Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за LED крушки h4 led high low

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

    Това май е основа Н 4 ,нали?
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

      Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
      Няма такъв вариант, всичките читави са с активно охлаждане.
      Ми...НЕ. Има и с пасивно. Ама са неприятни пари обикновено.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Това от линка е категоричен боклук с мощност не повече от 2-3 вата. Повече не може да разсее без да изгори.
        Не знам колко вата е или колко харчи лампичката, не ми и дреме, но оригиналните на скутера бяха 35 вата едната(къси + отделна дълги) и мотора не можа да мине ГТП заради слабо светене на оригиналните.

        Сложихме тия ледове и разликата беше в пъти, дори на празен ход осветява супер добре в сравнение с оригиналните лампички, за тия цени и за ефекта според мен са си достатъчно добри.
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Не знам колко вата е или колко харчи лампичката, не ми и дреме, но оригиналните на скутера бяха 35 вата едната(къси + отделна дълги) и мотора не можа да мине ГТП заради слабо светене на оригиналните.

          Сложихме тия ледове и разликата беше в пъти, дори на празен ход осветява супер добре в сравнение с оригиналните лампички, за тия цени и за ефекта според мен са си достатъчно добри.
          Темата е за H4.

          Това е поредната тема за Н4, като се надявам вече да има читави изпълнения.
          Чета с интерес.
          Ако няма, продължавам да чакам.

          P.S. Не пишете "Ксенон", че Ясен ше батиса темата.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            Не знам колко вата е или колко харчи лампичката
            Ми аз знам. Това дава преко сили 500 лумена (оптимистично). Нормална халогенка във фар дава около 1000.

            Отделно дето 90% от комплектитр за под 40-50 долара светят навсякъде, но не и където трябва - конкретното включително е с площ поне тройна на реотанчето, толкова и фокусира.

            Хубави пасивни крушки, светещи истински, са от към 100 долара комплекта нагоре. Топло бяло обаче няма, и съм ги отсвирил.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

              Топло бяло наистина няма,обаче за разлика отпреди две години,Осрам и Филипс имат вече легални и сертифицирани предложения за Н4,ама цвят 6000К.Продават се вече у нас,обикновено с 5 год гаранция.За Осрамките искат за 2 бр около 195-305 лв,а за Филипса,около 400.Дали си заслужава,дали заслепяват-не зная...За осветлението на номера,и за стоп/габарит ползвам лед на Осрам от 2 години-разликата от китайчетата е огромна

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
                ...Осрам и Филипс имат вече легални и сертифицирани предложения за Н4...
                Нито са легални, нито сертифицирани. Магазина ми е на 200м от работата. Навсякъде по кутийката пише че не са легални. И крушките им за мигачи/стопове/габарити така. Последните са наистина добри, от личен опит. И гадно скъпи.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                  Този руснак тества доста лед и обикновени лампи. Не съм гледал всичките му клипове, но определено хвали тези:
                  https://youtu.be/PfJl-g8N6dU

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                    Номера е да ги има тука,да не са майка си и баща си като цена.И да не станат набързо за подвижни аварийни лампи.Че 300лв. за 2 крушки ,става ,ама за Бентли....или за кораб.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      Дайте конкретен модел Н 4 и да са яки.Тия двата варианта ще станат ,но ме притеснява габаритния им размер назад,май няма да мога да сложа капачката.Като размер трябва да са като оригиналните Н 4 иначе.назад май ще стърчат много.
                      https://www.aliexpress.com/item/3292...58bbfa8cmmRmju
                      Зад фасунката е 30мм, няма вариант да нямаш толкова назад, защото на Н4 само буксата отзад е толкова с кабеляка. А при тези кабела отива на страни покрай рефлектора.
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                        А гуменият маншон отзад не е ли проблем ?
                        Минава ли през него този охладител ?
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                          А гуменият маншон отзад не е ли проблем ?
                          Минава ли през него този охладител ?
                          Има някои, които са така, на други всичко име вътре. На зетя галанта беше много така - махаш буксата ,махаш маншона и сменяш крушката. Реално не пречи да е отвън охладителят.
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                            Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                            Има някои, които са така, на други всичко име вътре. На зетя галанта беше много така - махаш буксата ,махаш маншона и сменяш крушката. Реално не пречи да е отвън охладителят.
                            А като смениш крушката, маншона слага ли се пак , пасва ли ?
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #29
                              От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                              А като смениш крушката, маншона слага ли се пак , пасва ли ?
                              Тук е тъпият момент... не пасва, само трите крачета на крушкакта излизат... Един вид трябва да си направиш дупка и през нея да нанизваш. Ама трябва да е по-тесна ,че да не пропуска прахоляк и влага. На старата ми корса пак беше така, просто на някои коли вариантите не са много. Един найт брейкър и така...
                              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                              Ford Fiesta 1.4 Tdci

                              Коментар


                              • #30
                                Здравейте, ,колеги, колко време изкарвате с тези лед крушки, мисля да монтирам едни H4 на фронтерата

                                Коментар


                                • Petar.Simeonov
                                  Petar.Simeonov коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Аз имам чифт на Теракана от три години и още са живи

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X