Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Що е то акумулатор и с какво се яде?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Как ви спират зарядните ?Че нещо не схващам
    Лидълското не приключва никога,освен като му спре тока,това че е минало във поддържащ режим не значи че с това стопира нещата.
    Не мисля така, зарядното изключва изцяло и на екрана остават показанията на батерията, като прецени, че трябва пак си включва. Имам едно подобно "китаец" 10А ето вижте....

    Роден рибар, а принуден да работи.......

    Коментар


    • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      п.п Дядо Гошо,махни го тоя акумулатор на вън ,ще отровиш жената.
      Какво ще и стане на жената от малко водород във въздуха?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Какво ще и стане на жената от малко водород във въздуха?
        От водорода - нищо. Неприятната съставка е мъглата от сярна киселина, която излиза от акумулатора.

        Коментар


        • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

          Мъглата не е изпарения които се вдишват, нали?
          Вярно, че под формата на мъгла контактната повърхност е мноооого по-голяма и лесно се изпарява, ама чак пък толкоз.
          Да, ако човек редовно е подложен на такова въздействие-няма спор, че ще му окапят зъбите, и ще започне да пие човешка кръв, но за еднократно зареждане на акумулатор...

          Само солта която консумираме вповече всеки ден е много по-вредна от еднократните екзотични въздействия, но нали солта е хранителен продукт, а акумулатора е химия, а химията е ааааууу, страшно нещо.......
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

            Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
            Не знам до какво напрежение е стигнал заряда?
            Това показва в момента,нормално ли е?
            [ATTACH=CONFIG]946479[/ATTACH]
            Абе колега , ти какво мериш в момента ?
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              Абе колега , ти какво мериш в момента ?
              Чак и аз вденах
              На толкова волта ще светят няколко крушки, състонието на батерията мерене така - нъцки
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                Аз не виждам нищо друго освен едно съвсем нормално напрежение, поддържано от умно зарядно. То и форумът цензурира картината, но аз това виждам от разни устройства.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                  Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                  Абе колега , ти какво мериш в момента ?
                  Напрежение.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Напрежение.
                    На зарядното...Ти да си виждал с волтметър да се мери басма
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                      Може да се окаже че с тоя тип уреди е по-удачно да се мери басма отколкото някакви електрически величини...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                        На зарядното...Ти да си виждал с волтметър да се мери басма
                        То нЕкои си го мерат с линийка, при положение, че им трябва шивашки метър.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                          По въпроса с тровенето на жените от зареждащ се акумулатор- на сума и лодки банката акумулатори /5—6 броя да речем/ се разреждат до почти критични стойности, и после се зареждат от 120 и нагоре амперов алтернатор или 100-200 амперови зарядни. Няколко пъти на денонощие. И акумулаторите са под леглото на капитаншата. И ни една до сега не се е гътнала...
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                            Оп леко, говориш за гелови необслужваеми тягови акута......или бъркам?
                            Роден рибар, а принуден да работи.......

                            Коментар


                            • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                              Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                              Оп леко, говориш за гелови необслужваеми тягови акута......или бъркам?
                              Говоря за всякакви акумулатори- обикновенни оловни, гелови, АГМ... Някои са тягови, като е “спестил” някой- и стартови се намират. Ако под “оп леко” имаш в предвид, че нещо бъркам, мога да започна да ти събирам снимки. Или Венци може да потвърди, направихме няколко хиляди мили заедно, все е видял на някоя бангия акумулаторите под матрака.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                                Не, аз имах предвид, че морските батерии са запечатани и няма как да отделят каквото и да било. Иначе да и аз съм с обикновени, не мога да си позволя 1000 лева за два акумулатора. А аз имах предвид, този https://www.westmarine.com/buy/maste...9?recordNum=10 тип батерии..... Съвсем не съм искал да те засегна, извинявай.
                                Роден рибар, а принуден да работи.......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X