Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от stav Преглед на мнение
    Щото на едното си хвърча за кеф и хич не претендирам да е последен писък на технологиите, пък другото е от не имеещия аналози Т-50.
    Само дето ти с твоето дето хвърчиш за кеф, не можеш с него да решаваш задачите, които т-50 може. А с т-50 без съмнение можеш да си хвърчиш и само за кеф. Та кое от двете екранчета е правилното?
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      На първата картинка е само една от десетките възможни конфигурации на дисплея. Пък като литна на F-22 или F-35, обещавам да пусна снимка и от там.

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от stav Преглед на мнение
        Аз, за мене, отдавна съм си уяснил това-онова, но само ако може да попитам това цифрово ли е, или аналогово?
        .
        Това на не е руско,
        Не знам колко им е секретен самолета, Но
        ето снимки на танка Т90
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:T-90MS_rus-12.jpg
Прегледи:1
Размер:126.8 КБ
ID:5746606
        Основната електроника прицелна система, за немски и френски.
        Така че те за танк електроника не могат да си направят, остава за 5 поколение самолет.

        След нахлуването в Украйна, вече има ембарго и ЕС не продава военни технологии.
        slowtraveler най-лесно се засекретява, това което го няма, но пък са царе на лъжите

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Спорът с дисплеите беше по-скоро, че даже след като наслагаха телевизори, които по-рано тотално отричаха (щото ги нямаха), продължиха да рисуват същите циферблати и картинки на механичните прибори.

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от stav Преглед на мнение
            Спорът с дисплеите беше по-скоро, че даже след като наслагаха телевизори, които по-рано тотално отричаха (щото ги нямаха), продължиха да рисуват същите циферблати и картинки на механичните прибори.
            Ми не виждам нищо особено в това, щом така им е по-удобно, интуитивно, информативно или квото там.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              http://www.ainonline.com/aviation-ne...t-test-program


              Ей туй като го видя на руски самолет .... ама сигурно чак 2018-та че сега е секретно.

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Че са им грозни дисплейте, да грозни са /СМСМ/ вижте от втората кабина на як-130 дестният дисплей и ми кажете че ви харесва. Все едно е правено от третокласник в час по рисуване:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:yak130-cock.jpg
Прегледи:1
Размер:119.0 КБ
ID:5746607
                Гледал съм по клипове в тубата за това как си правят самолетите и се вижда огромният опит, съвременна техника, високо квалифицирани кадри, обаче идеята за дизайн все още не им е силната страна. Отделно от това смятам Т-60 за доста красив самолет поне външно.

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от stav Преглед на мнение
                  ... продължиха да рисуват същите циферблати и картинки на механичните прибори.
                  И какъв ти е проблемът с това?!? Примерно, индикацията на скоростта и оборотите със стрелка е доста по-лесна за възприемане, отколкото с цифри.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                    http://www.ainonline.com/aviation-ne...t-test-program


                    Ей туй като го видя на руски самолет .... ама сигурно чак 2018-та че сега е секретно.


                    Това ми се чини че на изтребител надали ще го видиш изобщо някога.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Просто за сравняване на технологиите го пуснах, че има хора дето съвсем не са в крак със съвременността.

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Точно, това с аналогов уред не може да се постигне. Цифровото изобразяване дава невероятна свобода, можеш да гледаш само това, което ти е нужно в точният момент. Някъде бях гледал интервю, в което се твърдеше че цветните дисплей при претоварване били излишен лукс защото човешкото зрение имало проблем с цветовете тогава. Обаче на съвременен летателен апарат не съм виждал монохромни

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от rusin Преглед на мнение
                          Някъде бях гледал интервю, в което се твърдеше че цветните дисплей при претоварване били излишен лукс защото човешкото зрение имало проблем с цветовете тогава.
                          Нали .... Затова Природата ни е създала да виждаме цветно

                          Камари глупости са изписани за да замажат изоставането. Нашият втори космонавт, който е официален представител на МиГ (демек официален платен руски трол) що глупости е наговорил.... ама защото почвата у нас е благодатна - има кой да вярва и да се радва.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                            Май пак ще се наложи модератора да разчисти темата.
                            slowtraveler - до тук нищо съществено, единствено ползване на форума за политически внушения.
                            Не покрити внушения за глупаци. Имаш ли нещо конкретно да покажеш- подкрепено с достоверен източник (пан не става) или ей така ще си пишем на ангро

                            Призовавам за повече уважение към участниците и да върнем темата в техническата дискусия, а не политически фантазии.
                            Ами явно 'участниците' ги мързи да прочетат какво е било "Щель" през 80-те години, и си мислят, че от тогава нищо никога не е мръднало напред...
                            Или пък с какво се занимава ОКБ "Електроавтоматика", за да разкарат зависимостта от пост-съветски доставчици..
                            http://alternathistory.com/shlem-s-s...ya-dlya-pak-fa
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              И какъв ти е проблемът с това?!? Примерно, индикацията на скоростта и оборотите със стрелка е доста по-лесна за възприемане, отколкото с цифри.
                              Аз нямам никакви проблеми с рускте технологии щото отдавна, и да искам, няма какво да ползвам. А проблемът, който дискутираме, отдавна не е дали цифри или стрелки. И болшинството производители и потребители по света са се произнесли отдавна коя е посоката към по-добро.

                              Коментар


                              • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                                Това на не е руско,
                                Не знам колко им е секретен самолета, Но
                                ето снимки на танка Т90
                                [ATTACH=CONFIG]905301[/ATTACH]
                                Основната електроника прицелна система, за немски и френски.
                                Така че те за танк електроника не могат да си направят, остава за 5 поколение самолет.

                                След нахлуването в Украйна, вече има ембарго и ЕС не продава военни технологии.
                                slowtraveler най-лесно се засекретява, това което го няма, но пък са царе на лъжите
                                Къде точно прочете че са немски и френски. Не се заяждам но не съм попадал на такъв документ.

                                Забелязвам обаче оригиналната руска ръчка за ръчно въртене на купола.
                                Последно редактирано от Daniel; 12-03-17, 18:48.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X