Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

    Я, вярно. Ма не съм го питал. Авно просто сега е заредил. Засега смятайте другото по номинални цени, само с приспаднат транспорт. Ако ги даде по-евтино ще връщам пари. Въпроса е да не са по-малко парите, че няма да мога да платя. Ако са повече - няма грижи. В момента, в който ми прати сборната фактура за всичко цените за останалото ще са окончателно ясни, понеже не съм сигурен дали и за друго, освен за машините, ще даде 20% отстъпка.

    ...другото, за което ще помоля е след поръчката да имате готовност максимално бързо да си вземете машините. Просто нямам къде да ги държа. Това ще е предполагаемо някъде към началото, до средата на по-другата седмица.

    ПП: Керамиките са само комплект. Питах го вече.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #92
      От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

      Това се казва търговец как усети някъкъв интерес и испреварва събитията .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #93
        От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

        С Фрониус 160А и 4.5квт китайски генератор нямах никакви проблеми, заварявах няколко часа с 2.5мм топеше си ги много добре .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • #94
          От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

          То проблема не е в китайския генератор а в това колко киловата е наистина...Аз през последните две години доста позаварявах и в голяма част на генератори,винаги спазвам обаче едно правило пали генератора и после включвам машините без значение какви са електрожен,шлайф или друго.И обратно гася първо машините и после генератора...До сега не съм имал проблеми никакви освен с стартерната ролка на генератора китаец ,2-3 досега съм сменил обаче ги има в всеки магазин !
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #95
            От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

            Спарки ,нищо не му разбирам на тоя немски,има ли шланг за Цо-2 с евроконектор желателно на бинзел,около 200-250А и редуцир вентил за цо2 аргон ! Ако има качи ги да ги видя понеже виждам на посочения сайт че има но незнам дали са на същия търговец за който споменавате !


            п.п Тц...май-няма освен редуцира..!
            Последно редактирано от Roninn; 18-12-10, 23:56.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #96
              От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

              Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
              Ибааа колко копчета има хахаха!
              Искам и аз облекло ръкавели, ръкавици, престилка, абе квото има!
              п.п.
              Искам и такива:
              http://cgi.ebay.de/SCHWEIsWINKEL-SCH...item5d2c0a7b91
              Аз за това си взех с едно няма как да сбъркаш Това магнитни държатели ли са ?
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #97
                От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Аз за това си взех с едно няма как да сбъркаш Това магнитни държатели ли са ?
                Да магнитни са!
                Спарки нали каза, че копчетата били ако бъркам някъде на тъмно и влажно та се успокоих!
                П.П.
                Ти имаш едни неща при мен, още ти ги пазя но нямам време да се видим за да ти ги дам.
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • #98
                  От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                  Офф... като се стъпне на пързалката и няма спиране. Ма кое по напред.
                  За сега само едни ръкавелки.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                    Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                    Да магнитни са!
                    Спарки нали каза, че копчетата били ако бъркам някъде на тъмно и влажно та се успокоих!
                    П.П.
                    Ти имаш едни неща при мен, още ти ги пазя но нямам време да се видим за да ти ги дам.
                    Еми, 4 от копчетата са за пулсовия режим, който може да не се ползва. Едно е за AC-to, едно за ARC FORCE, и останалите са за газа. Не е толкоз сложно. Ще обяснявам.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                      Офф... като се стъпне на пързалката и няма спиране. Ма кое по напред.
                      За сега само едни ръкавелки.
                      Е и аз поръчвам едни ръкавици че цял живот съм отсвирвал предпазните средства в заваряването . Още някъде из работата ми виси по закачалките една от старите престилки дето тежи едни 10 кила и никога не съм я обличал навремето охраната на труда ни плашеше че щяли да ни исъхнат едни неща без нея със сигурност не е вярно .
                      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                      Да магнитни са!
                      Спарки нали каза, че копчетата били ако бъркам някъде на тъмно и влажно та се успокоих!
                      П.П.
                      Ти имаш едни неща при мен, още ти ги пазя но нямам време да се видим за да ти ги дам.
                      И аз поръчвам едни такива голяма глезотия са особено за по малки детайлчета че все една ръка не стига. Ще ти се обадя сега преди празниците като поостане време че се отнесох покрай втората дъщеря .
                      Последно редактирано от sek.1; 19-12-10, 10:11.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                        Мисля да си подаря за нова година един инверторен електрожен бюджета ми е около 400-450 лева бях се спрял на gysmi 125 или нещо на ВИКИ-Б за горе долу тия пари трябва ми за хоби дейност надали ще се ползва повече от 3-4 пъти в годината за заварки тип "асмалък" и разни дребни детайли - дали при този търговец има нещо по добро на сходни цени - немския ми куца а и по отншение на техническите данни съм пълен лаик. Навярно няма да успея да се включа в поръчката така че питането ми е по скоро информативно с цел закупуване малко по натам.

                        Благодаря предварително.
                        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                          Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                          Мисля да си подаря за нова година един инверторен електрожен бюджета ми е около 400-450 лева бях се спрял на gysmi 125 или нещо на ВИКИ-Б за горе долу тия пари трябва ми за хоби дейност надали ще се ползва повече от 3-4 пъти в годината за заварки тип "асмалък" и разни дребни детайли - дали при този търговец има нещо по добро на сходни цени - немския ми куца а и по отншение на техническите данни съм пълен лаик. Навярно няма да успея да се включа в поръчката така че питането ми е по скоро информативно с цел закупуване малко по натам.

                          Благодаря предварително.
                          Има. 200А електрожен ще се върже горе-долу на тия пари.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                            Ама за по сигурно дайте линк какво точно искате, защото ръкавелки аз викам на кожените добавни кадето са до след лактите и за това дайте линк, че да не станат обърквания. Иначе магнитните са готини за прикапки когато си сам, особено с аргона особено. Какво ли не съм правил за да прикапвам само с 1 ръка с аргона за да държа детайла, ама съм ги виждал и по София за 10-15лв. ако не се бъркам, мисля едното място беше в баумакс.
                            А като стана дума за кожена екипировка, някой знае ли от каде може да се вземе нещо не скъпо, че бях гледал едни престилки за по 120лв. които не ми се нравят. А ми се е искало в дадени ситуации да съм с такова облечен
                            Моите снимки...
                            https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
                            https://500px.com/ivankoo

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                              Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                              Мисля да си подаря за нова година един инверторен електрожен бюджета ми е около 400-450 лева бях се спрял на gysmi 125 или нещо на ВИКИ-Б за горе долу тия пари трябва ми за хоби дейност надали ще се ползва повече от 3-4 пъти в годината за заварки тип "асмалък" и разни дребни детайли - дали при този търговец има нещо по добро на сходни цени - немския ми куца а и по отншение на техническите данни съм пълен лаик. Навярно няма да успея да се включа в поръчката така че питането ми е по скоро информативно с цел закупуване малко по натам.

                              Благодаря предварително.
                              Ето линк към електрожена:
                              http://cgi.ebay.de/STAHLWERK-ARC-MMA...item5640282856
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                                Спарки гледам, че има и такава машинк в к-т с плазмена резачка. Какво е разликата в цената, и заслужава ли си?
                                LZ1HKW
                                Реглаж на преден и заден мост
                                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X