Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

    Разбирам. Но все пак, съгласи се, че не всички имат твоята специфика на работа.

    Коментар


    • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

      Ясене намерих едно добро 8см вентилаторче 3.6W но има и по добри 4.8W дано от някаде ми попадне такова. наистина загрява но и много бързо се охлажда то тежи само 1850грама. за 2 минути е охладено. аз за домашни нужди никога не ми се налага да топя една кутия електроди един след друг. режа с флекса меря заварвам..... за непрофесионална работа си е супер.

      аз не съм измислил совалка просто си сглобих електроженче в АТХ с всички предимства и недостатъци

      Коментар


      • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

        Я кажи друго - можеш ли да го повториш и на каква цена? Цената може и лично.

        Коментар


        • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

          Поздравления за малката машинка , определено изглежда много на ниво. Оня човек дето не си е купил електрожена от теб се е прекарал доста. В потвърждение, че нашите самоделки са на по-добро ниво, прилагам снимки на едно електроженче от наша марка, спор няма, цената е добра, ама и компромисите са много, надали някой ще ги допусне в собствено изработена конструкция, аз лично слагам само дебели жици . Забележете множеството ремонти по платката, и трафа е поразтопен вече, защити изгорели,закрепването на елементите не е много добро, заваръчния ток тече по платката, няма защитен лак. Собственика иначе каза че е доволен, когато работи де .


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000701.jpg
Прегледи:1
Размер:148.9 КБ
ID:5298976




          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000700.jpg
Прегледи:1
Размер:148.4 КБ
ID:5298979

          Коментар


          • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

            дадаааааа ето казваш го точно винаги се сблъсквам с това , хем да е много издръжлив хем така да е сглобен че да не се пълни със стружки от това най много горят повярвайте ми.

            има само 2 решения на проблема всички платки в епоксидна смола обаче после почти не се ремонтира (трябва да си убеден че е много надеждна машина и като схема и като елементи)

            или цялата електроника в отделен отсек херметически затворен !!!!

            модел на ЕСАБ 140А струва 1115лв. и има защо цялата електроника е отделена от радиаторите и от стружките

            Коментар


            • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

              Първоначално публикуван от magnet Преглед на мнение
              Поздравления за малката машинка , определено изглежда много на ниво. Оня човек дето не си е купил електрожена от теб се е прекарал доста. В потвърждение, че нашите самоделки са на по-добро ниво, прилагам снимки на едно електроженче от наша марка, спор няма, цената е добра, ама и компромисите са много, надали някой ще ги допусне в собствено изработена конструкция, аз лично слагам само дебели жици . Забележете множеството ремонти по платката, и трафа е поразтопен вече, защити изгорели,закрепването на елементите не е много добро, заваръчния ток тече по платката, няма защитен лак. Собственика иначе каза че е доволен, когато работи де .


              [ATTACH=CONFIG]356774[/ATTACH]




              [ATTACH=CONFIG]356777[/ATTACH]
              Това не е наше производство, а чист китаец, при това от най-евтините. Твутранзисторен правоходов еднотактник. Дъвкахме го вече. Готова платка струва 35 долара, по спомен. А компромисите са още по дефиниция.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

                Първоначално публикуван от delivero Преглед на мнение
                дадаааааа ето казваш го точно винаги се сблъсквам с това , хем да е много издръжлив хем така да е сглобен че да не се пълни със стружки от това най много горят повярвайте ми.

                има само 2 решения на проблема всички платки в епоксидна смола обаче после почти не се ремонтира (трябва да си убеден че е много надеждна машина и като схема и като елементи)

                или цялата електроника в отделен отсек херметически затворен !!!!

                модел на ЕСАБ 140А струва 1115лв. и има защо цялата електроника е отделена от радиаторите и от стружките
                Всички платки в епоксид значи нулева ремонтопригодност. Решението е второто, но и там има заигравки и не е пълното щастие.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

                  Sparky как може тоя модул да струва 35$ аз едва 50Евро го добутвам та и нагоре така си е КИТАЙ КИТАЙ........ няма живот за нас!!!!!

                  Коментар


                  • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

                    Първоначално публикуван от delivero Преглед на мнение
                    Sparky как може тоя модул да струва 35$ аз едва 50Евро го добутвам та и нагоре така си е КИТАЙ КИТАЙ........ няма живот за нас!!!!!
                    Ми, това е положението.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

                      Първоначално публикуван от delivero Преглед на мнение
                      Sparky как може тоя модул да струва 35$ аз едва 50Евро го добутвам та и нагоре така си е КИТАЙ КИТАЙ........ няма живот за нас!!!!!
                      Произвеждат милиони бройки . Там е ключа от палатката с единични бройки няма как да стигнеш цената на китайците .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

                        затова май ще си правя електрожени за удоволствие .......

                        обаче днес съм щастлив подариха ми 5 кутии от захранваня компютърни "КОМПАК" некакви дърти които са с 2 сантиметра по широки от АТХ дето сглобих но много добра изработка по дебела тенекия абе супер са

                        момчета пускам СЕРИЯ 5 бр. 120А-амперови за домашна употреба ще са супер днес заварвах с дребният електрожен кефих се като малко дете

                        работи си машинката супер е
                        за дома нищо повече не трябва

                        Коментар


                        • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Я кажи друго - можеш ли да го повториш и на каква цена? Цената може и лично.
                          ДА повторя Ясен и аз... моля!
                          Може би и за модела "КОМПАК".
                          Последно редактирано от 1.4; 29-08-11, 20:05.

                          Коментар


                          • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

                            но можем да ги направим мноооого по надеждни защото сме по умни от тях а те мнооооого пестят от всичко.......

                            Коментар


                            • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

                              Ясене ако стане добре ще ти споделя ще го имам предвид да ти пиша сега имам доста работа няма да правя платка за едно изделие а за 5бр което си е една малка серия надявам се да стане супер поне да си върна вложенията за да не спирам да работя......

                              СПРЕМ ЛИ ДА РАБОТИМ КИТАЙ НИ ПОМИТА .....

                              Коментар


                              • От: Как да си спретнем заваръчен инвертор - какво купуваме и на каква цена

                                Китай помете света ,камо ли нас,китайците нищо не са измислили ,те просто копират качествени неща измислени от дори по умни от нас,схемата да накараш една огромна необразована маса хора да работят и да се изхранват е не да ги направиш професори а да ги накараш да копират всичко което се продава ,от първа ръка знам че ако искаш да правиш някакъв бизнес там,отиваш в държавна организация и казваш какво точно искаш да произвеждаш,там ти казват колко ще струва документацията и разрешителните,плащаш ако можеш и от там нататък си имаш личен консултант с един куп чертежи и документация за стартирането на производството,ако имаш проблем то института е длъжен да ти осигури решения за бизнеса ...Ако има тайни института купува изделие (примерно кемпи минарк 170) и го разглабят до последния елемент и така ти изготвят документацията по метода на обратното конструиране !

                                Та се връщам на нашата тема...тая машина неможеш да я спънеш нито подцениш понеже тя(Китайската машина) смаза огромни корпорация и ги накара да се съобразяват с тях !
                                Обаче ентусиазма ти е огромен и това заслужава уважение...обаче не ми се сърди ако не си купя машина от теб.
                                Продължавай все така !


                                а и п.п Мога да ти осигуря няколко кути компак които си споменал.....обаче какъв е проблема да си вземеш само кутии от вики или делл...20-30 лв. не е болка за умиране !
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X