Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

    Даа.. от тогава през половин час гледам дали няма развитие .... хората явно празнуват
    Моите снимки...
    https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
    https://500px.com/ivankoo

    Коментар


    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

      Противно на общото схващане за работливите шваби един приятел автотърговец ми обясни че през месец декември не пътува защото имат толкова празници че било шестица от тотото ако успееш през тоя месец да уцелиш нещо работещо и да си оправиш документите на колите.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

        Обикновени (не експресни) пратки през почивните дни не пътуват, дори и лятото. Очаквайте развитие днес в късния следобяд или довечера. Това ако намерят как да вдигнат самолетите у въздуха де, предвид хавата в цяла Европа в момента.

        По принцип доставаката е планувана за 3-ти януари.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

          Да и аз така прочетох, по едно време го пишеше ама изчезна.
          Моите снимки...
          https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
          https://500px.com/ivankoo

          Коментар


          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

            Първоначално публикуван от Ivanko Преглед на мнение
            Да и аз така прочетох, по едно време го пишеше ама изчезна.
            Може да са пробвали с Трибестан в керосина И авиацията нещо се изнежи по мое време в казармата за две години зимата полети са спирани 3-4 пъти за не повече от ден и то при жестоки снежни виелици защото не смогвахме да расчистим пистите. Летяха си и бойните и транспортните .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Може да са пробвали с Трибестан в керосина И авиацията нещо се изнежи по мое време в казармата за две години зимата полети са спирани 3-4 пъти за не повече от ден и то при жестоки снежни виелици защото не смогвахме да расчистим пистите. Летяха си и бойните и транспортните .
              Е, военните стандарти са малце по-други. Сега пък - съвсем. Те трабспортните и на летище без настилка трябва да кацат, ама я прати там някой джъмбовец, да гледаш шоу. Той може и да кацне, ама после вътре ще чистят дълго и продължително, щото един се наакал, дру повърнал, трети трети се подмокрил, а някой и друг получил инфаркт, и прочие.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                Днес бях в магазина за заваръчна техника.Оставих и на тях малко парички,че като ги гледам са умрели,само мене чакат да влезна,почерпиха ме дори...Напазарувах това онова,проучих цените.
                Апарата дето Спарки показва назад е 1500лв- без оборудване-шланг МИГ/МАГ и ВИГ.Същия ,само че по голям и АС/DC е 1800лв.Гледах и една много хубава ВИГ горелка с кранче и копче-530лв. хаха.Фотосоларните маски най евтината е 220лв. Та това е в общи линии.Остава Спарки да го покаже тоя апарат 3/1 АС/DC и да каже цена ,предполагам 1800 със всичко е цената,но все пак.

                Коментар


                • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                  Искаш да кажеш ВИГ, Ръчно и телоподаващо + AC/DC? Сигурен ли си?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                    Мисля ,че да.Същото като това,само че по голямо,и малко повече копчета.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                      Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                      Мисля ,че да.Същото като това,само че по голямо,и малко повече копчета.
                      Съащото като това, подчертавам ТЕЛОПОДАВАЩО + АC/DC няма! Само аргон е.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                        В петък посетих завода в Енина и както казаха коледгите си накупих неща за парите които носех
                        Първоначално се бях насочил към апарат 180А миг-маг комбиниран с електрожен, но след малко размисли реших, че е по добре да взема две отделни машини и взех 170А телоподаващо и 145А електрожен, разликата беше под 100лв . В резултат на което имам две отделни машини и дори да се случи нещо с едната (авария или изчерпване на консуматив) с другата ще се довърши започнатото. Друго предимство е мобилноста на малкия електрожен .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          В петък посетих завода в Енина и както казаха коледгите си накупих неща за парите които носех
                          Първоначално се бях насочил към апарат 180А миг-маг комбиниран с електрожен, но след малко размисли реших, че е по добре да взема две отделни машини и взех 170А телоподаващо и 145А електрожен, разликата беше под 100лв . В резултат на което имам две отделни машини и дори да се случи нещо с едната (авария или изчерпване на консуматив) с другата ще се довърши започнатото. Друго предимство е мобилноста на малкия електрожен .
                          И колко е цента на електрожена и колко на телеподаващото!
                          https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                          https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                          Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                            Телоподаващото май беше 780 електрожена към 400 с защита от пренапрежение . Общо за малко над 1400 взех електрожен , телоподаващо, редуцир вентил , още един шланг бинзел 250а,соларна маска,две ролки тел и малко дюзи .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              Телоподаващото май беше 780 електрожена към 400 с защита от пренапрежение . Общо за малко над 1400 взех електрожен , телоподаващо, редуцир вентил , още един шланг бинзел 250а,соларна маска,две ролки тел и малко дюзи .
                              Това са перфектни цени, ако и телоподаващото е инверторно.

                              Ама, гламава работа - защо по дяволите не направят един сайт и не сложат едни цени на него, не мога да разбера. То и Редко, Струна, и кой ли не.

                              Няма да се научим! А това и в eBay могат да го продават, при това успешно. Загубени сме, и това е положението!
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Това са перфектни цени, ако и телоподаващото е инверторно.

                                Ама, гламава работа - защо по дяволите не направят един сайт и не сложат едни цени на него, не мога да разбера. То и Редко, Струна, и кой ли не.

                                Няма да се научим! А това и в eBay могат да го продават, при това успешно. Загубени сме, и това е положението!
                                http://viki-b.my.contact.bg/index.html
                                Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X