Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Да, в единиците е грешката.
    А "ЖРД" не е вечен, а "жидкостний" - течногоривен реактивен двигател. Този, за който става дума в интервюто. Гориво с такава маса ще му трябва, за да достигне 1/4 от скоростта на светлината.
    Интервюто е интересно, а сега прочетох и коментарите под него

    Коментар


    • #62
      От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      http://ria.ru/defense_safety/2014021...=registration:

      "... Первую установочную партию самолетов Т-50 с штатным оружием планируется выпустить в 2016 году." (С)

      Коментар


      • #63
        От: Сухой Т-50 ПАК ФА.



        За кой двигател точно става въпрос?До колкото разбрах е за този с който трябва да влезе на въоръжение през 2016г.Което би трябвало да означава, че двигателя вече е разработен и в момента се тества и доработва.Видеото е от преди половин година.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #64
          От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Ето малко и за ПАК ДА - http://aeropress-bg.com/novini/36-ne...finansira.html

          За мое съжаление, ако не е дезинформация, ще се създава по схемата летящо крило с дозвукова скорост.Което е нормално, като се има предвид какъв финансов и технологичен ресурс би бил необходим за създаването на свръхзвуков стратегически бомбардировач.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #65
            От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            И за какво му е свързвукова скорост, той според мен няма да влиза в зона на вражеското ПВО.

            Коментар


            • #66
              От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              И за какво му е свързвукова скорост, той според мен няма да влиза в зона на вражеското ПВО.
              Доста народ мислеше така при появата на ракетите и премахнаха бордовите оръдия - че вече няма да има пряк конфликт....
              Практиката показа, че е грешка, и отново почнаха да качват 'старовремско' въоръжение - ей-така за всеки случай
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #67
                От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Имаме КР, в момента се разрабатват хиперзвуковото оръжие. Не мисля, че хора в АПО не знаят, какво е най-доброто за отбрана на държавата.

                Коментар


                • #68
                  От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                  ...Не мисля, че хора в АПО не знаят, какво е най-доброто за отбрана на държавата.
                  Въпроса е доста спорен... Историята показва доста грешни преценки..
                  Като гледам по обявените параметри ПАК-ДА се доближава плътно до Б2..
                  Който пък бе спрян от производство преди 15 години поради промяна на конюктурата (и е обявен за най-скъпия самолет в историята -над 1млрд/бр поради това, че са построени под 20% от предварително планирания брой самолети)...
                  Та или обявената информация не е правилна, или някой смята да 'усвои' сериозни пари...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    И за какво му е свързвукова скорост, той според мен няма да влиза в зона на вражеското ПВО.
                    А, просто така го казвам, щото ме кефи идеята за свъх-високи скорости.Иначе по първоначални планове, би трябвало да се разработва хиперзвуково оръжие за него.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #70
                      От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Появили се новите снимки на китайски J-20.



                      Коментар


                      • #71
                        От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        И видео има. Интересна аеродинамична схема - отвсякъде по малко Само скритите двигатели на Раптъра не могат да изкопират. Изглежда там има нещо наистина ново.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                          И видео има. Интересна аеродинамична схема - отвсякъде по малко Само скритите двигатели на Раптъра не могат да изкопират. Изглежда там има нещо наистина ново.
                          Или просто няма от къде да копират неговите двигатели.За сега копират знаем от къде двигатели...
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • #73
                            От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              http://lenta.ru/news/2014/02/21/t50/

                              Последно редактирано от Самодържец; 21-02-14, 14:03.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • #75
                                От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                И на български език
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X