или иначе идва от Китай . Като гледам цените един 200 амперов инвертор ВИГ + ММА си отива на 1200 лева с ДДС дори и с отстъпка пак няма да е под 1000 лева а мойта машина идва на 440 лева с всичките шлангове и ръкохватки дори и без груповата отстъпка пак е на половин цена .
                  То и в твойта машина нищо не е SMD. А линии има. Мойта информация също е от преди 2 години.

                  ...колкото до другото - простото електроженче може и да не е конкуренция, но телоподаващо 180А на 40% на тая цена си е направо хит.
                  Ще взема и аз да се разходя да поразгледам.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                    Баце,телоподаващото на вики работи чудно,аз го сравнявам с 250А струна която също имам,за килограмите няма да споменавам,линии за смд има ,ние редовно разработваме различни електронни модули и ежедневно се сглобява нещо но ни излиза в пъти по евтино да лепим платките в китай а тук в Бг слагаме само едрите неща като електролитните кондензатори,куплунзи,тримери,кварцове,светодиоди и др.Скоро ми се наложи да направим 100 бр. платки и като занесох мостра в една такава фирма ,специалиста с който говорих,като погледна платката каза че в България няма кой да я направи понеже скоса и част от пистите са направени от изключително скъпа машина каквато тука няма....А ние мострата я бяхме поръчали в китай срещу 0.3 $ на бройка...! Но смд има да знаете!

                    п.п travelling кажи колко струва маската че колегите невярват,а между другото колко излезна шланга на бинзел за цо-то,аз като бях нямаха бинзел а някакви унгарски..!
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      То и в твойта машина нищо не е SMD. А линии има. Мойта информация също е от преди 2 години.

                      ...колкото до другото - простото електроженче може и да не е конкуренция, но телоподаващо 180А на 40% на тая цена си е направо хит.
                      А дали е съвсем от най простите..... защото имат и инверторчета с функция TIG Lift !Така че колегата travelling ако си е взел такова ще има възможност за практикуване на три вида заваряване .....
                      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                        Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                        А дали е съвсем от най простите..... защото имат и инверторчета с функция TIG Lift !Така че колегата travelling ако си е взел такова ще има възможност за практикуване на три вида заваряване .....
                        Ми то и на sek.1 е с виг, с вграден клапан и високочестотно палене.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                          Хмм, наистина интересни цени... ако някой от софийско ходи на там верно, може да свирне ако има място в колата, че и аз да поразгледам...
                          Моите снимки...
                          https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
                          https://500px.com/ivankoo

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                            Маската 75 шланга 90 . Електрожена има опция тиг , но няма клапан и запалка, пали се с драскане, по принцип за сега не ми и трябва. Телоподаващото, за да го претовариш сигурно трябва да го закачиш на някой робот, с нормална ръчна работа ми изглежда почти невъзможно. Единствено загрява малкия шланг, но той е 150А.
                            Забравяте най-важната екстра, че каквото и да му стане има кой да го ремонтира почти веднага.
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              Маската 75 шланга 90 . Електрожена има опция тиг , но няма клапан и запалка, пали се с драскане, по принцип за сега не ми и трябва. Телоподаващото, за да го претовариш сигурно трябва да го закачиш на някой робот, с нормална ръчна работа ми изглежда почти невъзможно. Единствено загрява малкия шланг, но той е 150А.
                              Забравяте най-важната екстра, че каквото и да му стане има кой да го ремонтира почти веднага.
                              Те на сайта си твърдят че ремонтират всичко. Което не е лоша политика. Хем като им се занесе нещо, могат да погледнат кво има вътре.

                              90лв BINZEL MB25AK(предполагам) е страхотна цена! Ех, мамка му, защо изобщо никъде не казват че продават такива нещица! Сега ако кажеш че и редуцира е примерно 50, да вземем да организираме и една групова поръчка от Вики.

                              Я щрактни една снимка на големия шланг, ако може.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                                Също така превели трансформаторите на Редко .
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X