Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

    На мен ми е интересно защо винаги смятат за ден изминати км.
    Давам пример с мотор- цяла седмица стои на място неделите варират 350-500 км.
    Има и събота неделя преходи от 1200 -1300 км.
    Ей така от стоенето цяла седмица километрите си вървят.
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

      Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
      ...Чат-пат виждам по улицата роботите-доставчици на Старшип. В страна, която е бивша съветска република. Бъдещето е сега. Днес.
      Ей ви един. Чака на светофара да му светне зелено за пешеходци.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190531_105242.jpg
Прегледи:1
Размер:306.0 КБ
ID:5814709
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

        Спам: това роботче няма да оцелее в София и други градове.
        FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

        Коментар


        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
          На мен ми е интересно защо винаги смятат за ден изминати км.
          Давам пример с мотор- цяла седмица стои на място неделите варират 350-500 км.
          Има и събота неделя преходи от 1200 -1300 км.
          Ей така от стоенето цяла седмица километрите си вървят.
          Може и на нощ.
          След като пробега е за година и не е уточнено както Вие сте направили се предполага, че е навъртян за 365 дни.
          Някои дни повече, някои по-малко, но сериозен пробег са прави с ежедневни дълги курсове.
          Ако го е направил за няколко месеца то значи, че е живял в автомобила.
          Пробега освен разходи е и време. А идва време когато човек почва да цени повече времето си.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

            Първоначално публикуван от nogopechen Преглед на мнение
            Спам: това роботче няма да оцелее в София и други градове.
            Междо другото е дост умно и ...има някои средства и похвати за самозащита. Не е толкова безпомощно, колкото изглежда. Познавам един от основателите на фирмата, та той ми е разказвал. Тези роботи са за доставки, но в момента все още се учат и правят карта на града с точност от порядъка на сантиметри (мисля че беше 5 см. но не съм сигурен).
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

              Не било безпомощно това роботче?! Срещу бай ти Ганьо всички са безпомощни. Това нещо няма да изкара и едно денонощие в София.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                Ей, като си купувате нов автомобил проверявайте буталата.
                Ето тук човекът е обяснил и показал бутало на Хюндай и на Ауди.
                Чак сега се светнах защо аудито важи пред хюндая.

                Коментар


                • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  И по-новите шитове в момента не се харчат особено. Продавам РАВ и все още е мой.
                  Тенденцията в момента е - лесно е да купиш, трудно е да продадеш. Все повече хора обмислят и се насочват към покупка на нов автомобил през лизинг. Макар и да има няколко компании, които финансират покупката на стари автомобили.
                  Аз скоро продадох 11 годишен автомобил, но на осезаемо по-ниска цена в сравнение с пазара.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                    Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение

                    Дачията за 30 хиляди лева колко спирачен път има от 100 километра в час?
                    35 метра на сухо със стандартните гуми и барабани отзад, за сув. Още си спомням статиите за порше 911 когато направи 35 метра спирачен път от 100.....
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                      Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                      Междо другото е дост умно и ...има някои средства и похвати за самозащита. Не е толкова безпомощно, колкото изглежда. ...
                      Интересно как се защитава? Плюе, псува на три езика и размахва средното флагче с "...Ти знаеш ли Я кой съм..."

                      Иначе на снимката аз поне не виждам нови коли, доколкото може да се види всички са над 10г.
                      Ще е интересно колеги по света да направят по една актуална панорамна снимка на някой открит паркинг /магазин, стадион и т.н./
                      Обикновено там има хубава "представителна" извадка на текущия автопарк.



                      Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                      ... По-голямо значение понякога имат цвета на колата и възрастта на водача.....
                      Тук може би ще е по-добре критериите да са ...цвета на водача и възрастта на колата...
                      Извън шегата, отдавна чакам някой по-мадурест общинар да разкара най-после каруците от улиците, ама .....
                      Снимката с робокопчето от по-горе ме кара да мисля, че в някакво бъдеще...по някоя юропрограма...
                      ... ще се появи далавера за цоцане и ще купят на зеленокраките каруцари по една електрорикша армаган.
                      И Джалма вече ще стане Джулия

                      Коментар


                      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        35 метра на сухо със стандартните гуми и барабани отзад, за сув. Още си спомням статиите за порше 911 когато направи 35 метра спирачен път от 100.....
                        За 35-36 метра евентуално бензинова 4х2. Дизелова 4х4 се влачи доста повече.

                        Коментар


                        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                          Извън шегата, отдавна чакам някой по-мадурест общинар да разкара най-после каруците от улиците, ама .....
                          Абе и да махнат каруците, ще останат конете. Лично в 2 часа през нощта на 1 юни видях това на булевард Брюксел:
                          https://blitz.bg/obshtestvo/stolitsa...ews677063.html
                          Жената има и клипче на телефона, като се прибере ще се опитам да го кача в тубата.
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                            Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                            И като смениш един агрегат за 2-3 бимберици, скорости да кажем и сметката отива в канала.
                            Я пак прочети - тия 2-3 бимберици влизат в:
                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            ...за закупуване + първоначано привеждане в техническа изправност...
                            Говоря за "mainstream" автомобил, дето втора ръка е между 5 и 8 хиляди лева в автокъщата, и 30-50 в магазина. А дори и да смениш агрегат за 2-3 бимберици, сметката става 10-13. Ако искаш направи пак сметката - не, няма да излезе.

                            Да, на някой може и да му е важно чувството да кара "неопетнен" автомобил от магазина. Аз обаче това съм го надживял да не говорим че на 3-тата година разликата между неопетнения магазински автомобил и същия в автокъщата е никаква.

                            Някои може да не иска да пипа или мисли нищо по тоя автомобил, или да не може. За мен това е разтоварване. И при това положение сметката хептен не излиза.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                              Хубаво се изредиха калпави решения и модели, ама не е лошо да се пробва и обратното.
                              Тъкмо ме тормози една моя роднина за нещо здраво, надеждно с бюджет до 12К със все възможните обслужвания и ремонти... Уловката е, че трябва и "да я кефи" на външен вид, та ми се оказа къса паметта и скромни познанията за тая задача...
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                Хубаво се изредиха калпави решения и модели, ама не е лошо да се пробва и обратното.
                                Тъкмо ме тормози една моя роднина за нещо здраво, надеждно с бюджет до 12К със все възможните обслужвания и ремонти... Уловката е, че трябва и "да я кефи" на външен вид, та ми се оказа къса паметта и скромни познанията за тая задача...
                                Цлк.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X